Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
Ő Slenderman, nem lehet elűzni.
2012. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 Andi 14 válasza:
Huh elég ilyesztő... szakértőt kéne hívnod ehhez
2012. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
Hívj papot!!
2012. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Szivesen Beköltöznék Hozzád.Én Megvédenélek!
2012. nov. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim válasza:
Ha jól értem akkor ez egy kopogó szellem. Gondolom azt tudod hogy elintézetlen dolga van. ilyeszget de nem bánt. ennyit tudok róla
2018. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim válasza:
Szia te kis troll! Szellemek nem keteznek
2021. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!