Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál Utazás-Hogyan tudnák...

Asztrál Utazás-Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Még sosem csináltam ijet de már hallotam róla,és ha ki léptem a testemből mit csinálhatok vagy érhetek el abban a hejzetben.



2013. jún. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:

36/ amit írtál ezzel egyetértek, de a buddhizmus és bármely vallás is pont ilyen, ahogy leírtad,sumák babonaságokkal tűzdelt hatalmi rétegeket szolgáló hazugságok!- egyébként én abszolút nem vagyok vallásos!


ezt írtad és igaz---"Először is szögezzük le: a kereszténységnél SEMMI NEM SÖTÉTEBB! A kereszténység nem vallás, hanem egy vallásnak álcázott program,""

2013. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, nagyon komolyan írtam azt hogy ezzel a hibával, ha tetszik képességgel születni kell.


Akik ma azt sóderolják hogy kilépni képesek a testükből meditációval, mert valamit látni véltek, az amit láttak nem volt több mint hallucináció. Ráadásul fogalmuk sincs arról milyen a lélek, miből áll, hogy nézz ki, mi történik ha valóban elhagyja a lélek a testét.


Ha valóban igaz lenne mind az amit szövegelnek, akkor már rég el kellett volna törölniük a reinkarnáció fogalmát is, az alvilágot is de mennyek országát is az angyalokat is a jó és rossz szellem világot is és azt a sok sok torz alkotta istenséget is amit valaha az ember kitalált.


tudod kérdező ha valaki képes lenne meditációval elérni, hogy elhagyja a testét, akkor azt is el kellett volna már mesélnie, hogy mekkorát koppant a feje a földön vagy kövezeten ahol ezt elérte, tehát felhívná a figyelemét mindenkinek hogy ne törökülésben akarja elérni ezt a produkciót hanem csak miután biztonságba helyezte a testét!!!-- tudniillik a test ilyen esetben ha nem fekszik, hanyatt vágódik és koma állapotában marad!!

2013. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:

Ezért veszélyes és ezért maradtak a fényszektások ilyen gyakorlat után koma állapotban majd haltak meg, vagy betegedett meg az elméjük amiatt amivel elérni akartak ezt a mutatványt.


szóval kérdező őrülj annak hogy élsz, hogy egészséges vagy és szellemileg is.

egyébként se igaz ez az asztrál utazás sóder hidd el nekem-- a lélek ha csak egyszer eléri azt hogy kilépjen akkor bizony szinte egy életen keresztül felette áll az Énnek és ha akarja az ember ha nem akarja akkor akar menni, amikor Ő akar legyen az nappal vagy épp éjszaka.

Nappal belezavar a munkába a gondolkodásba éjszaka behozza a távoli hangokat és felébreszt-- hogy gyerünk már menjünk... és bizony nem egy estben fordult elő az is, hogy egy koporsóba kötöttem ki az illetőnek fejtől, hogy Én, majd frászt kaptam.

2013. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:

"a buddhizmus és bármely vallás is pont ilyen, ahogy leírtad,sumák babonaságokkal tűzdelt hatalmi rétegeket szolgáló hazugságok"


Ezt is azért írod, mert nem néztél utána rendesen. Rengetegféle ágazata van a buddhizmusnak is. Ezek között van pl a zen buddhizmus, ami sokkal jobban előtérbe helyezi az életet segítő filozófiai nézeteket, mint az élet utáni dolgokat, ráadásul még csak hierarchia sincs benne, tehát ha akarná sem tudná semmiféle hatalmi rétegek érdekeit szolgálni. Ázsián kívül is népszerű, itthon is sokan követik, hogy a saját életüket jobbá tegye. A lélek, meg az ilyen dolgok csak ez után következnek.


Nem kellene leragadni a klasszikus értelemben vett vallásoknál. Igen, a buddhizmust is megfertőzte a kereszténység, ezért léteznek olyan ágazatai amik hasonló célokat szolgálnak. De nem az összes. Rettenetesen nagy divat minden vallást egy kategóriába sorolni, hogy csak az emberek megtévesztése a célja, miközben ez KIZÁRÓLAG az újkeletű monoteista vallásokra vonatkozik(keresztény, zsidó, iszlám, stb), illetve azokra az ősi vallásokra, amiket ezek megfertőztek. Mert hogy beszivárogtak régen mindenhova, és amit tudtak, meghamisítottak. Eredetileg (4-5 ezer évvel ezelőtt) minden vallás az emberek életét akarta jobbá tenni, és nem fordítva.


