Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Amelyikőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Amelyikőtöknek nincsen barátja, milyen fiút/férfit kerestek?

Figyelt kérdés

Mit tartotok fontosnak párkeresésnél?

Milyen férfiak azok aki semmiképpen sem kellenének? (külső, belső tulajdonságokra gondolok)

Hol szoktatok ismerkedni ha hosszútávra terveztek?

Olyan személyiségűt keresel akivel hasonló vagy? Vagy teljesen ellentétes is lehet? (pl Te sokat szeretsz beszélni, szeretsz társaságba járni, ő pedig meg van otthon, és nem beszél egyfolytában)


Köszi a válaszokat!

A korodat is leírod, légyszi?


Én 23 F vagyok.


2019. dec. 23. 14:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

"karrierje szent semmiért sem aldozna fel meg egy gyerekért sem... teljesség utolso hónapjaiban nem lehet dolgozni + utána is 2 eves koráig ott kell lennie a gyerekkel... utána mi lesz?"


Kapaszkodj meg: LEHET, HOGY NEM IS AKAR GYEREKET. Úr Isten, micsoda eretnek!

Lehet, hogy a te fejedben az él, hogy egy nőnek szülnie KELL, de lehet, hogy a válaszadó meg pont nem ilyen nő. Nem ő lenne az egyetlen.

2019. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem az él a fejemben hogy a nőnek szülnie kell! 😅😬😱

Az él a fejemben hogy két ember aki szereti egymást az gyerek is akar mert az a szeretet legnagyobb megtestesülése! Az élet adás!

2019. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ki maradt a kapaszkodj meg... rész bocs nem figyelmeztettettelek...
2019. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Jó, te így gondolod. Más meg nem így gondolja.

Imádom, mikor valaki meg akarja magyarázni másnak, hogy a másiknak mi lenne a jó.

2019. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%
Az meg a masik hogy igen sokan nem akarnak gyereket de ez megváltozik 180 fokkal amint elérik a 34-39. életévet... utána már elkeseredetten akarnak gyereket 😬
2019. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos, hogy valaki teljesen olyan legyen, mint én, nem zavar, ha vannak más hobbijai meg érdeklődési körei is, más szokásai, csak azért tudjon miről beszélgetni, meg tudjuk egymást tolerálni.


Ami mindenképpen zavarna, az az, ha alacsonyabb lenne nálam a másik, ha kövér lenne, igénytelen, a cigi is zavar, de nem teljesen kizáró ok.

Belsőre pedig az, ha valaki nagyon beképzelt, vagy ha nagyon féltékeny.


A vonzalom és a jó szex nekem borzasztóan fontos, ezenkívül igazából csak annyi, hogy fogadjuk el egymást, nincs semmi konkrét ideál, akit keresek.


Ismerkedni bárhol lehet, interneten és élőben is.


24N

2019. dec. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem akarom megmagyarázni mert tudom hogy az a jó! Ilyen téren èn is nehezen engedek 😏
2019. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem a 83%-as ellen irányuló válaszokat, abszolút egyetértek nagyrészt azzal, amit írt. Nem mindenben ugyanolyanok az igényeink, de a válasza teljesen korrekt.


Abszolút nyitott vagyok az ismerkedésre, nem tagadom, örülnék, ha meglenne a lelkitársam az életben. Viszont nem is töröm magam, hogy mindenképpen azonnal találjak valakit, bőven kivel (család, barátok, levelezőtársak, edzőtársak) és mivel (egyetem, utazások, hobbik, projektek) lefoglalnom magam.


A legfontosabbnak egy inkább az enyémhez hasonló személyiséget és közös érdeklődéseket / hobbikat tartok, valamint, hogy az életben is hasonlóak legyenek a céljaink.


21/L

2019. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
71%
Igazán szűklátókörű vagy. Gratulálok hozzá!
2019. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Inkabb meg se szólalj... mikor minden mást elutasitasz de én meg kapásból rá írtam ha a nő többet keres akkor a férfi is maradhat otthon...

Az meg a masik hogy nálunk apa maradt otthon jol kereset ő is (nettó 300) de anyu kapott egy olyan jó állást hogy nem lehetett visszautasítani értelemszerűen valakinek kellett maradnia a gyerekkel... 🤣🧐


Itt csak te vagy szűklátókörű... főleg hogy még a gyerek gondolatát is elutasítja nem érzed kicsit ironikusnak és álszentnek?! Mert ez pontosan az 😬😅😏

2019. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!