Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim válasza:
24%
Na én tudom hogy légy vámpír! először is egy sötét szobában gyújts meg 4 gyertyát és mormogd el magadban 4-szer hogy: Vámpír akarok lenni. ha ez megvan fújd el a gyertyákat! (FONTOS hogy rajtad kívül senki ne legyen a szobában mert veszélyezteted a környezetedet azzal hogy netán ők is elkapják tőled ezt az eszement ötletet hogy ,,vámpír akarok lenni" xD ez akkora baromság vámpírok nem léteznek én csak a szellmekben hiszek .D de hajrá
2011. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim válasza:
58%
ez elég nehéz dolog.. mivel először is kell egy vámpír.. és itt megbukott a terv.. nehogy azt hidd, hogy most jövök a nem léteznek vámpírok szöveggel, mert hiszem , hogy léteznek, de nagyon nehéz őket megtalálni, mert vagy annyira elrejtőznek köztünk, vagy klánokban élnek, senki sem tudja, hol.. majd ezután rá kell venned egy vércserére anélkül, hogy megölne... szerintem ne próbálkozz, mert vagy kudarcba fullad vagy meghalsz.. ha pedig valami csodás okból kifolyólag sikerülne, csak a saját életedet keseríted meg..
2011. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:

szerintem is léteznek


ha inkább meghalsz, csak ne keljen tovább élned, akkor nézd csak meg ezt a levelet


csalogass elő egy vámpírt, ehhez nézd meg a hogyan vadásszunk vámpírra kérdést, majd csinálj egy karót, és ha ott a vámpír, fenyegesd meg, ha nem változtat át megölöd



EGY PRÓBÁT MEG ÉR

2012. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
34%

létezünk, ha arról van szó, én, vagy a pasim(aki nemmellesleg Damon S.) szívesen megcsináljuk. én már 249 éves vagyok, és az öröklét buli dolog. a többit MSN-en, Facen vagy PÜ-ben megbeszélhetjük, ha azóta is érdekel a dolog.

üdv:

Agneess Honeykiss

2012. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
mindent megtenne egy vámpír hogy ember legyen. bocsika
2012. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 chrishu ***** válasza:
Én nem nagyon hiszek az ilyen lényekben, de miért akarsz olyan depressziós lenni aki más vérét issza, végül a pokolra jut?
2012. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
61%
Na megint valami sokész 14 éves kisk.urva írhatta ezt, elegem van már ezekből. Itt dumál hogy "jajj ku rva szar a szerelmi életem" stb... miért mivan? Elhagyott a barbi babád? Nem érdekel hogy nem a témához írtam mert ehhez nem is lehet semmit hozzászólni.
2012. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg most olvasom valami nyomor is írta hogy vámpír, hagyjuk már a dumát, biztos valami pedofil csíra. Kiscsajoknak írja hogy vámpír-t csinál belőled. Azt majd jól seggberakja a magadfajta kis ribiket. Majd azután gondolom megtanulod :)
2012. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim válasza:
O-ÓÓÓÓ valaki túl sok twilight-ot nézett.. XDDD
2012. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 chrishu ***** válasza:
78%

Vannak vámpírok.

Pszihopaták akik vért isznak. Nem hosszú az életük, mert a vér nem tartja őket életben. Intézetekben vannak olyan "vámpírok" akiket gyógyítani próbálnak. Ne akarj az lenni.

2012. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!