Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Diator miből gondolod, hogy 5...

Diator miből gondolod, hogy 5 hónap múlva világháború lesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/123 anonim ***** válasza:

az olaj megvonásától miért halnánk meg?

am most ne cikizzük diatort mert napokig gondolkozott ezeken a dolgokon.


am komolyan, te nem gondoltál bele hogy akik ezeket irányítják(szerinted) azok is emberek, és ha senki nem eszik olajat akkor ők sem fognak olajat enni!

és éhen halnak!xD


de ha mind ez bekövetkezik akkok azt már jó páran tudni fogják, felkeresik azokat a barom "vezetőket" és kinyírják őket!

legalábbis én ezt tenném!xD

bár ha egy csomó néger nagydarab testőr lenne ott, akik sok olajat esznek, akkor inkább békén hagynám őket.


de most komolyan, te tényleg azt hiszed hogy lesz egy 3.világháború??!!

mert én szerintem csak hülyíteni akarod az embereket!

2011. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/123 anonim ***** válasza:
64%

Elszeretném mondani, hogy komolyan hiszem, hogy lesz egy 3 vh...


Én úgy gondolom, hogy minden mögött az olaj áll.. Tudjátok, hogy ha nem lesz olaj , a föld egy viktoriánus korba fog visszakerülni, és nem lesz utánpótlás a szupermarketekbe, ezen az oldalon nagyon sebezhetőek vagyunk... Talán mi magyarok kevésbé mint nyugati szomszédaink... Erről az oldalról fognak majd minket támadni...


Az emberek nem fognak majd tudni mozogni, a kamionok nem viszik majd a kenyeret az üzletekbe, mivel nem lesz mivel, gyalog meg kétlem... vagy talicskával,


Az olaj egyre drágább lesz, minek köszönhető hogy minden egyre drágább lesz, egyiptomban lényegében azért tört ki a forradalom, mert mindennek felemelték az árát, és nem elsődlegesen Mubarak véget...


Na ja és nem napokig gondolkodok

2011. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/123 anonim ***** válasza:

"Na ja és nem napokig gondolkodok"


Na látod, ebben biztos vagyok! Még a perceket is kétlem!


Mellesleg hallottál-e már alternatív energiaforrásokról?

Jóreggelt kívánok. A világ már 30 éve fel van készülve az olajkészletek elfogyására. Az egyedüli oka annak, hogy még mindig az olajkészleteket éljük fel más jellegű energia helyett az GAZDASÁGI ok, mivel a gazdag réteg diktál, nekik meg érdekük eladni az olajat. Ha majd már NEM ÉRI MEG KITERMELNI (szó sincs róla, hogy elfogyna) akkor hirtelen kihúznak a kalapból 3-4 alternatív technológiát.

2011. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/123 A kérdező kommentje:
Felfogtátok-e egyáltalán, hogy ezt nem ő találta ki???? Diator én hiszek neked (van amiben igen van amiben nem) a 3 vh kicsit erős de az olaj télleg fontos a gyártásban no nem mindent abból készitenek.
2011. febr. 17. 10:50
 105/123 anonim ***** válasza:
Attól, hogy más találta ki még orbitális baromság...
2011. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/123 anonim ***** válasza:
64%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:27


Látom , még mindig nem érted amit elmondtam...

Na szóval abba bele gondoltál, hogy az olajjal kapcsolatban nem gondolkodnak előre az emberek, és ha elfogy az olaj, utána hogy fog eljutni a világ összes részére az alternativ energia... Talán persze eltudják jutatni a világ összes részére az alternativ energiával, ha egyáltalán lesz olyan...Az autók elértéktelenednek semmit nem fognak érni, semmit.

Az emberek nagy része pánikba fog esni, egymást fogják ölni az életben maradásért... A földön lévő olajnak kb 70 év kellet, hogy elérjen a világ összes részére, és beépítsék a infrakstukurába... Az olajból 1000 meg 1000 dolog készül, ami nélkül az ember kevésbé vagy egyáltalán nem tudna élni....


Ha jól emlékszek olajból készül a műanyag is, és a műanyagból 1000 millió féle dolgok készülnek....


Lehet hogy van , lenne alternativ energia, de az a enbergia globálisan is működne...


A földön az olajat az emberiség, kb 110 éve használja...

2011. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/123 Tyler913 ***** válasza:
Az egy dolog,hogy az olajbol sok minden keszul,de etel nem.Te pedig ehezesrol beszeltel.Masreszt remelem tudod,hogy peldaul az USA-nak tobb evre eleg SAJAT olaja van,mivel ok tartalekoljak a pl. Texas-ban vagy Alaszkaban kitermelt olajat,es inkabb vasarolnak a Kozel-Keletrol,ameddig olcsobb.Ha tegyuk fel egyik naprol a masikra "elvagnak" a kozel-keleti olajat,lehet,hogy valsag lenne,es felszoknenek az arak,viszont attol meg egyik nyugati allam se esne szet,es mivel elelmiszerbol nem szorulunk importra (bar sajnos importalunk,de nem szuksegbol,hanem a profitorientalt cegek miatt,de ezt hagyjuk),hidd el,megelnenk ugyis.
2011. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/123 anonim ***** válasza:
64%

Hát utolsó most megfogtál, igen tudom hogy amerikának vannak készletei , amiket nem használ fel és inkább a közel keletről vásárolnak...

Igazad is van amit elmondtál.... Sajnos erre nem gondoltam...


De még mindig hiszem azt, hogy a 3vh itt kopogtat az ajtónkon... Persze tudjátok , nem biztos hogy éppen háborúval fogják kiírtanni az ember lakosságát, de ha nem az olaj áll mind mögött akkor mi??


