Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, őszintén! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén! Nektek mennyire számít hogy a férfinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
Tudom tudom volt már száz ilyen kérdés. De kíváncsi lennék név és arc nélkül ŐSZINTE véleményekre. Nem túl hihető mikor 10/9 nő azt mondja hogy nem számít. Szóval csajok? Kort is írjatok nem fogok lepontozni senkit.

2019. aug. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%
Otthon barkácsolt roncsba, ami bármikor szét eshet, nem ülök be, mert nincs kedvem tövig rágni a körmöm, hogy túl éljük-e.
2019. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Felpontoztam mindenkit!
2019. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
93%

Legyen újszerű, biztonságos és fenntartható, ha ez nem lehetséges akkor legalább műszakilag kifogástalan állapotban(gumik is rendszeresen cserélve), de szerintem a férfiak is az első verzióra vágynak, úgyhogy ez nem is kérdés.

Másrészt ott a környezetszennyezés és elkényelmesedés kérdése, szóval ideális lehetne a közösségi autó intézménye, ha valóban mindenki vigyázna rá és saját ügyének érezné.

2019. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
82%
A legutolsó pasi, akivel ismerkedtem nem volt autója, jogsit sem sokerült megszereznie hatodszorra sem. Viszont nagyon jókat beszélgettünk és egy jó lelkű fiúnak gondoltam. K***ára nem számít...
2019. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát örülök, ha van, pláne ha kényelmes. De ennyi, mármint nem koptatnék le valakit a kocsija miatt, kapcsolatot se szakitanék meg egy autó miatt... Ugye tudod, ez milyen irreálisan hangzik? Azt hiszed, nőként ha megismerek egy helyes, magas, kedves kisfiút, akivel jól erzem magam, és akibe beleszerezek, de hoppá, megtudom hogy egy kidőlt-bedőlt suzuki swiftje van, ezért faképnél hagyom?

23

2019. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleg gaz, amikor valaki az autojarol kerdezget. Alapveto a magangép szerintem.

Majd pont valami negykereku repkeptelen kis szarba fogok beleülni, es vesztegetni az idomet, hogyne...

2019. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
81%
Nálam pl. egyáltalán nem számít. Jelenlegi kapcsolatomban nincs is autója a páromnak, de nem zavar, autó nélkül is megvagyunk, nem ez a legfontosabb, pláne egy kapcsolatban.
2019. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

“szóval ideális lehetne a közösségi autó intézménye, ha valóban mindenki vigyázna rá és saját ügyének érezné.”


Bp-en a MOL Limo meglepően kulturált, a kocsik tiszták, rendezettek

2019. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
63%
15 évnél régebbi ne legyen, Suzuki vagy Skoda kizarva. Preferált markáim: Nissan, Mazda, Toyota, Volvo, Audi
2019. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
74%

“15 évnél régebbi ne legyen, Suzuki vagy Skoda kizarva”


Neked hány éves van?


A 16 éves miért gáz?


Zsír új Lada, Opel belefér? Csak a Suzuki és a Skoda nem?


Audi csavarra megegyezik a Skodával és a Seattal, ez nem gond? 😀

2019. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!