Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Asztrál Utazás-Hogyan tudnák...

Asztrál Utazás-Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnák ki lépni a fizikai testemből?

Még sosem csináltam ijet de már hallotam róla,és ha ki léptem a testemből mit csinálhatok vagy érhetek el abban a hejzetben.



2013. jún. 27. 20:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:

Mindent ami Rossz.

Isten aki a teremtő és megtartó,és a tökéletes jóság.

Ördög aki Isten ellen ágál,szeretné trónját Isten trónja fölé helyezni,de ez nem megy neki. Rossz állapota van,mert eljut addig,hogy már úgy látja győzött,már-már bezsebeli a Sikert,s akkor tudja meg. Vesztett. Ennek legkirívóbb példája,esete,mikor Jézust felszegezték a keresztre aki ott m e g is halt. Micsoda öröm lehetett ez neki. Tán még táncot is járt...vitus táncot. De a harmadik nap hajnalán tetszik,nem tetszik - abba kellett hagyni. Tudnia kellett: aki meghalt,ÉL. Tehát a bukása tökéletes és végleges,mert akit legyőzni akart valóban Úr mindenek felett. Még a halálon is.

2013. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:

Az viszont hogy "rossz", teljesen szubjektív, nézőpont kérdése. Így értelmetlen az egész.


A názáreti kitalált karakteréről szóló mese pedig szóra sem érdemes.

2013. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:

Az ördög, a mindenkori rossz az emberi alkotás, hogy legyen kit okolnia saját elkövetett bűneiért!


Ha valaha szembesült az ember mind két teremtő ERŐ jelenésével, akkor vagy frászt kapott az egyiktől vagy a halál szellemének képzelte. --(kínaiaknál annak titulálta valaki)


De egyik se rossz a teremtő Erők közül,ugyanakkor egyik se jóságos.-- csak gondoskodók az élettel szemben.


Kilépni a fizikai testünkből fantasztikus dolog, de az isteni szellem nem tartotta helyesnek, mert saját lélek energiámat gyengítettem vele életem során! az isteni Szellem Jelenésének köszönhetően erősödtem fel-de túlságosan is, úgy hogy pár évig tudatosan gyengítenem kellett önmagam, de csak a valóságban elérhető eszközökkel volt szabad.

2013. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:

Miklós Isteni teremtőknek nincs trónjuk, nincs mennyországa csak a Földünknek van egy maga másképpen szíve, ahova megtérhet a felszabadult lélek és utána halhatatlanná válik mint létező.


S egyszer ha a Földünk elpusztul épp úgy kiszakad az isteni energia a Földből a sok sok istenivé vált lélekkel és valahol, egy élhető bolygón újra teremti önmagát az élet.


A természettörvényei ismétlik önmagukat. születik fejlődik és részeire válik porrá és energiává

2013. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:

Mami! Bár eltérő nézeteket vallunk, most a te oldaladat kell, hogy erősítsem.


Miklós a kereszténység nevű, zsidók által bizonyos célok érdekében megalkotott, majd elterjesztett népbetegség végső stádiumához közelít. Rajta már sehogy nem lehet segíteni, annyira szétterjedt az agyában. Én néha próbára teszem a türelmét, mert vicces, de komolyabban nem éri meg foglalkozni vele.

2013. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy lemondtál rólam.Már én is ezt tettem veled még olvasás közben,mert aki a történelmi tényt lehazudja avval felesleges bármiről tárgyalni.
2013. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:

Nem mondtam le rólad egyáltalán. Nem volt miről lemondanom, mivel meg sem próbáltalak térítgetni. Szórakoztat engem ez a beszélgetés, ennyi.


Miféle történelmi tényt hazudtam le, vagy mi ez a hülyeség megint?:D

2013. aug. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:

Nem volt pontos a közlésem. Nem rólad mondtam le,csak az itteni vitáról. Imádkozom érted: világosítsa meg az ÚR önmagát előtted,hogy lehess hívő (ne kárhozz el) és ne légy hitetlen.

A hitoktatásnak nem egyetlen célja,hogy Isten létét bizonyítsa,hanem tanitja az embert az életében előforduló sérelmeket úgy kezelni,hogy ne hordja magában,mint fájdalmas gócot. Nagyon jól csinálja ezt Joyce Meyer. Lásd: tv.joycemeyer.org

A hazugságod: Mindenki hazudik aki a Bibliát mesekönyvnek mondja. Aki Jézus,vagy bármelyik prófátát lehazudja

Az ásatások,s a régészet bármely módja tesz bizonyságot mellettük. A kumráni lelet szövege egyezik a Biblia megfelelő szövegével. Anyagának karbon 14-es - pártatlan! - vizsgálata igazolja a kort melyből anyaga való. Itt tehát már nem vakon hívés van...

Többi levelem ne olvasd (megtíltom!) mert azt már nem írom.

U.i. A mesekönyvnek hazudásban nem a minősités a fájdalmas nekem,hanem az,hogy bele se olvasott. Tudom tapasztalatból.

2013. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:

Azt azért ne feledd: a régészek azt hitetnek el az emberrel, amit akarnak. Felhoznám példának a magyarok eredetéről szóló SÓDERT amit nyomatnak állandóan. Persze, finnugor rokonság meg a lófasz tudja micsoda. Ilyen dolgoknak csak akkor tudsz a végére járni, ha tényleg érdekel, és önerőből utána nézel, anyagot gyűjtesz, és rengeteget olvasol.


Egyébként olvastam a bibliát. Meg még sok más ősibb könyvet is mellette. Évekkel ezelőtt keresztény voltam, csak utána jártam a dolgoknak. Tudom, hogy mit honnan loptak, és mi célból ferdítettek el.


Amúgy ha megkérhetlek, ne imádkozz értem, hagyj "elkárhozni". Én sem teszek veled semmi ilyesmit(pedig van hatalmam hozzá), így te se intézz felém pszichikus támadásokat. Ez rendkívül szemét dolog, szemetebb, mint az, hogy szórakozok veled neten.

2013. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
Pontosítás: nem vagyok hitetlen, csak mást vallok.
2013. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!