Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehetnék vámpír? Én...

Hogyan lehetnék vámpír? Én hiszek a természetfeletti lényekben, és szeretnék vámpírrá változni, mert az életem szar és mert nem akarok ráncos vénasszony lenni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy néhányan hülyeségnek tartjátok, de ez mindenkinek szíve joga. Tehát aki tudja hogyan változhatok át az jelentkezzen léccy. Csak olyan írjon aki hisz is és a választ is tudja.
2011. aug. 10. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes hogy az emberek mennyire szeretnének öröké élni pedig nem bírnák ki.
2011. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 Zimu ***** válasza:
91%
Azthiszed ha olyan lenne vámpírnak lenni ahogy azt te elképzelted akkor nem akarna mindenki az lenni. Ha tényleg olyan jó hogy: Nem öregszel és azért csak annyit teszel hogy néha iszol egy kicsit és nem mész ki a napra Akkor már nem lenne a földön mindenki vámpír??? Gondolkozz egy kicsit!!!! Közel sem olyan. Amúgy meg ha akarnál sem tudnál halálod elött vámpírlenni, A mai temetési módszerek nagyban megnehezítik azt. (szerencsére)
2011. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
88%
18:43 az örökké szó csak azokra igaz akik nem örökké élnek hiszen csak azok tudják milyen élni mivel kevés idejük van éni és ez a kevés idő alatt próbálják megvalósítani az álmaikat
2011. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
91%
18:47 Ez most kicsit összevissza lett. De én azért szeretnék örökké élni, mert egyszerűen szeretnék ott lenni végig és látni hova lyukad ki a világ, érted, nincsenek olyan céljaim vagy álmaim, hogyha valamivel végeznék akkor utána csak malmoznék a végtelenségig, mondhatjuk úgy is hogy egyszerűen csak vagyok és csinálom ami épp eszembe jut, viszont unatkozni sosem szoktam, akkor sem ha épp nem csinálok semmit, mintha nem is lennék rá képes (amin nem lepődnék meg, mert elég sok mindenre nem vagyok képes ami másnak látszólag természetesen jön), na de mindegy, a lényeg hogy tuti nem unnám el magam, csak hát kár hogy nem élhetek örökké. (Aztán nem tudom, még mindig van lehetőségem orvosnak / kutatónak menni és feltalálni az örök életet, elég régóta foglalkoztat a dolog.) Na de ez már off és semmi köze kérdéshez. De ha már itt tartunk, a kérdező is inkább a vámpírosdi helyett kezdjen el természettudományokat tanulni, hátha rájön valamire. ;)
2011. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
83%

leírtam volna a megoldást de azzal rontottad el hogy leírtad hogy vámpír naplók rajongó vagy

bocsi :)

2011. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos hogy élveznéd ha vámpír lehetnél, ráadásul ez nem így megy hogy te szeretnél és az leszel. Vámpírnaplókra alapozol?jézusom...
2011. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
88%
Na az igazat meg vallva szükséged van egy fél éves hibátlan hím bárányra. Ha ezzel meg vagy egy ezüst tőrre. Ezután fel kell ajánlanod a bárány lelkét annak akiben hiszel, majd a kádban, vagy egy olyan helyen ahol összetudod gyűjteni a vért és a belsőségeket, megölöd a bárány úgy, hogy először szíven szúrod, majd kiontod a beleit és kivérezteted(figyelem teljesen véreztesd ki különben nem fog sikerülni), ezután egy arany kupával merítesz a vérből, majd ki iszod. Amint végeztél levetkőzöl, teljesen megborotválkozol sehol nem lehet rajtad szőr, ez is nagyon fontos, majd megfürdesz a vérében és a belső szerveiben. Majd ha minden sikeres átalakulhatsz vámpírrá. Na és ha mindezt elolvastad, akkor szívből gratulálok neked, hogy egy ilyen ökör vagy, és sajnálni vagyok kénytelen téged amiért nem Spártába születél:)
2011. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
52%

"Rendes válaszokat írjatok már!!!Nem érdekel az hogy nincsenek vámpírok meg nem fogsz átváltozni meg egyéb HÜLYESÉGEK!!!!!Kíméljenek a borulátók!!!!!"


Pont ez a NEM hülyeség. Mert ez határozza meg, hogy sikerülhet-e a terved. Én is szeretnék egy bizonyos lény lenni, de én is tudom, hogy ez csak a képzeletem szüleménye... Az igazság attól még nem fog megváltozni, hogy te hülyeségnek tartod, és borúlátónak azokat, akik tudják, hogy nincsenek.

2011. aug. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
77%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37

ha örökké nem is de egy 100 évvel tovább...első száz év munka a másik meg utazás ..tök jó lenne :D

2011. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!