Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem, hogy mért vagy így kiborulva, megidéztétek a szellemet nem? Te mit szolnál hozzá ha mész az utcán mer valami fontos dolgod van és egyszer csak egy másik világban vagy? Most visszaadja a kölcsönt és halálra rémiszt, aztán elmegy, ennyi.
2012. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ezért mondják a sok kíváncsiskodónak hogy a szellemidézés veszélyes. Igen, a kutyád lehet azért meghülyülve, mert valamit érez a házban. A furcsa dolgok, amiket írtál szintén ilyesmi. Figyeld észlelsz-e pislákoló fényeket, ki-be kapcsolódó lámpákat. Ha nagyon félsz én azt tanácsolom hogy keress fel egy papot, médiumot. De ha médiumhoz fordulsz, akkor figyelj kihez, sok a csaló. Ha szakértőhöz fordulsz akkor ő tud maximálisan segíteni, ha megidéztetek valamit segít visszaküldeni ahonnan jött. És hogyha sikerül visszaküldeni oda ahova jött, ne próbálkozz még egy ilyen baromsággal. Ebbe akár bele is lehet halni. Ez nem vicc, ne is játék, más világot hagyj békében úgy ahogyan van.
2012. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok még kiegészítem a válaszom. A tüdőgyulladás miatt hallucinálhatsz is. Ha újra otthon leszel, és nem lesz több furcsaság, megnyugodhatsz, csak képzelődtél, és nincs dolgod természetfelettivel, de lehet hogy nem hallucináció, az a szívás lenne a dologban. Jobbulást.
2012. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: nem
2012. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
100%

de igen. kár vitatkozni. aki hisz benne hisz aki nem nem... kész...

addig örüljön mindenki amig nincs velük tapasztalata

2012. jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm állította, hogy van velük "tapasztalata", és mindről kiderült, hogy valami telesen evilági dologról hitte azt, hogy szellem..
2012. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
81%
jah..saját magam b.sztam a fejemet az ajtonak befele jövet.biztos koros idegrángásban szenvedek...
2012. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
67%
menny el josnohoz az segíít anyumnak a barat nojeis igy kergette el! mert foltyo ugy erezte hogy valaki ul a melkasán ,es kiderult hogy szellem volt!
2012. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
76%
volt a faxomat alvásbénulásnak hivják gyakran előfordul, amugy meg miért van az hogy mindig tizennégy tizenhatéves lányok látnak szellemeket, minden kisértet pedofil vagy mi...
2012. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
100%
Nah elmúltak a furcsaságok? Írj...én nagyon félnék ilyen helyzetben! :SS
2012. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!