A Yezidik Al Jilwah c. iratában többek között ez állt:

"Értsétek meg amit mondtak, és ne fedjétek fel a tudatlanok, zsidók,keresztények, muszlimok és mások előtt; mert ők nem ismerik tanításaim természetét. Ne adjátok nekik könyveiteket, mert a ti tudásotok nélkül megváltoztatják őket. Tanuljátok meg őket emlékezetből, hogy tudásotokat ne tudják megváltoztatni."

2013. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
Illetve ha megengedsz még egy kérdést: mi a véleményed a megvilágosodásról? Én fogalmam sincs hogy hogyan működik, de tudom, hogy el lehet érni. Ennek a módja pedig a profi szinten kivitelezett üres meditáció.
2013. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:

44/Sokkal többet tudok a vallásokról mint feltételezed, mert az első 30 évem azzal telt el, hogy ami létezett hit, elmélet vallás a világon azt végig olvastam csak azért mert majréztam, féltem a képességemtől, szüleim túl fiatalon haltak de pontosan nem mondták el hogy miért is hurcolna el a ruszki ha megtudnák rólam-- én pedig nem tudtam senkit megkérdezni-- igy kiolvastam a könyvtárakat Pesten.


akkor alkottam vélemény különösen azok után hogy legalább EZERSZER!! jártam Indiába!! S a róluk alkotott képet a hitükről és az életről amit ott láttam, ez meg is koronázta.


S nekem ne gyere azzal hogy mennyi istenről irkáltak össze és az igaz lenne-- Mert csak Teremtő Energia van, és az is a a talpunk alatt és fölénk borul védön.


Ha annyira hiszel a hindu sóderben akkor magyaráz már el nekem hol írja le egyetlen buddhista szöveg, azt mi a lélek bennünk? Azt bezzeg tanítja hogy újra leszületnek egy újszülött testbe,- a Lét-konferenciára elmentem egyik évbe és majd kiestem a bugyimból mind attól a sódertól, amit a krisna papjuk habratyolt a reinkarnációval kapcsolatban! Rákérdeztem de csak zavarodottság volt nem tudta elmondani, - hogy is néz ki a lélek-- hisz ha valaki azt állítja meditál és ha kilép a testéből akkor tudnia kellene milyen a lélek-- mert a megvilágosodás azt jelentené, hogy szembesülők, megismerem a saját lelkem aztán pedig szembesülünk a teremtő Erőkkel...


De hol is van a Teremtőnk?? Fogalmuk sincs róla de istenkéjük az több is van mint a torzó nöcske is, az hogy mások is megemlítik csak más névvel? --- uramisten tudod te mennyi kis szerencsétlen torzó született régen és születik ma is a világ több helyén is? egy test-két fejjel, egy test sok végtaggal, egy testből kilóg két test, egy fejtetőn még egy fej van és pici felső test... soroljam? De épp így az albínók születése, akik nagyon fiatalon húszon évesen meghalnak, mert nincs immunrendszerük, korán tönkre megy a látásuk, és rákos betegekké lesznek, mert nem bírják a fényt-- ezek komoly születési hibák... nem istenséget jelent hanem tragédiát.


Te még nem láttál olyan iszonytató nyomort, mint amilyet én láttam Indiába... iszonyú... S ezeknek van őszinte igaz vallásuk? Vagy tán a tibetieknek?


Igaz vannak olyan filozófia részletek és olyan fizikális gyakorlatok keleten amely tényleg nagyszerű-- de azért nem kell mindent elhinni, mert a végén még söprögetni fogjátok magatok előtt a hangyákat is..hátha a szomszéd volt...


ÉS mi az hogy lemondani a vágyainkról?- az élet nem képzelhető el vágyak nélkül.Milyen hitelmélet az, ahol elfogadott a Senki, az érinthetetlenség és sorolhatnám a memómból kikeresve...


mert elolvastam, de ki is szórtam a memóriámból.. minek olyat megjegyezni aminek nincs se értelme se igazsága és csak undort, megvetést érzek irántuk? egy vallásos könyvem van a Biblia, de azt is csak kaptam ajándékba 2 éve, egy vallásos házalótól"-- minek ha van könyvtár, minek ha már ott végig olvastam, és nem sok segítséget kaptam egyiktől se, ja bocsánat, - a fogalmakat tanultam belőle, amit vagy elfogadtam vagy szintén elvetettem.

