Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim válasza:
Vannak vámpírok..tudod attol még hogy nem rohannak oda hozád azzal hogy vámpírok attol még lehetnek azok!és..soha nem tudod mikor jönn szembe veled egy vámpír!NE AKARJ AZ LENNI!
2014. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim válasza:
Hát az underworldben is budán mászkálnak, meg a metróban lövöldöznek, meg parkouroznak, szóval ennyi erővel akár itt is lóghatnak :D sőőt, talán ezt a kérdést is figyelik xD
2014. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim válasza:

Két dolog, magamból kiindùlva:


Pozitív:


- Örök élet, ami azért (lenne) jó, mer mimdenre lenne időm, egyre több mindent tudnék meg a világról, emberekről, tervekről, mindenről, sok mindent tudnék csinálni, kipróbálni.


-Hatalmas erő, ez adja magát (bár van negatív oldala)


-Rendkívüli gyorsaság is remek lenne


-Semmi fájdalom, na ez az egyik legjobb előny (pl. fogfájás nuku :)) )


-Nagymértékű sebezhetetlenség, szintén adja magát


-Sok igényt, (ami nem mindig jó) el lehetne felejteni



Negatív:


-Örök élet, ami kegyetlen is lenne, mer végig nézni (de legalábbis megtudni) a szeretteim halálát


-Embert gyilkolni, nonszensz


-Vért inni, gusztustalan


-Hatalmas erő, ügye azért, ha valaki bekattan, akkor akár ártatlanokat is gyilkolhat


Szóval, lenne jó is rossz is, de a lényeg.. a LENNE szón vann!

2014. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim válasza:
Vámpír márpedig létezik. Az az a szégyenlősség, ami akkor tör ránk, mikor megvámoltatnak, és pirulással jár
2014. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
Az igazi vámpíroknak nincs fizikai teste, úgy ölnek, hogy elszívják az élők energiáit.
2015. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim válasza:
Olyan jó látni hogy már pár éve csak úgy folynak be a válaszok.. :D na már most kérdező: Nincsenek vámpírok.Bocsi. :/ az egy dolog , hogy " de hát valahonnan ki kellett találniuk .. " én is kitudok találni pl egy szuper állatot ami ugy nézki mint egy kavics, és este mozog, és napközben meg mittudjamén hőt sugároz. hm. xD azóta már feljebb nőttél... hány éves is vagy akkor? most ird le a véleményedet annyira kiváncsi vagyok :D puszika xoxo
2015. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 galattila válasza:
54%

látom, hogy van 1-2 akik nagyon azt mondja, hogy nem léteznek meg ilyenek, na de szerintetek amit nem láttatok az nem létezik? akkor jön a kérdés, hogy láttátok Isten

? nem de hisztek benne? igen, ezt csak azért mondom, hogy soha ne mondjátok, hogy ez nem létezik vagy az nem létezik,a vámpirok se mutatják ki, hogy ők vámpirok. :)

2017. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim válasza:
Te kajak hiszel bennük, vagy csak barátilag szopatsz?
2017. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim válasza:
Vagy tudod milyen vámpír létezik??? Sok van körülöttünk....az energiavámpirok! (Én is szeretnék az lenni még kutatok a neten👍🏻👍🏻
2023. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!