Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek véleményét kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek véleményét kérem a testemről, alkatomról. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Negatív vélemény is lehet írni. Nem sértődök meg. Csak őszinte véleményt kérek.

2019. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
14%
30-as. Ha a szépérzékemet előveszem, akkor az utcán szembejövő nők 90%-a átlagon aluli, 5%-ban van talán valami, és a maradék 5% aki jól is néz ki. Ha már ennyire az esztétikum számít.
2019. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
97%

30-as, nem tudom azon mi a lehúzás hogy szinte mindenki azt írta hogy jó az alap arra hogy izmosodjon? Ez azt jelenti hogy alapból egy jó alkat, a többi rajta múlik hogy ebből mit hoz ki.

És igen, egy pasi nem árt ha nem nőiesen gömbölyded, hanem férfiasan izmos.

Nem kell kigyúrtnak lennie, de azért a képen látható pasi igencsak edzetlen.

Ha kövér nőknek akar tetszeni és együtt punnyadni otthon, akkor nem szóltam.

2019. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van, ha mellé jó humorod van és jó "beszélőkéd", akkor simán tudsz csajozni :) nem mindannyian vagyunk felszínesek, nekem kifejezetten az "aputest" jön be, párom is hasonló szerencsére.

22/l

2019. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem atlagos vagy ebben a pillanatban, de igeretes! Egy kicsike kis szalkasitas jol allna neked.

Egyaltalan nem sok az a kis zsir, ami rajtad van, abszolut az atlag, elfogadhato szint, de ha szeretnel kiemelkedni az atlagbol akkor tudd, hogy nem tul erofeszito munkaval elerheted.

Arra is figyelj viszont, hogy ha elhanyagolod magad akkor tiz ev mulva aputested is lehet! Ez a pillanat szerintem a valaszut.

2019. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
13%
#32: aha, értem. 191 cm vagyok, hasonló alkatú a sráchoz. Ki nem néznéd belőlem, hogy 5 percen belül is tudom futni a km-es távot. Szerintem összetojnád magad, ha fuzni jönnél velem. Az sem látszik, hogy lazán 20 kmt is belerakok egy városi bringázás során a lábaimba, vagy, hogy a 15 kmes teljesítménytúra sem árt meg. Na, ki az edzetlen?
2019. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a véleményeket. Továbbra is gyűjteni fogom őket, ezért ki fogom emelni párszor a kérdést. A végén pedig adok háttér információkat is a helyzetemről.

Pár válaszoló tanácsát pedig megfogadom. Nekik is köszönöm szépen!

2019. aug. 8. 11:01
 37/68 anonim ***** válasza:
94%
Jajjj de koszos a tükör 😐
2019. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom az alakoddal. Szeretem ha egy pasin van mit fogni és egyáltalán nem vagy kövér. Nem szeretem a kigyúrt edzett pasikat. Nem is értem ezt az oldalt itt mindenki edzeni jár mindenkinek szuper alakja van -_-
2019. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
18%
Nöknek nem a hasad számit , az a meleg férfiaknak számit
2019. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a tested. Biztos jo lehet hozzadbujni. Igen, az teny, hogy nem szalkasra gyurt, de nem is kell annak lennie.

Szoval nekem tetszik ugy ahogy van.

Foleg azert mert a baratomnak is pont ilyen teste van.

2019. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!