Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
100%
na elmult?????
2012. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
100%
Na , mi újság? Én úgy vagyok a szellemekkel, hogy hiszek is bennük , meg nem is.
2012. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 A kérdező kommentje:
rendesek vagytok h még mindig aggódtok. nincs szellem. csak a láz csinálta, azóta minden oké. köszi a segítségeket.
2012. jan. 30. 17:57
 64/76 anonim ***** válasza:
Örülök hogy csak a láz miatt volt, és nem lett komoly gond.
2012. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
Őrülök , hogy nem lett nagyobb baj! De azért többetilyet ne csinálj.
2012. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim válasza:
34%
Legy szives adj meg valami adatot magadrol,ha tudok,segitek. Az en hazam öreg ezert vonzza a különbözö szellemeket. Nalunk is volt ajtocsapkodas,kopogas,söt rossz almok,stb. Par honapja sikerült öket elüznöm.
2012. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
100%
egy krva téglahalmaz(gyengébbek kedvéért ház) ugyan miért vonzaná jobban a szellemeket, mint pl egy kilyukadt és az eldobott óvszer vhol az erdő szélén?
2012. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim válasza:
70%

Hívj papot,olyan médiumot aki kapcsolatba tud vele lépni.

NAGYON FONTOS: Ha bármit érzel,pl. azt érzed le kell valamit festened,írnod,stb. akkor NE TEDD! Mert a szellem vagy rosszabb esetben démon így akar teljesen átjönni azon a bizonyos kapun,rajtad keresztül!

2012. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
91%
Ha találkoznál vele, kérdezd már meg tőle, hogy találkozott-e Jaksonnal!
2012. febr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
Túúúúl sok az id discovery xD
2012. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!