Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
89%
megint egy kamu kérdés
2012. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 A kérdező kommentje:
Oké, hogy tudna a WCn is piszkálni, de itt legalább nem hallom, mert nem tud mit kapcsolgatni,nincs semmi elektromos dolog. Lassan elájulok, nagyon fáradt vagyok és fáj a mellkasom nagyon,meg fázok, de egyszerűen nem merek bemenni a szobámba.
2012. jan. 26. 12:01
 23/76 anonim ***** válasza:
69%
templom tudod mi az? az olyan nagy helység ahol imátkzonak így néz ki pl: [link] és oda menj be és ott keres egy papot tuti ,hogy ott lesz és addig ne menj el onnajd amíg nem találtál egy papot!!!
2012. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:
ja és nem kamu. Lenne más dolgom is mint itt szórakozni.
2012. jan. 26. 12:03
 25/76 anonim ***** válasza:
95%
el is hiszem, hogy vki a wcben bújik el ahelyett, hogy kirohanna az utcára...
2012. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:

tudom mi a templom -.-'

de hülyének néz a pap ha bemegyek és letámadom.

2012. jan. 26. 12:04
 27/76 anonim ***** válasza:
80%
minden normális ember annak néz:D
2012. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
100%
én is ki mennék az utcára ;) látod látod most megjártad...10.válaszolo vagyok amúgy ha megidézted a szellemet az akár mikor johet lehet nem jon vagy lehet 1-2ora mulva jelentik meg vagy honap hét évek mulva ez nem az idotol fugg
2012. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértem, hogy betegen nem rohangál ki az utcára...


Nyugodtan keress meg egy papot, ne törődj azzal sem, ha hülyének néz. A legrosszabb ami történhet, hogy nem segít. Akkor majd megkeresel mást.

Ha keresgélsz, lehet találsz valahol telefonszámot is, és nem kell személyesen elmenned. Szerintem biztosan segítenek majd!

2012. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy nézne hulyének a pap már miéert nézne?! o tudja ,hogy léteznek szellemek meg minden!!! o hisz neked és nem néz eggyáltalán hulyének!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Most azonnal menj el mert sztem az a szellem annál duhosebb lesz...vagy mérgesebb ,hogy így zaklatod a lelkét
2012. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!