Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek véleményét kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek véleményét kérem a testemről, alkatomról. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Negatív vélemény is lehet írni. Nem sértődök meg. Csak őszinte véleményt kérek.

2019. aug. 6. 23:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? És mennyit?
2019. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
Futás, küzdősportok, súlyzózás, nyáron még úszás. Leginkább gyalog vagy biciglin közlekedek. Egy éve minden második nap edzek.
2019. szept. 2. 09:49
 53/68 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem normal ffi test.

Csak kicsit "melleid"vannak. Arra mindenkepp gyurni kene h ne legyen mint a nöknek

2019. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
A jelenlegi helyzetet félsikerként könyvelem. Egyébként azóta is fogytam pár kilót.
2019. szept. 16. 10:19
 55/68 anonim ***** válasza:
22%
Vicces, ahogy írkálják, hogy "fuss, edzz". Mintha nem ezdene :D Átmosta a szteroidos kokszimakszi hollywood az agyatokat, a kérdező valószínűleg edz. A mellkason látszik leginkább, nem a szél fújta össze. A testzsír százalék egy dolog, de még az is jobb az átlagnál. Sok nethuszár írkál ide, azt sem tudja mit....
2019. okt. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
15%

Tudjuk, itt mindenki fittness-modell. Meg ugye a külsőségek nem számítanak, a legfontosabb a belső érték. Meg a nőknél sem számít a külső. Jaaaaj, ez a kamu világ...


Egy kérdés, és minden eddigi állítás meg is dőlt szépen! :D :D :D

2019. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
90%
56:ő kérdezte a véleményünket a sajàt testéről! Nem a belső értékeiről kérdezett(amiről semmit nem tudunk amúgy sem)!
2020. febr. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
91%
Voltam dagadt; meg aztán olyasmi is (félre ne érts, nem vagy kövér szerintem), mint Te. Heti három edzés és egy kis futás, ha odafigyelsz a kajára, csodákat tesz, úgyhogy hajrá! 5 hónap edzés-futás, nem nagy kunszt megcsinálni, utána már csak tartani kell: [link]
2020. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%

58-as, le a kalappal!


Kérdező, a te testalkatodból is ki lehet hozni nagyon jó formát! Bízz magadban és hajrá! N

2020. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a tested. De nálam az a fontos, hogy a srác jóképű legyen.
2020. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!