Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést nincs értelme embereknek feltenni. Fordulj másokhoz.
2011. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:

Ha akarod, ihatsz a véremből, és utána laza csuklómozdulattal megtekerem a fejed.


DE! Ezután örökké engem kell szolgálnod, szóval gondold meg alaposan.

2011. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:

Jólvan. ez megrendített. Csakis sajnálni tudlak. Jeremy, mi?

azoknak, akiknek szar az élete, nem kéne örökké élni. Azoknak kellene, akik szeretnek. De ebből kevesen vannak. Tudod, ez nem fog az öledbe hullanni, kutass. Én is hiszek bennük, én is kutatok minden után, ami nyom hogy rájuk találjak. Szeretnék találni egyet. Ne ide írj, hanem guglizz, és akkor talán az leszel. De! Sokat kell, és neked nem ajánlom mert kérlekszépen ez nem a vd, hanem a való világ, és nem a realityről beszélek. Egyszer nem is olyan rég Katus Attila járt az iskolánkban, és azt mondta nem akkor leszek híres, ha azt mondom, hanem ha cselekedek. Ha pedig nem ebben az életedben, akkor majd egy másikban találsz egyet, ha kitartó vagy. A vámírok pedig gyilkosok. Ölnek, és ez minden egyes filmben és sorozatban meg könyvben van. Nincs olyan, ahol nm öltek meg egy embert sem. De ha akarod, akkor olvasd el Lara Adrian: a vámpír csókja című könyvet, és talán majd rájössz, nem lehetsz az, annak születni kell. Sok minden lehetséges. DE! Szar élettel utána is szar lesz az életed, ezt leszögezem

2011. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
13%
Figyelj Láttad mind 3 Alkonyatos szart? Mert ha igen akkor csak menj el Transzilvániába és ott mond drakulának, hogy harapj meg!
2011. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim válasza:

én is jobban szeretem a vámpírnaplókat

egyébként vámpírok nem létezenek

2011. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
64%
Embereket ölnek a vámpírok , és? Tápláléklánc. Valamit enni kell. Valamit valamiért :)
2011. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:

ez csak figyelmeztetés

nehogy utána bűntudata legyen:DD

2011. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
40%
Van bűntudatod amikor megeszed a csirkét? XD
2011. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
Ne akarj vámpír lenni.
2011. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy kell vámpírrá válni , ahhoz egész életedben rosszindulatúnak és gonosznak kell lenned , és az a büntetésed hogy amikor szent földbe temetnek életre kelsz és nem reinkarnálódhat a lelked :)
2011. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!