Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, őszintén! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén! Nektek mennyire számít hogy a férfinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
Tudom tudom volt már száz ilyen kérdés. De kíváncsi lennék név és arc nélkül ŐSZINTE véleményekre. Nem túl hihető mikor 10/9 nő azt mondja hogy nem számít. Szóval csajok? Kort is írjatok nem fogok lepontozni senkit.

2019. aug. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

#30

Hú, ez gáz. Nekem konkrétan nem lenne türelmem autókázni, több idő lenne bejárnom munkába, meg ez az állandó parkolóhely keresgélés.... télen belefagysz, nyáron belesülsz, mikor hosszabb idő után beleülsz.... brrrr.

2019. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

31: nekem a metró miatt ugyanannyi idő kocsival, mint BKV-val. Ha nincs valami miatt autó igény, akkor szívesebben metrozom, mert ott tudok olvasni közben.


Autóval meg 30 perc dugóban csordogálást elég haszontalan dolognak élem meg.


Amigy érdekes, nyugaton teljesen természetes, hogy ahol jó a metró közlekedés, ott a manager, a sikeres szakember is metrótik, nálunk egy bizonyos rang felett sokaknak már rangon aluli. Pedig attól, hogy jó munkám van, még nem lesz kevesebb a dugó.

2019. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
66%

#32


Én agglomerációból járok be dolgozni Pestre, vonat + metró kombóval szűk egy óra alatt letudom az utat a hálószobából az irodáig, közben tudok olvasni. Autóval 2 - 2,5 óra lenne, suliidőben akár 3 is, amit dugóban töltve, esetleg balesetet kerülgetve töltök. Minden nap látom a vonatról a kocsisort, ahogy ácsorognak-araszolnak, és nem értem őket.

Nyilván egy részüknél indokolt, de sokan gondolom itt is csak "presztízsből" járnak kocsival. Hát egészségükre. :DD


Ajj, meg ami nekem még nagyon hiányzik, az a nyaralásnál... Anno középsulis koromban a haverokkal felültünk a vonatra, lezötyögtünk a Balatonra, tök jó buli volt már út közben. Most 2 éve lementünk újra, kocsival, elég tré volt maga az utazás.


Vannak azok az emberek, azok a helyzetek, mikor praktikus az autó, de az esetek többségében nem ér semmit, sőt...

2019. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

“Anno középsulis koromban a haverokkal felültünk a vonatra, lezötyögtünk a Balatonra, tök jó buli volt már út közben. Most 2 éve lementünk újra, kocsival, elég tré volt maga az utazás.”



Ez mondjuk szerintem inkább társaság függő. Jó haverokkal a kocsi is jó, rosszabb társasággal a vonat is béna lesz.


A jó közepsulis élményeket semmi nem pótolja 🙂

2019. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is. A kék autókat például nagyon szeretem, könnyű megtalálni őket a parkolóban.
2019. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon is. A kék autókat például nagyon szeretem, könnyű megtalálni őket a parkolóban."


Kék Volvom van...


Mióta a BKV is ilyen márkájú buszokat vesz, alig találom meg a városban :)

2019. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. A férjemnek sosem volt kocsija. Jogosítvànya sincs- egyikünknek sem. NEM azt mondom hogy nem lenne kényelmesebb kocsival jàrni!!! De nem ezen múlik egy valamire való kapcsolat. Akinél igen, az rég rossz... 33/N, 30/F (9éve együtt)
2019. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
63%

Szamit, nekem is van, na de nem a marka szamit hanem hasonloan jo es biztonsagos legyen mint az enyem mert nem szeretnem ha o vagy en vagy mi felfordulnank vele valami uton mert epp nem szant 100ezret egy szaros gumicserere 😄 vagy hogy ne legyen szetrohadva a futonu stb sorolhatnam! 😄


23n

2019. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Nekem az sem baj, ha nincs autója. Viszont, ha van, akkor azért valamennyire számít:

- ne legyen rajta nagyon ízléstelen tuning

- ne legyen nagyon lepukkant, igénytelen

- ne legyen életveszélyes (pár hónappal ezelőtt volt egy kérdező, aki megkérdezte, oké lenne-e a nőknek, ha nekik kellene fogniuk az ajtót az anyósülésnél, mert anélkül leesne... na, ez nem működne nálam azért)


30N

2019. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Nemcsak középsulisokból áll a világ. Akiket araszolni láttok kocsival, azok többnyire, mondjuk összeszedik a gyerekeiket munka után, viszik különórákra, edzésre, majd onnan összeszedik, megint mások kórházba mennek, mások nagybevásárlást intézni, vagy éppen rokonlátogatásra, vagy hoznak visznek autóval cuccokat.

Vannak helyzetek, amit sokkal könnyebb autóval megoldani mint máshogyan. Persze nem kell autófüggőnek lenni, de nem árt ha tartaléknak van egy, a fenti esetekre.

2019. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!