Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
58%
De valószínűleg a kislánynak nem azért van láza,mert a szellem sz.patja,hanem,mert tüdűgyulladása van,vagy épp lábal kifelé belőle ezt írta is.Amúgy kérdező,ha nappal így fosol,mi lesz éjjel? Éjjel durvább lesz ám höhöhöh! De ez van,ha ennyire ostobák vagytok ,hogy olyannal paráztatjátok magatokat,ami hülyeség,akkor meg is érdemlitek.Aztán meg lehet,h a magas láz miatt látsz/hallasz rémeket.Inkább állj neki bepótolni a sulis lemaradásod,azzal többet érsz,mint a magad spanolásával!
2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
27%
mnoo mivan igen csondbe vagy le húzott a szellem a c-én XDDDDD
2012. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
85%
Bizony, írd majd meg, ha történt valami! :) Kíváncsi vagyok a fejleményekre!
2012. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
25%
X'DDDD
2012. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 tetris ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a barátnőidet, hogy ők is tapasztaltak-e valami hasonlót. Az, hogy kiégett a villany, az előfordult már máshol is. A TV pedig azért kapcsolgat ki-be, mert éppen napkitörés, vagy mi a fene van, és megzavarja az elektromos berendezéseket.

A fejed azért volt torz az éjjel a tükörben, mert lázas vagy, sötét volt,és még félig aludtál.

A csap azért csöpög, mert ideje megbőrözni.

Azért fáztál az éccaka, mert igen hideg volt.

Nincs ott semmiféle szellem. De ha mégis, hát már rég halálra röhögte magát rajtad!!!!

2012. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező!


Mióta nem szeded az antipszichotikumaid?

A kezelő pszichiátered tud a pozitív tünetek megjelenéséről?

2012. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:
Na élek még csak délután anya elvitt dokihoz. Most a kórházban vagyok, nagyon felszaladt a lázam, azért képzelődtem, a doki szerint. Úgyhogy most elméletileg nincs semmi szellem vagy ilyesmi. Hát remélem, mindenesetre szívesebben vagyok kórházba mint otthon.
2012. jan. 26. 16:59
 48/76 anonim ***** válasza:
83%
na látod milyen vagy e se pletykázod ,hogy mi volt :((( vagy tényleg lehúzott a wc-én a szellem?
2012. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem, hogy van-e lázad, ezért kérdeztem én is, mert szerintem is csak képzelődtél. Azért fáztál és azért volt eltorzulva az arcod mert felszökött a lázad. A tv az áramingadozás miatt kapcsolhat ki-be, a csap azért csöpög, mert már rég volt megszerelve, a recsegést meg kopogást meg már csak beképzelted. Nincs semmilyen szellem, ne aggódj.
2012. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
:)
2012. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!