Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik a Reinkarnáció. Mit...

Létezik a Reinkarnáció. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Eddig kételkedtem, de a neten olvasgattam érdekes dolgokat.

[link]



2018. aug. 30. 18:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/151 leértékelt ***** válasza:
48%

És mi volt, ami meggyőzött? Tudni szeretném, ha már vettem a fáradtságot és elovastam azt a blogbejegyzést.

1. A klinikai halál állapotában, csakis a DMT miatt látnak alagutat vagy bármilyen más hallucináció. Ez bizonyított tény!

2. A halálközeli állapot közel sem azt jelenti, hogy a beteg a halálból jön vissza, csak aközeli állapotba kerül és az penge élen táncol. Még sosem hoztak vissza senkit, aki ténylegesen meghalt volna, és nem is számolt be semmilyen reinkarnációról vagy miről.

3. Az említett pszichiáterek munkásságai vitatottak, simán megtudták hamisítami az adatokat, pl az egyik direkt olyan keleti -

indiai országokat járt be és szedett össze néhány gyereket, ahol a reinkarnáció elfogadott vagy éppenséggel helyi vallás. Könyveket írtak és jól keresztek.

4. Nos, negyedszerre... Olvasd el megadnak. [link]

2018. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/151 A kérdező kommentje:

#9

Így van.

2018. aug. 30. 18:50
 13/151 leértékelt ***** válasza:
0%
Kerestek.
2018. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/151 A kérdező kommentje:

#11

Ebben a cikkben csak az a érdekes hogy rengeteg ember hisz a szellemekben.

A többi zagyvaság.

2018. aug. 30. 19:00
 15/151 anonim ***** válasza:
83%

én itt találtam rá bizonyítást, lehet a kérdés, a kérdésedre válasz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

2018. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/151 A kérdező kommentje:

#15

Igen, ez is nagyon érdekes. Köszi. Nagyon érdekelnek az ilyen dolgok.

2018. aug. 30. 19:03
 17/151 anonim ***** válasza:
70%

Istenem, ismét hadronütköztető stb zagyvaság!

Azt se tudod miről beszélsz, de beszélsz...

A tudomány sem tud mindent, hanem x idő kell valami alátámasztásához.

Másrészt ha TE nem fogadod el a létét, akkor nem létezik, csak a számodra nem létezik!


Van reinkarnáció, nem kell benne hinni! Elfogadni sem kell!

De, az hogy jöttök a nagy tiltakozással és fricskázással, mert ez az amit műveltek, az már kicsit idegtépő!

Nézd, a TE VÉLEMÉNYED AZ HOGY NINCS! De ettől még nem kéne a másik torkának ugrani és egyszerűen minden félét mondani rá, mert ő másképp gondolja!

Ha azt vesszük, mindenhol ez jön fel.

Régen azt hitték és úgy tartották, ha 40km/h sebességnél gyorsabban haladsz, akkor meghalsz, mivel szétkenődsz az ülésben vagy szétrobban a tested!

Tudjuk, hogy ez nem így van!

Ezer és ezer dolgok tudnék felsorolni!


Dmt... nos, el van mondva az egyik és a másik oldala is ennek.

Mert, mi van ha a testben található dmt felkészíti a lelket, a test elhagyására és pont ezért termeli?

Szóval, el kéne gondolkodni és nem egyből elfogadni a dolgokat...


Hogyne, nincsenek szellemek! Érdekes, beszéltem jó pár szellemmel, nem nagy dolog, vannak, léteznek és kész.

Attól, hogy te nem beszéltél és én igen, még nem mérvadó senki számára, a saját tapasztalatom magamnak, a sajátod, szintén önmagadnak!

Bármit bizonyít ez? Közel sem!

A tudomány... saját magát köpi szemen, minden egyes alkalommal, kezdődik ez az evolúció elméleten át, a különböző emberi fejlődéstanon keresztül, a modern korig!


S csak azért mert valakit, Newtonnak hívnak, még nem kéne belekötni....


Mennyi eszetlen ember van a világon!

Azokkal kéne elbeszélgetni, akiknek szűk a látásmódjuk.

S még ti hozzátol fel a tudományt, mert egyedül képtelen vagytok gondolkodni, vagy tenni bármit is, mert a szomszéd azt mondta, hogy nincsenek nálunk az emeleten emberek, így nincsenek, de ti mégis hangokat hallotok! Annyi eszetek sincs, hogy felmenjetek és megnézzétek, mert más azt mondta címszóval, az nincs!


Grat, pont nem ti fogjátok előre vinni a fejlődést!

2018. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/151 anonim ***** válasza:
16%

A különféle vallások, istenek, reinkarnációk, amiket kitalálnak maguknak az emberek, ezeket az örök elmúlástól való félelem, önáltatás, valamiben való reménykedés, butaság hozza létre.

Nekem is így 50 fölött már gyakrabban jut eszembe, hogy a rohadt életbe, egyszer jön a sötétség és ennyi volt.

Néha egészen szar érzés belegondolni, de az ember úgy van "kitalálva", hogy azért általában nem ilyenekkel foglalkozik.

A semmiről van egy kis tapasztalatom is.

Tizenéves koromban kerékpárral egyszer fejre álltam. Egy kis KRESZ-parkot kell elképzelni, köröztünk egy aszfaltkörön, egyre gyorsabban, míg valami kő / kavics megdobta a hátsó kereket, én meg elszálltam.

Tompa ütést éreztem a fejemen, majd abban a pillanatban már ugrottam is fel.

Persze, csak azt nem tudtam még akkor, hogy közben ott feküdtem eszméletlenül, talán percekig? (Ja, nem emlékszem.) Többiek már körbe álltak, hogy hátha végem is van.

Az a "semmi" pedig egy teljes kikapcsolás volt. Valami ilyen lesz majd a vég is, annyi különbséggel, hogy a természet utolsó ajándékaként, az agyban lejátszódó bonyolult biokémiai folyamatoknak köszönhetően lehetséges még némi hallucináció is. Aztán szeva...

Persze, lehet reménykedni, kitalálni hülyeségeket.

Az a kis genetikai anyag, ami az utódokba kerül, az él tovább csak, de már az sem te leszel.

2018. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/151 A kérdező kommentje:

#17

Igazad van.

2018. aug. 30. 19:35
 20/151 A kérdező kommentje:

#18

Nem érted meg, hogy azért nem volt részed túlvilági élményben mert nem haltál meg meg?? Ne legyél már ennyire beszűkült, az élet sokkal több mint amennyire gondolod.

2018. aug. 30. 19:40
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!