Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
NEM LÉTEZNEK VÁMPÍROK!!!! Fogd már fel! Orvos látott már?
2012. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 roxi11 válasza:
Vámppir méreg az segitene de csak szólók élőnek jobb lenni egy hetes fájdalmak és a család tagoknak is árthatsz a szerettedet lekell hagyd ha nem birnád kell ez neked?
2012. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim válasza:
94%

Figyelj picinyem:


Vegyél magadhoz 3 dl vizet nem lehet egy ml-rel sem kevesebb vagy több annyi legyen! tegyél bele egy ek. sót és egy ek. majorannát.

Éjfélkor állj a tükör elé kopogj benne 3x és mond "vampire ma dasori a die funto!"

Majd igyál meg a kutyulmányból 2 dl-t

Reggel imádkozz Huto-hoz a vampire istenhez és kérd segítségét. idd meg a maradékot.

Menj el a reggeled legyen 1 piritós, jól beáztatva étolajba. dd meg! minnél jobban tocsog az olajban annál jobb


Este 7-9-ig menj el retyóra és szarjál. a szarodat hintsd be majorannával és huzd le

tégy a párnád alámajorannát borsot és sót.



Reggelre vagy átváltozol vagy 4 évig fosol.


sok szerencsét!

2012. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim válasza:
0%
ti mekkora bunkók vagytok kérte hogy olyanok ne írjanak akik bunkó dolgokat tudnak csak írni én is szeretem a vámpírokat és én is szeretnék azzá válni és ha mit tom én szellemek léteznek akkor vámpírok mért ne léteznének.és ezt most nem azért írom mert hogy nem hisztek benne hanem márt látom milyen bunkó dolgokat írtok szegény csajnak azért álljatok le ez ezért már tényleg sok!!!!
2012. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
Ugyan ugyan miért akarsz vámpír lenni?Abban kellene neked segítsünk hogy gyilkos lehess?Vagy te vér helyett egyebet szívnál.Oké segítek neked.Menj el Romániába.ott tuti Találsz egyet.
2012. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim válasza:
én ugy tudom hogyha vért iszol akkor átváltozol de ha ugy viselkedsz sztem akk is :)
2012. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 David82 ***** válasza:
Én tudom, csak a film miatt akarsz vámpír lenni. Mert olyan menő dolog az. Majd kinövöd...
2013. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim válasza:

Én Darren Shan-t olvastam(nagyon sokat)

És nagyon tetszett az összes könyv, de bárcsak felejteném el.( 11 éves vagyok)

És más vámpíros...-os dolgot olvastam, néztem.

És most meg vámpír akarok lenni.De nem lehet.Ezért megy tovább a szar élet.

2013. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 Bea1202 válasza:
Gyerekek, ne már... Én is szeretem Shant is, meg még a Twilightot is, mégse akarok vámpír lenni. Kinövitek majd. Ha öt év múlva a takonyember lesz a menő, akkor minden kölyök takonyember akar majd lenni?
2013. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 Dorina90 ***** válasza:

Keresd meg Edward Cullen-t ő megteszi!!

Na de csak úgy tudsz átváltozni éjszaka ha odacsalogatsz egy vámpírt sok vérrel nagyon sokkal lehetőleg ember az finomabb de az állat is jó...

Ha ott a vámpír akkor kérd meg hogy változtasson át de akkor valószínűleg meg kell innia a vért és akkor változtat át hogy meg ne öljön. De ezt csak akkor teszi meg ha kedves de olyan vámpír szerintem nem létezik. Mellesleg hogy a fenébe szereznél annyi vért.

2013. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!