Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek véleményét kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek véleményét kérem a testemről, alkatomról. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Negatív vélemény is lehet írni. Nem sértődök meg. Csak őszinte véleményt kérek.

2019. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
18%

Mièrt kéne izmosabbnak lennie?? Ez már alap nálatok vagy mi? Nincs elhízva,a pocakja sem nagy...jézus.

Nekem tetszik,sőt... kicsit husisabban is tetszene.

2019. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyáltalán nem jön be ez a test.Még szerintem feszìtesz is közben,szóval,ha elengedted volna,akkor még husisabbnak lennél.Edzeni kéne,nem kockára gyúrni magad,de valamit.

A melleid már kirajzolódnak.

2019. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
7%
egyszerűbb, ha az utolsó 3 havi fizetésedről és az egyenlegedről töltesz fel vizonylatot. 50-50 hogy megcsalnak, akár milyen tested van.
2019. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
93%

Nekem sajna nem jön be.

Fiatal vagy még ahhoz, hogy ne foglalkozz a testeddel!


Kezdj el kondizgatni, a testfelépítésedet nézve nagyon jó formát ki tudsz hozni magadból!

2019. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
97%
A tartásodon javítani kellene, mert így hamar ferdülés lesz a vége. Hátizom gyakorlat és tartásjavító torna segít. Amúgy semmi gond nincs veled szerintem.
2019. aug. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos a testalkatod, nincsen vele különösebb gond, kivéve a mellizmot. Az kissé nőies.
2019. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a testeddel semmi gond.
2019. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
45%

Azért igencsak látszik a mai világ degeneráltsága. Bammeg, a való élet nem egy kifutó. Jéééézusom, mekkora konzumidióta világ lett! Bálvány és trend imádás.


Ez egy átlagos test, semmi baj nincs vele. Azért nézzünk már szét egy kicsit. Hol vannak fullos nők meg pasik az utcán? A maffiózót játszó divatmajmok szóra sem érdemesek. Akkor? Meg mi van akkor, ha az embert a tanulás és a munka köti le, nem a kalóriaszámlálás, de az is csak azért, hogy a külvilágnak megfeleljen? A konditermek világa kb. 10%-a szól némi sportról, a többi az egó és a magamutogatás. A pasik nem maguk miatt járnak oda, hanem hogy megnöveljék az esélyeiket a nőknél. A másik kérdésem meg az, hogy minek kifejleszteni és fenntartani olyan izmokat, amire igazából a mindennapi életünkben nincs is szükség? Nem kell már arénában harcolni, nem kell már 50kg-os zsákokat pakolni! MAGAMUTOGATÁS rohadt sok pénzért. Egyébként a tápszergyártók köszönik szépen, jó kis profitot termelnek.

2019. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi baj a testeddel. Ha mellé van egy jó személyiséged akkor tökély. :D
2019. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg kíváncsi lennék a testet lehúzó nők testére. Gondolom ők minimum Fitness Bajnok alkatok, makulátlan formával. Phaszt. 80%-otok egy hájas fotelforradalmár.
2019. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!