Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Amelyikőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Amelyikőtöknek nincsen barátja, milyen fiút/férfit kerestek?

Figyelt kérdés

Mit tartotok fontosnak párkeresésnél?

Milyen férfiak azok aki semmiképpen sem kellenének? (külső, belső tulajdonságokra gondolok)

Hol szoktatok ismerkedni ha hosszútávra terveztek?

Olyan személyiségűt keresel akivel hasonló vagy? Vagy teljesen ellentétes is lehet? (pl Te sokat szeretsz beszélni, szeretsz társaságba járni, ő pedig meg van otthon, és nem beszél egyfolytában)


Köszi a válaszokat!

A korodat is leírod, légyszi?


Én 23 F vagyok.


2019. dec. 23. 14:50
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
51%
Úristen hát micsoda izgalmak vannak itt :D. Minden van. Zárkózott csak, karrierközpontú ribi stb. stb.. Na hagy áruljak el valamit. Ha neadjisten 50 évesen rákos leszel, se férj, se gyerek, se senki akkor mi az istenre fogsz menni azzal a rohadt nagy karrierrel meg büszkeséggel. Aki nem akar magának gyereket azután mi marad majd. A halála után ki fog emlékezni rá. Vagy minden karrierista író és profi sportoló lesz :D? Eszem megáll.
2019. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%

Én szeretnék majd gyereket, de teljesen megértem azokat, akik nem.


Nem szeretne mindenki gyereket és nem is való mindenkinek.


Másrészt nem a gyerek az egyetlen megoldás a problémákra vagy, hogy hagyjon valamit maga után az ember.


21/L

2019. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a lelke megérinti az enyémet...és hoppá szebb lesz a világ hirtelen. Dióhéjban ennyi. A sok elvárás szerintem felesleges.35/N
2019. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

No én is beszállnék a vitába. Ha valaki azért szül hogy legyen aki olykor rányit öregségében az inkább ne vállaljon gyereket.

Én szeretnék majd gyermeket de csak olyan kapcsolatban ahol 110%ban megbízható a párom.

Ami az "elvárás listám" illeti

Én olyan párt keresek aki rugalmas és nyitott. A merev "az van amit én gondolok és pont" típusból egy életre elég. Vannak témák amikben fontos hogy egyezzünk. Ilyen az állat szeretet és védelem a gyermekek száma a lakóhely kiválasztása gyermek nevelési elvek. Fontos hogy kicsit gyerek legyen mert olykor én is infantilis tudok lenni szeretek játszani szeretem a meséket és szeretném ha a párom ebben is a társam lenne. Fontos hogy tudjon bánni a pénzzel és ne legyen komoly függősége. Drog alkohol játék munka cigaretta adrenalin stb. És fontos számomra az egyező humorérzék valamint a magabiztosság kiegyensúlyozottság. Egy sértődékeny agresszív mogorva karót nyelt hisztis emberrel nem akarok és nem is tudnék együtt élni. Fontos hogy legyen miről beszélgetünk. Ehhez jó kommunikációs készség kell és közös témák. Én szeretek az ismerőseimmel is sokat beszélni ha a párom letudja a mi volt ma témával a beszélgetést akkor ez a vágyam nem elegül ki idővel eltávolodunk. Ez is tapasztalat. Szeretem ha valaki hajlandó bele menni a mi lenne ha... beszélgetésekbe egyrészt mert ebből sokat meg lehet tudni a másikról másrészt kimeríthetetlen beszéd téma.

Összességében egy egészséges lelki világgal rendelkező pozitív kedves magabiztos embert keresek hasonló érdeklődési körrel.

2019. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Na jól van gyerekek, nem gondoltam, hogy ekkora indulatokat fogok felkavarni... Akkor most szépen sorban igyekszem mindenre válaszolni, akinek ezen felül kérdése lenne, az nyugodtan írjon privátban, ne offoljuk már szét a kérdező topikját...


"Nem akarsz pénzorientált palit miközben te semmiért sem adnád fel a karrieredet?!? Érzed az iróniát?"

