Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért kellett oldalbordából...

Miért kellett oldalbordából csinálni a nőt? (Csak az válaszoljon, aki hisz ebben)

Figyelt kérdés
Miért pont a férfi oldlbordájából kellett a nőt teremteni? Manapság is látunk elképesztő illuzionista mutatványokat, de nem kell imádni a bűvészt.
2012. febr. 12. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Ez tetszett: "Én túllépek e mai kocsmán az értelemig s még tovább..." József Attila először eljutott az értelemig. Ha azt átugorja az ember, akkor rettenetesen eltévedhet. József Attila egy reménytelen világban élt, ezt belátta az értelmével és mégis kereste a reményt, azon túl. Legalábbis ezt mondja ezzel a sorral. Nem a vallásban és logikátlan Biblia-történetekben kereste. Csak hatalomra ne kerülnének az olyanok, akik mesékhez akarják igazítani a valóságot és beírják az alaptörvénybe, hogy kötelező hinni a Mikulásban.
2012. febr. 12. 16:52
 32/66 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Ott vesz menedéket Lilit is magának, ott talál nyugvóhelyet” (Ézs 34:14,)"


Ez melyik bibliában van benne mert én nem találom. Pedig van több is.

2012. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kedves kérdező!


"A Biblia egy fontos kultúrdokumentum, de hinni benne olyan, mint hinni a festett tojást tojó húsvéti nyusziban meg a százormányú elefántban."


Nem csodálom hogy ilyen véleménnyel vagy a bibliáról. Ez azért van mert nem hogy pontos ismereted nincsen még ismereted sincs a bibliáról.


"a nép táplálása egy db aranyhallal"


Nem csak hal volt s nem csak egy darab. Viszont aranyhal az még csak említve sincs a bibliában. Láttál te már aranyhalat?


Kedves "nyuszihívő".


1. A nyúl nem tojik tojást. A nyúl ellik ,elevenszülő.

2. A nyúl nem szent állat jelképnek jelkép de a helyzet az hogy pogány jelkép.


Borda: - Oldalából vette mert társának teremtette.


A biblia úgy írja: 1Mózes 2:18 Azután ezt mondta az Úristen: Nem jó az embernek egyedül lenni, alkotok hozzáillő segítőtársat.

2012. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

A nyuszi meg az aranyhal csak vicc volt, mint a százormányú elefánt. A hindu istenség se egészen ilyen.

"Borda: - Oldalából vette mert társának teremtette." Ez nem olyan logikus. Nekem nem kellene olyan társ, akit az oldalamból vesznek ki. A medencecsont felső pereméből ugyanúgy ki lehetett volna kikanyarítani, az is oldal. Vagy az oldalt kibuggyanó zsírpárnák. Már elnézést, hogy viccelődök ilyen komoly dolgokkal, de számomra ez groteszk és szeretném valóban megérteni, hogy lehet hinni ilyesmiben. Egyébként sokat olvastam a Bibliát és nagyon sokszor elképedtem, mennyi nonszensz van benne. Nyilván, mert több mint 3000 éves, de akik hisznek benne, nem 3000 évesek.

2012. febr. 12. 18:53
 35/66 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom, mi bajod az oldalbordával. Szerintem nagyon jó kép, és innen is látszik, milyen jó a biblia, mert pontosan a megfelelő részt írja. Hiába mondassz másik részt, az mind mást jelképez.

Nem nonszensz, hanem a jelképek nyelvén van, hogy időtálló legyen. Olvashatod a konkrét szinten, de olvashatod a jelképeit is.

A nyuszi nem félrefordítás, mindig is a tavasszal jött.

2012. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Ha a csípejéből veszi, az csak a nemi ösztöne lenne. A csakrákat is figyelni kell.
2012. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
az ember 3000 éve is ember volt. Pont ez jó a Bibliában, hoyg neked ugyanazt tudja mondani, mint a régieknek.Ugyan azokkal a szavakkal. Nem is olyan könnyű feladat.
2012. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"A nyuszi nem félrefordítás, mindig is a tavasszal jött."


Megjelölnéd azt a rész is ahol a nyúlról van szó meg a tavaszról a bibliában.


Kedves kérdező!


Oldalából vette mert társának teremtette.

Ez nem LOGIKUS? Akkor mi a logikus? Szerintem az a társ aki MELLETTÜNK van.

De megnyugodhatsz mert csak Ádám kapott ilyen társat. Neked esélyed sincs arra hogy ilyen társad legyen. Szóval nem kell izgulni nyugodtan keresgélhetsz a nők között.

Milyen nonszensz dolgokra gondolsz?

2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésekkel kapcsolatban mindig eszembe jut valami. A tiedről a következő jutott eszembe: Kérdezi az ember Istentől:" Istenem, miért teremtetted a nőt annyira szépnek és kívánatosnak? - Azért, hogy szeresd őt. -De akkor miért ennyire ostobának? -Azért, hogy ő is szeressen téged."
2012. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
:)
2012. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!