Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
84%

Így van, attól hogy az ember olvasgat a témában, még sajnos nem lesz hozzáértő. Az idézés pedig komoly dolog. Gondolj csak bele: amit megidéztek, az átjött valahol. Közel sem biztos, hogy vissza tudtátok csukni azt az átjárót vagy hogy egyáltalán ami kijött, visszament oda, ahonnan jött.

Ahogy írták előttem is, szerintem fordulj szakemberhez, ill. szenteltesd fel a házat. Ez a legbiztosabb, főleg ha ennyire félsz. Én úgy tudom, az ártó szándékú lényeket a félelem csak táplálja.

2012. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
15%
én vagyok a 10.es ilyen velem is történt szoval azt mondod ,hogy fáztál a takaro alatt tavaly áprílisban velem is ez volt...Megfagyott egy hajléktalan a konténerben és én meg meg álmodtam ,hogy meg vagyott nagyon ijesztő volt ... először azt hittem ,hogy csak egy hÖlye álom ,de másnap suliban kiderült ,hogy tényleg megvagyott :( és aztun meg kisérett engem és a abrátnőmet...Folyton fáztok meg ilyen jeges fuvalaltok jöttek meg minden..úhy hogy szerintem a te szellemed is fagy halált halt szegény :(
2012. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
100%

én is csak a szellemüzöt tudom ajánlani de sztem azonnal nem jönnek ki,meg ha ki is jön nagyon sok pénzért.


nekem is volt dolgom velük csak ök maguktol voltak ott.

mindig eltompultam, agressziv lettem, éjjel fujkálták a hajamat,mikor átment rajtam akkor olyan volt mint vmi áramütés.egyszer a fejemet is nekicsapta az ajtonak mikor jöttem befele.

nem kamuzom.

neked meg elöbb kellett volna gondolkodni.bnöidnek nincs semmi baja? náluk nincs furcsaság?

elöbb utobb kénytelen leszel kimenni és örülj hogy csak a tv-t kapcsolgatja.amig nem téged támad nem vészes.ha akarna megtalálna a wcn is hidd el.

2012. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a gyertya lobbanásánál történt valami!


Értem.A tengerimalac halála és a kutya állapota sugall valamit! Van ott valami!


Amit NE csinálj:Ne tegezd,Ne ordibálj/Ne beszélj csúnyán vele,és semmiképp ne sértsd meg!


Amit csinálj:Éjszakára takard le a tükröket..mindet!Ha nem is az egész házban legalább a szobádban és ami körülötted van.Égess fehér gyertyát!


Érdekes..a Paranormal Activity 2.-nál is így kezdődött! Először kisebb hangok,koppanások..utána a kutya őrült meg...érdekes

2012. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
63%
16 évesen egy hétköznap délelőtt miért nem vagy iskolában? A szellem elállta a bejárati ajtót, vagy mi?
2012. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
66%
jaja lehúzna a wc-én bocsi ezért ...de szerintem szedd össze a bártosságodat és menj el a templomba és azonnal hívd ide a papot!!! Az eltudja űzni...és nem is olyan frága mint a szakkemberek főleg ,hogy a szak emberek át is csaphatnak!!!!
2012. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként nincs lázad?
2012. jan. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok suliba mert beteg vagyok...

Papot honnan hívjak? Nem fog hülyének nézni? Paranormal Activity 2t nem láttam, de asszem nem is nézem meg.

De van lázam. Állandóan 38,2-3. Miért?

2012. jan. 26. 11:58
 19/76 anonim ***** válasza:
84%

11-es vagyok. :)

A szellemek jelenlétében általában hideg van, ez független attól, hogyan haltak meg (ha lélekről van szó egyáltalán). Pl. amikor én kislány koromban láttam egy szellemet (én sajnos nem emlékszem, édesanyám mesélte), onnan tudta, hogy tényleg látok valamit, hogy fagyos hideg lett ott, ahová mutattam.


Igaza van az egyik előttem válaszolónak: ha akar, a WC-n is tud piszkálni. Menj ki nyugodtan, ha egyelőre csak ijesztget, addig ne félj tőle (bár nehéz lehet :)).


Gyújts fehér gyertyát/mécsest! Egy ismerősömnek azt ajánlotta a médium, miután kiment hozzá (tele volt a lakása szellemekkel. Szegény, ő sem hitt bennük egyáltalán, amíg nem kezdtek el tárgyak repkedni a nappalijában.)


És tényleg keress fel egy szakértőt! Akár papot, akár médiumot! A pap fel tudja szentelni a házat!

2012. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
51%
Beszélgess vele!! de ne úgy mintha a haverod lenne hanem így: kérem hadjon békén nagyon sajnalom ,hogy megidéztem magát azt hittem nem fog semmi es történni nagy hülyeség volt megigérem többet ilyet nem tezsek... stb...
2012. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!