Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért kellett oldalbordából...

Miért kellett oldalbordából csinálni a nőt? (Csak az válaszoljon, aki hisz ebben)

Figyelt kérdés
Miért pont a férfi oldlbordájából kellett a nőt teremteni? Manapság is látunk elképesztő illuzionista mutatványokat, de nem kell imádni a bűvészt.
2012. febr. 12. 09:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Én azért érzek itt egykis csapda-szagot!


"(Csak az válaszoljon, aki hisz ebben)


Én csak ámulok, hogy felnőtt emberek szőröstül-bőröstül képesek elfogadni ezt a borda-mesét és más hajmeresztő trükköket "


Szerinted ez korrekt volt?


Másrészt a vízen járát a Spektrumosok is megcsinálták, a Vörös-tenger szétválása meg eléggé gyakoriu és kiszámítható meteorológiai jelenség.Pl.

2012. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Nem KELL imádnod senkit sem.
2012. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem volt tervezett csapda, csak minden jó szándék ellenére nem tudom elkerülni, hogy ironikus legyek ezügyben. Senki ne érezze magát csapdába ejtve.
2012. febr. 12. 20:32
 44/66 anonim ***** válasza:
45%

Mintha csak férfiak vitatkoznának, beszélgetnének itt :-)

Tisztelet a kivételnek.



Úgyhogy erre az egészre csak egy viccel tudok reagálni:


Miért teremtette először Isten Ádámot?

Mert minden remekmű előtt kell egy piszkozat.



40/N (ráadásul Buddhista) :-)

2012. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 RaksashaGirl ***** válasza:

En sem ertettem a szitut, de azert idejovok a noi tabort erositeni.. Mellesleg en se vagyok Istenhivo, vagyis inkabb kereszteny meg ilyenek, pont emiatt a sok okorseg miatt. Plusz, mert isten eddig nem ohajtott segiteni rajtam, akar hittem, akar nem.

Szoval 15/l es Lunarista(ne keress ra, sajat vallasom. Erdekes, az Urno eddig bevaltotta amit kertem. Lehet hogy mindenkinek meg kell talalnia a sajat istenet? o.O)

2012. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Ha én vallást alapítanék, akkor a férfi és a nő teremtését úgy alakítanám, hogy kezdetben vala két oldalborda, az egyik köré teremtette a férfit, a másik köré a nőt. Ez így igazságos, és akkor az oldalborda is megmarad azoknak, akik ezt szimbolikusnak és szépnek találják. (Én nem.)
2012. febr. 14. 09:49
 47/66 anonim ***** válasza:
uncsi vagy már. rég leírták, hogy a biblia miért így került be a történet. az meg, hogy te hogy írnád meg senkit sem érdekel:D
2012. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


Talán most már kifejthetnéd részletesen is hogy: - Mi bajod az oldalbordával?

2012. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Az a bajom az oldalbordával, hogy nem lehet belőle teremteni se férfit, se nőt. Ha könyök lenne helyette a Bibliában, akkor azzal lenne bajom. Szimbólumnak meg nem túl szemléletes, egy csont, a csontváz része. Az egyetlen fogalom, amit csonttal írunk le a megcsontosodás. Nem szívesen képzelem el ezt az operációt, A jelenet beleillene a Hannibál rémfilmbe(Anthony Hopkins). De leginkább azzal van bajom, hogy sok ember ezt és a többi nonszensz történetet a Bibliában komolyan tudja venni, sőt, most már bevonult az alaptörvénybe is. Ez már politika. Az őrültek hatalma. Ettől borsódzik az oldalbordám.
2012. febr. 15. 01:42
 50/66 anonim ***** válasza:
Az alaptörvénybe ez még nem vonult be :D
2012. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!