2013. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:

Hogy jön most énhozzám india, meg a hinduk? Mondtam, hogy hindu vagyok? Mondtam, hogy indiai vagyok? Mondtam, hogy szimpatizálok az ottani szokásokkal, vagy akár azzal a cigány néppel?


NEM! Ezért engem teljesen hidegen hagy a nyomoruk, meg hogy hogyan élnek. A kérdés szemszögéből pedig lényegtelen, szólva kérlek NE hozd fel ezt, mert teljesen lényegtelen információ, egyszerűen képtelen vagyok vele bármit is kezdeni.


"csak Teremtő Energia van"

Honnan tudod? 'Azé mer a hinduk köcsögök' szintű magyarázatot nem fogadok el.


Egyébként: kit érdekel, hogy miből van a lélek? Mivel lesz jobb, ha valaki tudja? Semmivel, mert ez csak elméleti dolog, a gyakorlat enélkül a tudás nélkül is működik. Te sem tudod biztosan, hogy mi is a lélek. Asztrál utazásnál sem pontosan a lelked hagyja el a tested. Ha ez megtörténne meghalnál ameddig vissza nem mászol magadba, vagy valami hasonló. Nem is akarok ezen fennakadni, mert teljesen lényegtelen.


A megvilágosodást csak az érti 100 százalékosan, aki már megvilágosodott. Ha a konferenciás fószer nem értett hozzá, akkor nem volt még megvilágosodva. Ilyen egyszerű.


Egyébként már egyszer eldicsekedtél vele, hogy mennyire kemény vagy hogy olyat kérdeztél egy buddhistától amibe belesült, akkor is elolvastam, felfogtam. Kapsz egy virtuális piros pontot.


Ha semmit nem veszel tudomásul a kommentemből, akkor legalább ERRE AZ EGY RÉSZRE szánj egy kis figyelmet, mert itt térek ki a legnagyobb tévedésedre. Nem akarlak rávenni hogy higgy bármilyen istenben, ez ellenkezik az elveimmel. De azt teljesen objektíven tudom kijelenteni, hogy ilyen téren tényleg csak natgeo szintű ismereteid vannak. A bennszülötteknél volt szokás, hogy aki nyomoréknak születik az sámán meg ilyesmi lesz. Az ősi vallások azért kicsit más dolgok. Tehát:


"mások is megemlítik csak más névvel? --- uramisten tudod te mennyi kis szerencsétlen torzó született régen és születik ma is a világ több helyén is?"

Itt az a baj, hogy azt hiszed, az istenek legfontosabb tulajdonsága a kinézet. Pedig rohadtul nem. Ha bárkit megkérdezel aki hisz ilyesmiben, és ért is hozzá, meg fogja neked mondani, hogy fogalmunk nincs róla, hogy néznek ki, amíg nem láttuk őket. Az ÁBRÁZOLÁS csak jelképes dolog. Ha shivánál tartunk, nem mindig ábrázolják több karral, sok helyen csak kettővel. A férfi és női vonások (tehát még csak nem is istennő), a vasvilla, a kéztartás, mind mind JELKÉPEK! Senki nem állítja, hogy a valóságban is így néz ki. Itt bukik meg a feltételezés, hogy nyomorék gyerekeket neveztek ki anno istennek. Másik dolog: azt, hogy a világ külön pontjain ugyanazokat az isteneket imádták, nem úgy értette, hogy ugyanúgy néztek ki. A tulajdonságaik voltak egyformák, nem pedig a kinézetük.


" elolvastam, de ki is szórtam a memóriámból.. "

Itt a probléma. Elolvastad egyenként, nem tetszett, aztán megszabadultál tőlük, most meg a memóriád lomtárában kotorászva húzol elő olyan dolgokat érvnek, amiket egyáltalán nem úgy gondol egy vallás sem, mint ahogy leírod. Például olyan sincs sehol, hogy lemondani a vágyakról. Úgy már más, ha azt írod, hogy mindenféle szenvedés nélkül szépen lassan megtanítani az elmét a függőségek és a felesleges dolgok utáni vágyakozás leküzdésére. Senki nem állította azt, el kellene nyomni magunkban bármit is, vagy el kell felejteni örökre a jó dolgokat.


