Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, őszintén! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, őszintén! Nektek mennyire számít hogy a férfinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
Tudom tudom volt már száz ilyen kérdés. De kíváncsi lennék név és arc nélkül ŐSZINTE véleményekre. Nem túl hihető mikor 10/9 nő azt mondja hogy nem számít. Szóval csajok? Kort is írjatok nem fogok lepontozni senkit.

2019. aug. 16. 13:49
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
53%
Amikor egy nő őszintén szeret egy férfit, nem számít, hogy milyen színű a mercije! :)
2019. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
88%

Így konkrétan, hogy márka vagy árkategória nem érdekel. Viszont fontos szempont, hogy biztonságos legyen tehát ez elég sok régebbi vagy olcsóbb autót kizár. Nem örülnék ha a párom napi szinten olyan autóban utazna amit simán eldob a kamion menetszele, vagy annyira nincs anyag benne, hogy üzközésnél összegyűrik mint egy papírfecnit. Szóval ez nagyjából kizárja az ilyen Lada, régi Skoda, régi Swift stb típusú autókat.

A másik ami számít az az, hogy hogyan bánik vele és mennyire tartja karban. Azt kifejezetten undorítónak tartom amikor van valakinek egy drága autója de egy olajcserére nem tudja elvinni vagy 2000ért tankol a szarabbik benzinből a kúton. Vagy ha mondjuk megveszi a drága autót de ha bármi baja lesz akkor le kell rakni fél évre mert nincs pénze megcsináltatni.

Egyébként az fontos, hogy szeresse az autókat és jól vezessen, de magánál az autónál nem a márkát nézem hanem inkább a kinézetét. Többmilliós autóból is van amit kifejezetten rondának gondolok pl BMW-k közül. Az ilyen hatalmas, "morcos lámpás" dögöket szeretem a legjobban de egyébként abszolút nem érdekel társkeresésnél. Párom odavan például a kombikért, én kifejezetten utálom őket de egyáltalán nem érdekel, hogy kombit fog venni következő autónak.

2019. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó: egy 2010-es Mazda 6-tal van esélye az embernek ?:D
2019. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
69%

#20. Az Audi sose fog csavarra megegyezni a Skodával, az a Wolkswagen .

De amúgy átgondoltam. Már 5 évnêl idősebb autó se érdekel :)

2019. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a "milyen a kocsija" olyan értelemben számít hogy ne egy lelakott, belül igénytelen autója legyen. Nem az a lényeg hogy milyen márka vagy mennyire új, hanem hogy üzembiztos legyen és normálisan vezessen az illető. Hiába van valakinek csillivilli nagyhangú M-es BMW-je ha csak ezzel kompenzálja a taplóságát, meg a kicsi p*csét. Mert amúgy nem kellene egy nőnek sem. Sosem érdekelt kinek mennyi pénze van.

A páromnak (nekünk) nincs autója, néha jól jönne ugyan, anyagilag is megtehetnénk, de elvagyunk nélküle.

2019. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem számít.

A márkára, típusra, évjáratra tojok nagy ívben*, ami elvárás nálam:

- legyen biztonságos

- legyen karbantartva, szervizelve, megbízható állapotban, ne hagyjon az út szélén

- ne legyen zakatoló, kattogó, rozsdás romhalmaz

- ne legyen szemetes, koszos

- ne ontsa a kormot, füstöt

- ne legyen ocsmány tuning jószág (retinasértő neonszínek, étkezőasztal méretű spoiler, kályhacső kipugofó, sufnixenon és társai)

- ne dohányozzon benne

- legyen a tulaj igényeihez megfelelő, jó ár-érték arányú autó (egy fölöslegesen irreálisan drága kocsi azt sugallja számomra, hogy a gazdája felelőtlenül költi a pénzt, és túl nagy hangsúlyt fektet a külsőségekre)

- előny, ha olyan típus, aminek kategóriáján belül jók a törésteszt eredményei


*: eleve már az autó léte nem fontos nálam, de a kérdés kedvéért úgy álltam hozzá, hogy "ha már van, akkor..."


25N

2019. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
3 éve voltunk együtt, mikor a férjemnek jogsija lett és autót vett(ünk). Mellesleg teljesen egyetértek azzal, hogy sok pasinak a fenekéhez nő az autó. Régen külön program volt a fagyizás, elsétáltunk a megállóig, utaztunk kicsit, megint séta. Most a ház előtt beülünk a kocsiba, a fagyizónál meg 10 percig parkolóhelyet keresünk. Én jobban szerettem, amíg nem volt autónk.
2019. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

#27

Fú, ettől én is kiborulnék... nem szeretem az ilyen "menjünk wc-re is kocsival" embereket, apukám ilyen, rövidtávon agyvérzést kapok, ha valahova együtt megyünk... :/

Én is tök szívesen megyek gyalog vagy bicajjal, ha nem 100 km-re van a célállomás. Nem örülnék olyan pasinak, aki belenőtt az autójába.

2019. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
96%
Annyi, hogy legyen és ne legyen nagyon lepusztult. Férjemnek egy Skoda Felíciája volt, bőven elég volt nekem. Most sincs fenszi kocsink. 28/N
2019. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
79%

Ez az autó dolog sajnos nem csak a férfiak fenekéhez nő ☹️


- kolléganőm 4 metró megállónyira jön kocsival, mert, hogy ő fel nem száll olyan csöves dologra, mint a BKV, az csak profiknak van (bónusz, hogy kocsival a dugó miatt tovább tart).


- metró mellett laktunk exemmel, mentünk be a belvárosba, mondom dugó, parkoló keresés, menjünk metróval. Hiszti lett belőle (pedig volt bérlete)


- randi a belvárosban, én ott dolgozom, gondoltam autó nélkül is jó leszek. Kitaláltuk, hogy átmegyünk egy másik helyre, jó idő volt, elindulok sétálva, a kb 10-15 percnyi távra, csaj közli, hogy mégis hogy gondolom, hogy randin nincs kocsi.


- szintén randi, csaj előre bejelenti, hogy érte kocsival kell ám menni randira (belváros-belvaros viszonylatban). Le is mondtam a randit.

2019. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!