Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc? Félek nagyon.

Ez mi a franc? Félek nagyon.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, nem hittem a természetfeletti dolgokban egészen idáig. Múlt hétvégén csajbuli volt és este brahiból szellemet idéztünk. Nem történt semmi ezért abbahagytuk. Tegnap viszont elkezdtek fura dolgok történni, de nem tulajdonítottam nekik nagy jelentősséget. kiégett a villany, bekapcsolt a tévé. Éjszaka fölébredtem és mivel előttem van a tükör így akaratlanul is belenéztem. A fejem el volt torzulva. Enyhe szívrohamot kaptam. Bebújtam a paplan alá és elkezdtem nagyon fázni. Valahogy visszaaludtam aztán reggel ahogy fölébredtem folytatódtak a dolgok. A TV folyamatosan ki be kapcsol, csöpög a csap akár mennyire meghúzom és mindenhol kopogást és recsegést hallok. Most is a WCbe bezárkózva írok mert itt érzem magam biztonságban. Nagyon félek. Hogy űzzem el ezt a fantomot?
2012. jan. 26. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
100%

# 29

ja, ellentmondasz nekem, aztán a következő mondatban azt tanácsolod, hogy menjen papért. húú mennyi ész:D

2012. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
93%
ha már ott vagy, kakkancs egy nagyot :)
2012. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:
na felhívtam anyumat végül. azt mondta mindjárt hazajön értem és megyünk az orvoshoz. persze neki nem mondtam el a szellemet. úgyhogy már csak kb negyed órát kell túlélnem.
2012. jan. 26. 12:10
 34/76 anonim ***** válasza:
17%
ha haza jon az anyud mond el nekije!!!!!és elvisz tégedet papért!!!!
2012. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen már túlkoros egy paphoz:D
2012. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 31-es válaszoló! Ha jobban megnézed a válaszomat, egyetlen szóval sem írtam neki, hogy most ebben a minutumban rohanjon el a templomba. Egyértelmű számomra, hogy akkor megy majd el, ha jobban lesz, illetve mostmár az édesanyja is el tudja majd vinni.

Egyébként épp ezért ajánlottam neki a telefon lehetőségét. :)

De remélem, szebbé tette a napodat hogy rögtön elkezdtél oltogatni. :)


Visszatérve a kérdéshez: szerintem is mondd el a dolgot anyukádnak. Nem veszíthetsz vele semmit.

2012. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
18%
dehogy -_- hulye
2012. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
44%

# 36

akkor meg azért nincs értelme, mert az napok kérdése.


egyébként kíváncsi vagyok a szülei arcára, amikor rájönnek, hogy megbolondult a lányuk:D (bár, még mindig kitartok amellett, hogy fake)

2012. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
84%

Már hogyne lenne értelme? :D Nem mindegy, hogy csak néhány napot kell kibírnod így, amíg le nem megy a lázad, vagy sokkal többet. Meg egyébként is, ha kimegy az utcára csak úgy, megfagy szerencsétlen. :)

Mellesleg nem akarok veszekedni vagy ilyesmi, mindenkinek van saját véleménye, tiszteletben tartom. :)


Abban igaza van az előttem válaszolónak, hogy lehet furcsálni fogják a szüleid a dolgot. De ha igaz, amit írtál, biztos ők is tapasztalják majd. Akkor biztos el fogják hinni. :)

2012. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
82%
rohadt gyáva vagy -.-"
2012. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!