Egyébként ha könyvtárakból szereztél információt, akkor bizonyos szinten meg tudlak érteni, hogy nem vagy tisztában a vallásokkal, és ezért érzel ilyen ellenszenvet. Könyveket ma bárki írhat, a legtöbbet tudatlanok, és olyanok írják, akik szándékosan meg akarnak téveszteni. Csak kevés az ami használható. De ha nem úgy áll hozzá az ember, hogy ez biztos baromság, de azért elolvasom, hanem mindenféle elfogultság nélkül, akkor egy idő után kialakul az a képessége, hogy a szarkupacból is kikeresse az értékes infót.


Amúgy nekem is van bibliám. Mikor gimis voltam, ingyen kaptam, mert keresztény suli volt. Akkor még dohányoztam. Ha épp nem volt nálam cigipapír, csak kitéptem belőle egy lapot, és meg volt oldva. Ennél nagyobb haszna semmilyen körülmények között nincs annak a könyvnek.

2013. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:

47/ Kezdem azzal hogy nem ma bújom a könyvtárakat és a számtalan újkori sódereket, hanem 60-70es években bújtam és a fellelhető létező régebben íródott könyveket a világ összes hitvilágáról és azzal kapcsolatos gyakorlati megírt emlékeiről.


mi az hogy téged nem érdekel a lélek mi is valójában? akkor viszont nem is leszel képes soha befolyásolni, de se a test-elhagyás igazi megtörténtét,se önmagadon érteni, se mások annak elmeséléséből, nem is lehetsz képes megítélni , igy te azt hiszed el másoktól ami szimpatikus számodra, ami viszont nem azt jelenti hogy az igaz.


Én abból alkotok ítéletet a különböző leírásokról, hogy tudom mi a lélek valójában és tudom mi a testelhagyás lélekkel- mit érez valaki, mit tapasztal, miképp látja a valóságot abból való kilépés után. ezért tudom megítélni, hogy akár tibeti akár hindu akár magyar sóderoló kilépett vagy csak hallucináció voltak.

2013. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
Megvilágosodni annyit jelent, hogy szembesülünk a teremtő Erőkkel, az isteni energiák igazi létezésével, annyit jelent hogy látjuk a kézzel fogható valóságot mint áthatolható illúziót,érzékeljük. S épp úgy azt a lét-fazonunkat amellyel a testünket elhagyni vagyunk képesek-- ez a megvilágosodás és ennek alapján képes csak az ember ítéletet alkotni a különböző elmesélésekből vagy leírt emlékekből. Melyik igaz mert reális, melyik csak félig igaz, mert nem értette meg, melyik hazugság.
2013. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim ***** válasza:

"azt hiszed el másoktól ami szimpatikus számodra"


Azt hiszem el, amit megtapasztaltam, hogy igaz. Soha nem voltam olyan ember aki a levegőbe beszél. Megtéveszteni meg aztán végképp nem akarok senkit, nekem nem érdekem, se pap, se politikus, se hasonló nem vagyok.


Hallucináció... oké. A test elhagyását a legegyszerűbb leellenőrizni, hogy hallucináció-e. Asztrálisan elutazol valahova, majd fizikailag is elmész oda, és leellenőrzöd, tényleg olyan-e. Bevált, bár nem egyik napról a másikra sikerült.


Ennyi erővel honnan tudod, hogy amit te éltél meg, az nem csak sima hallucináció volt? Ha rosszindulatú akarnék lenni, valószínűnek tartanám, hogy elmebeteg vagy, vagy drogozol, mivel azt állítod, neked mindenféle gyakorlás nélkül, csak úgy jött ez a dolog. A skizósok sem gyakorolnak, hallják azokat a bizonyos hangokat maguktól is. De nem feltételezek ilyesmit, mert egy intelligens embernek tartalak, csak véleményem szerint vannak tévedéseid.


De végső soron úgyis minden kiderül, szóval nem szeretném ezt tovább folytatni. Majd meglátjuk.

2013. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!