Nem, nem érzem. Sokaknak biztosan hihetetlen, de nem mindenkinél a pénz az egyetlen ok, amiért karriert szeretne az ember. Orvos leszek, embereken fogok segíteni. Ez hivatás, nem csak egy munka. Ha a pénz érdekelne, eleve nem erre a szakra felvételiztem volna. Nem azért tanultam kőkeményen egész eddigi életemben (és még fogok is), hogy ha egyszer arra kerülne a sor, hogy családot alapítok, akkor onnantól kezdve belb#zuljak a gyereke(i)mbe, csak az etetés, itatás, pelenkázás, oviba/iskolába hordás és hazahozás körül forogjon az egész életem, a hivatásomat, az egész addigi életem munkáját pedig kihajítsam a kukába. Természetes, hogy ezek a dolgok legtöbbször egy nőre hárulnak és aki szívesen csinálja, annak szíve joga, de részemről ha egy férfi ebből nem hajlandó kivenni a részét, akkor én úgy nem vállalom. Az is természetes, hogy szülés után néhány évig a nő marad otthon a gyerekkel és ilyenkor nyilván elvégzi a ház körüli dolgokat is, és sajnálom, de a pár év leteltével nem leszek hajlandó egyedül vinni a hátamon az egész családot.


Az, hogy nem vagyok kimozdulós nem azt jelenti, hogy soha nem hagyom el a házat. Nyilván időnként jó elmenni ide-oda, de szerintem aki nem érti félre direkt, amit írtam, az megértette, hogy mit akartam mondani. Én tök jól elvagyok otthon, egy olyan emberrel viszont nem tudnék meglenni, aki 10 percig nem tud megülni a seggén, mindig menne valahova. Nem gond, ha valaki ilyen, egyszerűen csak nem hozzám való.


"A kiszolgálás meg mi? Gondolom azert a házi munkából te is ki veszed a reszed főleg ugy hogy csak egésznap otthon vagy..."

A kiszolgálás az, ha nekem van x óra szabadidőm, a pasinak is x óra szabadideje, de ő ül a seggén, a pötsét vakargatja és a fotelből dirigál nekem, hogy "tedd már be légyszi a ruhákat a mosógépbe" vagy "hozz már egy pohár vizet". Nem azért, mert nem ér rá, nem azért, mert ő nem tudja, hogy kell. Szimplán csak azért, mert én vagyok a nő és szerinte nekem ez a dolgom. Nem tudom, honnan jött, hogy egész nap otthon vagyok, mert ez nem így van.


"És ha már gyerek... azert gondolom nem az lesz hogy te gyerek után sem akarod feladni a karrieredet és a kisgyerek egésznap egyedül lesz... "

De, pontosan ez lesz, erről beszéltem. Miért kellene egyedül lennie a gyereknek? Remélhetőleg lesz apja, nagymamák, nagypapák, óvoda, iskola. Ha már nem csecsemő, aki 24 órás odafigyelést igényel, akkor semmi baja nem lesz attól, hogy nem kizárólag az anyja gondoskodik róla, hanem néha más is, pl az apja, aki ugyanúgy a szülője lesz, mint én. Szerintem nem én leszek az első nő, aki a szülés után nem főállású anya lesz vagy részmunkaidőben dolgozik, ameddig le nem érettségizik a gyerek.


Aki amiatt aggódik, hogy mi lesz velem, ha 50 évesen rákos leszek: eleve önző azért szülni, hogy majd legyen, aki gondoz, ha idős/beteg leszel. Ha idős és/vagy rákos leszek, akkor bemegyek a kórházba és befekszem az elfekvőbe vagy bevonulok egy otthonba és szépen csendben meghalok, ahogy más idős, beteg és hozzátartozók nélküli ember is teszi. Nincs ezzel gondom, én alakítom az életem, vállalom érte a felelősséget. Nem feltétlenül kell gyerek ahhoz, hogy "maradjon belőlem valami", nekem az is elég, ha egy csomó emberen segítek vagy legalább elviselhetőbbé teszem az állapotukat a munkámmal. Nem csak a gyerekek lehetnek társaság idős korban (sem), akkor is lehetnek az embernek barátai, más családtagjai, akikkel odafigyelnek egymásra.

2019. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

# 21 Na persze, és ha a nő közölnéa pasival, hogy csak azért van vele, hogy ne legyen egyedül, s legyen valaki mellette, amikor rákos lesz, akkor meg sértődés van:(

Nem tudom na, lehet, hogy téged nem zavar, hogyha egy nő csak emiatt van veled...

2019. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves Doktornő!

Lenne kedve ismerkedni?

Én már rég elértem a hivatásom általam vélt csúcsát, lesz*rom...

Házasság, és sikeres gyerek vállalás után, amint lehet maga vissza pénzt keresni, én pedig otthon a gyerekekkel...

;)

2019. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!