Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért kellett oldalbordából...

Miért kellett oldalbordából csinálni a nőt? (Csak az válaszoljon, aki hisz ebben)

Figyelt kérdés
Miért pont a férfi oldlbordájából kellett a nőt teremteni? Manapság is látunk elképesztő illuzionista mutatványokat, de nem kell imádni a bűvészt.
2012. febr. 12. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

"Vidiripi


1. Az embernek nem az oldalbordája borsódzik hanem a háta. "


:)

2012. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:

"Különben se volt jól tervezve az ügy"


talán bajod van a világgal? Nme lett jól megteremtve? Ami most hátránynak tűnik,előny lesz, amint megtanulod használni.

2012. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Különben meg, minek kérdezed, ha nem érdekel?
2012. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

Valaki kérdezte, hogy lány vagyok-e. Nem vagyok nő és az oldalbordám se nő. Sőt, a nőm se oldalborda. Azt hiszem, most már nem jutunk tovább e témában. Mindenesetre tanulságos volt. Azt már a kérdés feltevésekor se hittem, hogy bárki meg tud győzni engem a történet helyességéről, akár konkrétan, akár szimbolikusan, de legalább megismerhettem néhány véleményt. És megvallom őszintén, jól esett kimutatni a fonákját ennek a nagyon fonák történetnek. Szóval egoista módon a saját hozzászólásaimat élveztem a legjobban ebben a társalgásban...

Nem akarom lezárni, és ha valakinek van még mondanivalója, csak bátran, megnézem majd, de nekem már nincs több kérdésem és szurkálhatnékom.

Köszönöm, üdv és agyő!

2012. febr. 15. 19:54
 65/66 anonim válasza:
Ezeket a bibliai történeket nem kell szó szerint értelmezni, az a célja, hogy megértsék az emberek, az akkori emberek, amikor ezek íródtak - is meg tudják érteni, át tudják érezni a történeteket. Olyasmi ez, mint a fabulák... Én hiszek ebben, hiszek Istenben is, de azért értelmezni kell, és érteni a jelentését az írásoknak...
2012. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Mert Lilith túl sokat tudott.
2014. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!