Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
Na akkor én tuti vámpír leszek. :DDDDD
2011. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
72%

Leányom éppen átváltozik. Kitört rajta a napallergia, igy csak este megy le az utcára. A vérre rá sem bir nézni, bepánikol tőle. A minap voltam vele véradáson, és félelmetes, hogy reagált. A bőre, hófehér...........

Szóval, mikor teljesen átalakult, ráderesztem. Rendben?

2011. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim válasza:
49%
én hiszek neked én is az akarok lenni de nem tudok....álitólag vannak vámirok valahol jól elrejtőzve egy sötét helyen...azt nem tudom sajnis h hol....de álitólag megkell h harapjon vért adjon a sajátjából és embert kell majd ölnöd
2011. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
87%
Vannak vámpírok,lehet hogy már te is találkoztál eggyel csak nem kötötte az orrodra,hogy ő vámpír.Nagyon Naív vagy.Egy vámpír SOHASE fog átváltoztatni téged..inkább megöl.
2011. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 dandi98 ***** válasza:
63%
szerintem a vámpírok ha léteznek is (vannak szerintem),akor eltérnek az általános róluk alkotott képről.hogy vért szívnak, az tuti. hogy hegyes fogaik vannak és fehér a bőrük meg falra másznak az már nem olyan biztos.ha többet akarsz tudni vagy keresni őket küldj privát emailt
2011. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 Szervál válasza:
75%
Egyszerű!Éld az életed..ha feltűnik egy olyan ember,aki nem öregszik mittomén hány éve,akkor ő vámpír,és próbálj neki öö imponálni vagy mi xD ha szeretitek egymást,akkor a pasid félteni fog,és átváltoztat! :D ezt nemtom honnan szedtem :D Amugy ne nézéétek hülyének énmeg a vérfarkasokba hiszek na?, :D
2011. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 nda.cicush ***** válasza:
26%

én is hiszek bennük és én is az akarok lenni!!!

Jah és mire írnak oanok ide akik nem is hisznek bennük a negatív véleményeket tartsák meg maguknak.... pff

és hogy gyön ide A ALKONYAT??? mer sztem sehogy....

unatkozni máshol is lehet szval ne itt rontsátok a levegőt!!!! :/

2011. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim válasza:
24%
A vámpírok először elmennek boltba, majd el haza, aztán mennek hülyülni.
2011. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim válasza:
hát hidd el sok mindenki vámpir akar lenni, az interneten végig olvastam mindent még a könyvtárba is elmentem és utánna néztem, de csak annyi volt irva h volt egy király vagy gróf vagy mit tudom én h megölte a szolgáit és aa vérükben fürdött meg azt itta és h ezzel terjedt a vámpirlét
2011. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 sas15 ***** válasza:
100%

19:35:

valójába te Vlad Dracul-t és Báthory Erzsébetet egy személynek nézted

valójába mindketten hozzájárultak a vámpír legendákhoz, de aki többet akar tudni róluk az sok infót talál a wikipédián

2011. nov. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!