Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim válasza:
Találj fel valami olyat, ami örök életet ad... esetleg keresd meg az örök ifjúság kútját! ;) Sok sikert!
2013. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim válasza:
én hiszek a vámpírokban.lehet,h veszélyesek és nehéz nem megölniük az embereket,de én is az akarok lenni.nem azért mert veszélyesek hanem mert ha tényleg sokáig élnek akkor sok mindent elérhetnek. egyépként is honnan veszitek,hogy nem léteznek...én nem csak a vámpírokban hiszek
2013. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
Lépések. Hinned kell a következő életben. Gyùrj rá agyilag hogy te egy bizonyos vámpírnak is nevezett denevérként szüless ùjá. Persze ahogy te képzelted lehetetlen. Mondjuk ígyis. De ez a te bajod. Viszont a homályökör szintet elérted már, s az is valami.
2013. ápr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
én segíthetek, keress
2013. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim válasza:
32%

szia, én tudok rajtad segíteni, én vámpír vagyok.. Edward Callen az unokatestvérem, meg a többi rokona is az én rokonom.. tehát, ha közénk akarsz tartozni, ne a vámpírnaplókat nézd..!!!!!


xdddddddddddddddddddddddd

2013. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim válasza:
Jó va n tök jó hogy legalább pár ember nem idegesíti a cajt de halljátok az nem tünt még fel neketek hogy csak magatokat égetitek ti akik semmibe veszitek ki mibe higy és biráljátok óket!!! igen ti rasszisták ha már válasoltok neki olvassátok már el mit kér és vámpirok léteznek csak nem olyanok mint amilyeneknek elképzeljük öket és figyü az otlet az iróknak vagy mitttomén kinek na az ötletnek jönnie kellet valahonnan!!! Na most bocsánat keveseteknek akik normál stilussal probálták elmondani hogy majd kinövi nem neketek szólt ez!!! De komolyan itt van pl ez a csaj a 3-4 oldalon aki itt teszi magát hogy de jó ő milyen idióta szavakkal tudja jellemezni a másikat és csak sajnálni tudom még helyesen se tud írni és azt tudom mondani ha hiszünk abba amit az egyik válaszoló mondott akkor itt majdnem mindegyikőtök vámpir lesz a jővőben idióták csak ahhoz értetek hogy leromboljatok valakit belülről !!!!! Ez nagyon szomorú ti forduljatok orvoshoz.És kérdező neked még annyit hogy ne higgy nekik legalább te hiszel valamiben nem ugy mint ezek a barbárok
2014. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim válasza:
Kedves kérdező! Figyelj. Ti úgy látjátok, hogy a vámpírlét csupa móka kacagás. De nem így van. Igaz nem öregszel meg, gyors és erös vagy. De a filmekkel ellentétben a valóságban nincsen rajtunk "érzelem kikapcsoló gomb".És megigézni sem tudunk senkit. Szóval ha azt akarod,hogy a vacsorádnak ne járjon el a szája akkor meg kell ölnöd. Vagy amit én csinálok: a barátaimbol táplálkozok. Persze csak annyit hogy ne legyen komolyabb bajuk. De hidd el, pár éven belülegy roncs leszel érzelmileg. Tapasztalatbol beszélek. És a vámpírrá válás is elég fálydalmas
2014. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim válasza:
Kedves válaszoló! A vámpírrá válás nagyon egyszerű. Menj el a temetőbe és vigyél magaddal fokhagymát, keresztet és szenteltvizet. Amint éjfél van kezdd el kántálni hogy: Testem lelkem adj erőt hogy, szívhassam ki az éltet! Ezt elmondod háromszor majd megiszod a szentelt vizet, a fokhagymát pedig elásod egy sírba, ha ezt mind megcsináltad regyáltalán nem fog semmi se történni mert vámpírok nem léteznek.
2014. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 Balogh Máriaaa válasza:
Szia,én is vámpir akarok lenni. :D
2014. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim válasza:
40%

A vámpírlétben rettentő sok negatívum van, bár én az öröklétet sem venném pozitívnak.

- soha nem változol már többé, örökké ugyanaz a kishitű senki maradsz

- meghal körülötted mindenki, akit valaha szerettél

- olyan ütemben fejlődik a technológia, hogy alszol egy nagyobbat és már a Pegazus naprendszerből kacsintgat vissza az ember

- nem élhetsz nappali életet, már sosem lehetnek ilyen álmaid

- egyedül élsz végig több száz, sőt ezer évet

- gondolj bele: ha felrobban az nap és elpusztul a Föld, az örökkévalóságig fogsz az űrben körözni

Egyébként az ördögnek kell eladni a lelked és ő rendszerint csak azokat keresi, akikből már eltűnt a remény legapróbb morzsácskája is. Papa Legbának viszont elég egy jobb minőségű kokain is és egy szertartás:D

- Zoé

2014. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!