Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyikben hiszel? Tudomány...

Melyikben hiszel? Tudomány VS. Természetfeletti A "mindkettőben" választ nem tudom értelmezni, mivel olyan nincs.

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 A kérdező kommentje:
Egyetértek az előzővel!
2011. febr. 12. 17:20
 32/85 BlackSword ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43!!!

Bizonyítsd a szeretetet... Definiáld, állíts rá egy tételt, és bizonyítsd!!! Ha csak a tudomány...

2011. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
Amugy Bodor Tomi nem egy nagy izzo nap volt hanem egy anyagi pont amibol kesobb kezdett el az anyag tagulni tehat egy kis semmi volt es az igaz sok osrobbanas tortenhetett mar es nem isten inditotta el...es megvalami BlackSwordnek igaza van a sotet anyag is van a vilagegyetemben ami tagitja az egeszet ! Tudomany Rules :D udv
2011. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
Tehat Tomi nem nap volt hanem az egesz 1 pontba suritve ami tagult akkora mint egy atom vagy csak kicsivel nagyonn es nem egy nap.Ezt rosszul tudtad :P es en nem hiszek a halal utani eletben mert szerintem alapbol a lelek nem vandorol mert az egy immaterialis dolog :)
2011. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
Jah es megvalami a kozetek csak kesobb jottek letre eloszor a csillagok amik a hidrogenbol heliumot keszitettek a magjukban ezekbol ekeltkeztek kesobbiekben a gazoriasok es kozetbolygok :)
2011. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:

Akkor bocsesz, hogy tévedtem :D

Érdekes :D

De hiszek nektek, black, meg bata zoltan :D

2011. febr. 12. 19:49
 37/85 A kérdező kommentje:
Zoard*
2011. febr. 12. 19:50
 38/85 anonim ***** válasza:

Ahogy megnezed a periodusos rendszert gondolom volt mar kemiad akkor tudod hogy a hidrogen es a helium a legegyszerubb elemek a hidrogen csak egy elektronbol es protonbol all nem tartott sokaig megalakulnia csak parszazmillio evig aztan ezek az elemek fejlodtek szaporodtak fuzionaltak a csillag kozepeben es bang egyre tobb elem lett amibol ma minden all es az ur az igen jo allapotu vakum :P a nagy semmiben kobmeternkent kb. 1 atommal :) nehez az urutazas kedves Tamas mivel fenysebesseggel mar alapbol lehetetlen menni a mai tudomany allasa szerint mert eldaformalodunk...Az ido megall a tomeg vegtelen az ember pedig majdnem eltunik lattad biztosan a Mezga csalados rajzfilmeket ahol Aladar Urhajoja is osszemegy egy vonalla nem tudni milyen hatassal lenne ez egy emberre...nem beszelve arrol hogy ez is keves hisz egy galaxis tobbszazezer fenyev atmeroju tobb szazezer fenyevig ugye nem szeretnel utazni ugye ? :)

a fereglyukak pedig elegge kitalacio egyenlore a mai tudasunk szerint :) Udvozletem! :D

2011. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
blacksword, te szépen megfogalmaztad azt amiben én hiszek,
2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:

"amúgy én Tudomány párti vagyok, és csak a szememnek hiszek, meg annak amit eddig bizonyítottak"


pontosan erről beszéltem, nem az ilyen emberek hajtják a tudományt előre, hanem a nyitott elmék akik nem félnek az addigi (szerintük) téves elméleteket cáfolni, kibővíteni, átírni mint pl :Einstein

2011. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!