Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek véleményét kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek véleményét kérem a testemről, alkatomról. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Negatív vélemény is lehet írni. Nem sértődök meg. Csak őszinte véleményt kérek.

2019. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

Az alapanyag jó. Szóval így is teljesen rendbe van.

Ha kicsit ráedzenél viszont akkor tökéletes lehetne.

2019. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarom megsérteni a kérdezőt se és azokat akik pozitív választ írtak , de ez egy nulla !


Így én is kinézek . Ez egy egyszerű elhanyagolt apa test.

Semmi izom , úszógumi , zsíros mell. Alapnak valóban jó mert sokat ki lehetne hozni belőle , de ebben az állapotban meg egy 10/5 se ér . Így minden férfi kinéz, meg én is...

2019. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
72%
Tipikus 40-es aputest,cicikkel.Ha öreg vagy,nem gond,de ha fiatal akkor kicsit gáz.
2019. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 Mcgalagony17 ***** válasza:
79%

Szerintem ez egy teljesen átlagos testalkat, nincs vele semmi gond. Nekem még a nálad mackósabb pasik is bejönnek, sőt inkább azok.


25/N

2019. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Jó alapanyag szerintem is ,nem rossz így sem ,átlagos bár attól is függ nyilván hány évesen nézel ki így :)
2019. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
2019. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim válasza:
83%
Szerintem ez az amit én még el bírnék viselni, mert én is sportosabb vagyok és azt szeretném, ha a pasim edzene engem, vag, ha nem is ő engem, akkor együtt járjunk el edzeni. A szőrt én leszedném onnan arról a konyhamalacról.
2019. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben vagy!
2019. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
21%

Még jó hogy itt mindenki fitt modell. Egy embernek még lehet élete, nem pedig a diéta-konditerem-proteinmixek szent háromságának való hódolása. Menjetek már ki egy strandra könyörgöm. 100 emberből jó ha egy kinéz az általatok vizionált eszményképnek. A nőkről meg inkább ne is beszéljünk, mert ha a férfiakat cikizitek, a nőkről egy teljes estét betöltő kabarét lehetne rendezni, 40 felett meg már a teljes reménytelenség sötét világa köszönt be.


Szóval akinek a valóság túl erős, az zárja magára a konditerem ajtaját belülről, és alkossanak egy belterjes kis családot a hasonló gondolkodású emberkékkel.

2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

48-as Akkor félsikerem van. Alig 2 éve kezdtem el sportolni. Nagyon el voltam hízva. 30 kg-t lefogytam és 10-15 kg-t szándékozok.

180 cm magas vagyok.

Jelenleg 100 kg.

30 éves vagyok.

2019. szept. 2. 06:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!