Tudjátok, és az idegenekkel való, kapcsolatot is bele értem, az olajat, az árak emelkedését, a mostani közel keleti forradalmakat, akkor hogy Kína a második nagy hatalom lett, az időjárás jelenségeket, a madár hullásokat, azt hogy az északi sarkon egy nappal hamarabb kelt fel a nap, akkor hogy közép Amerikában méh királynők pusztultak el globálisan, akkor még rengetek dolog van...

A hírek, az angol száz misszió, akkor amiket titokban tartanak a kormányok: és a wikileaks oldal számol be róla, pl: a tv-ben is lehet látni nem tudom melyik országban volt de a közel keleten ( amerikai katonák, egy kb 20 fős arab férfit , talán nők is voltak ott, ok nélkül lelőtték őket, azért mert beszélgettek... Katona hírek jönnek napvilágra amiket titokban tartottak ..


Ne értsetek félre, én csak elmondom a véleményemet nem akarok jósolni az egész világnak, és csak keresek ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, és elmondom nektek. Nem mondom azt, hogy igazam van, de erről a dolgokról beszélnünk kell..


A híreink nem tiszták, és cenzúrázva vannak,

PL: [link]


sok dolgot tudok még mondani kedves barátaim...

Miért lényeges ez a dolog: [link]


Mért törődnek ennyire az országok azzal, hogy Oroszország le van maradva, miért érdeki ez őket?


Amerika befolyással van a világ felet, ennek köszönheti gazdasági első helyét, még Kína hatalma gazdaságilag és befolyásilag is nagy, de gazdaságban véleményem szerint oda ver Amerikának, mint befolyásilag.


Ahogyan elmondtam a hírek nem tiszták amiket ti hallotok, jó jó, a hírek igen is jók, nekünk és mind annyiunknak , de nem éppen ezekről kellene minden esetben beszélni, hogy leéget egy ház, vagy kiraboltak egy bankot stb...

[link]


Tudjátok, ha nem is háború de kezdünk közeledni, egy olyan válság felé ami emberileg megterhelőbb lesz mint azt az ember gondolná.. Tudjátok a bőség nagy, és ez jó dolog ami azt jelenti, hogy van után pótlás pl: wc papír,kenyér, cukor, tej, és még milliónyi dolog, de tudnotok kell azt is, hogy a gazdasági helyzet országunkban nem minden esetben attól függ, hogy mennyi a termés, mert ha azt a termést nincs aki elvigye feldolgozza, vagy valamiből már hiány van akkor az a termék nem tud létre jönni...


40%-al túl becsülték az olajat, ez mekkora olaj ár emelkedést jelent majd?

Lehet hogy nem is az lesz hogy az olaj elfogy, hanem az, hogy akkora ára lesz hogy belerokkan a világ...


Még sok dolgot mondhatnák, de ahogyan elmondtam nem szeretek magyarázkodni...

2011. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/123 potion ***** válasza:

*sóhaj* tudod ha lesz is viktoriánus kor meg minden akkor se fog az emberiség ki halni sőt csak kis része fog elhalálozni. Mert az ember nem hülye, ember okos, ember a fasza nem a plejádok. Sok százezer példát feltudnék hozni az emberi találékonyságra. És ha be is következne ez a válság akkor mi emberek megoldanánk.

ajánlok is erre egy jó kis stratégiai játékot :D

[link]

2011. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/123 anonim ***** válasza:

"abba bele gondoltál, hogy az olajjal kapcsolatban nem gondolkodnak előre az emberek,"


Az, hogy TE nem gondolkozol általában (nemhogy előre, egyáltalán nem) messze nem jelenti, hogy más sem... Szerinted az Arab olajkirályságok miért építik a turistaparadicsomokat? Azt hiszed azért, mert a sok pénzzel nem tudnak mit kezdeni? El kell, hogy keserítselek. Azért, mert tudják, hogy 30-40 évük van még és elfogy az olajuk, úgyhogy más megélhetés után kell nézniük.


"ha elfogy az olaj, utána hogy fog eljutni a világ összes részére az alternativ energia"

Az alternatív energia legnagyobb része megújuló, sose fogy el....


"Az autók elértéktelenednek semmit nem fognak érni, semmit."


Egy 20 éves autó most sem ér szinte semmit. Akkor nem mindegy?


"Az emberek nagy része pánikba fog esni, egymást fogják ölni az életben maradásért"


Ez baromság. Vegytiszta.


"A földön lévő olajnak kb 70 év kellet, hogy elérjen a világ összes részére"


Ez is baromság. 1890-ben készültek az első autók, az 1910-es évekre már a világ minden tehetősebb részén (hiszed vagy sem még a 3. világban is vannak gazdagok...) volt automobil.


"Az olajból 1000 meg 1000 dolog készül, ami nélkül az ember kevésbé vagy egyáltalán nem tudna élni"


A kőolajból semmi olyan nem készül, amit ne lehetne helyettesíteni.


"

Lehet hogy van , lenne alternativ energia, de az a enbergia globálisan is működne... "


Ennek a mondatnak semmi értelme...


"A földön az olajat az emberiség, kb 110 éve használja..."


A földön az olajat már több, mint 4 ezer éve ismerik, sőt a földgázt is. De 150 éve használják a ma is ismert formában az iparban az olajat. Az első olajvezeték 1865-ben épült.


Az a baj már 100+1-edszer bizonyítjuk be, hogy :


1., olyasmiről beszélsz amiről HALVÁNY GŐZÖD SINCS

2., Ráadásul hülyeséget

3., És nem hagyod abba.


Régen vicces voltál most már idegesítő. Állj le. Hülyeségeket fantáziálsz. Tanulj inkább!

2011. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!