Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája a nők nagyrész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája a nők nagyrészének a "gyúrós" pasikkal?

Figyelt kérdés

Sok kérdésben látom hogy "össze sem jönnék gyúrós pasival" de nem értem miért? :)


A gyúrós alatt nem azt kell érteni hogy testépítő.

Meg azt is sokszor látom, hogy arra hivatkozik sok nő hogy a gyúrósokkal nem lehet kajálni egy rendeset. De ez pl. egyáltalán nem igaz. Bárki beletud illeszteni simán az étrendjébe bármit, legyen ez akár palacsinta is, akár napi szinten is... Pláne ha csak hobbiból űzi.


Meg nem annyira értem hogy sok nőnek miért nem tetszik az izmos test? A férfiaknak is az izmos, kerek női lábak, fenekek jönnek be, hogy lehet hogy a nőknek nem a szép kidolgozott formás karok jönnek be hanem a 10cm kerületű etióp gyerek karok? Meg sokszor a nők egy olyan képről itélik meg hogy "ez már túl sok" amikor éppen edzésben van az illető, az izmai kb. másfélszeresésre nőnek, bevannak feszítve, vér van bennük, az erek kidüllednek, erőlködik az illető, stb...


Erről a fizikumról mi a véleményetek, ez még nem "túl sok"? [link]


Ez a kép is már úgy készült, hogy bevoltak durranva az izmai, és pont jók voltak a fény viszonyok. Szóval normál állapotban ez még annyira se durva. Szerintem ez pont a tökéletes fizikum, de ez csak az én véleményem.



2020. febr. 18. 22:17
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
82%

Mindig is taszított a kigyúrt test, nem szeretem ha egy pasi túl nagy. Az ilyen gyúrós pasiknak ráadásul van egy attitűdjük és egy életstílusuk ami szintén nem szimpatikus. Egészségesen étkezem és becsülettel nyomom Shaun T programjait itthon de az elvetemültség, amikor minden ekörül forog nem jön be ilyen téren (sem). Adjon magára valaki és legyen ápolt a teste de inkább csak olyan átlagosan nézzen ki jól; ne legyen se elhízott sem vézna hanem legyen egy átlagos de tónusos teste. A képen látható pasi nekem már nem esztétikus és egy kicsit sem tetszik. Mivel csinos nő vagyok aki válogathat ezért számtalanszor küldtem már el ilyen pasikat, nem vonzódom hozzájuk sajnos. Nálam ez a max:

[link]

2020. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
25%

Semmi. De, tényleg. Semmi.

A helyzet úgy néz ki, hogy sok ember, ha nem tud valamivel mit kezdeni és mit felmutatni, akkor lehúzza azt, aki tud. Az edzés mögött rengeteg munka van és sokszor a jó adottságok sem ártanak. A gyúrósokkal szemben meg van 1-2 sztereotípia. Szóval, egyszerűbb őket lerendezni valami gagyin bejáratott szöveggel, miközben amint lehetősége van az illetőnek, azonnal ugrik az ágyába.

Kondiztam, de nem komoly szinten, viszont vannak eléggé kipattintott barátaim és még családtagom is. Rengeteg csajt simán megkaphattak és olyan lányokat is, akik előadták a "fújgyúrósok" szöveget.

2020. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
34%

Nekem csak "gyúrós" pasim volt eddig, az egyik testèpítő is volt.

Ez a gyengèm, ez van.

2020. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
52%

Én speciál nem kedvelem az olyan pasikat akiket leírtál, jó persze könyvekben és filmekben elmegy és régen tisztára úgy gondoltam hogy nekem is ez jön be, de egy kis pocak valahogy vonzóbb szerintem.


Tisztelem őket a munkájukért, biztos sokat dolgoztak hogy ilyen testük legyen meg minden, de az ilyemsit maguk miatt csinálják ne pedig azért mert csajt akarnak szerezni azzal a szöveggel hogy ők ilyenek és sajnos előfordul hogy valaki ezt csinálja. Így születnek az előitéletek, nem minden szőke csaj hülye és nem minden "gyúrós" izomagy, de ha úgy indítja az ismerkedést hogy az izmait dicsséri meg elmeséli hova jár gyúrni azt egy csaj se fogja végig hallgatni. Aki normális azzal nincs baj, csak azzal akinek a fejébe száll ez az egész és gndolom te is tudod hogy a többség a külsőd alapján már el is könyvel ilyennek meg olyannak, miközben egy szót se szóltál.

2020. febr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
75%

57%os volt itt bárki aki nem ismerte el mennyi meló ez?

Én nem vagyok rájuk féltékeny és elismerem a bele tett energiát. De van ilyen ismerősöm. A kaja egy dolog bár én azt se tudnám kezelni hogy vagy mindig az ő edzésterve alapján főzök vagy szinte soha nem esszük ugyanazt. De nem ez zavarna hanem hogy minden nap ugyanakkor eszik nagyjából ugyanazt a kondi bárminél fontosabb. A srác akit ismerek kigyúrós időszakban napi 2x jár edzeni úgy hogy mellette egyetemre is jár és elvileg barátnője van. Az elvileg azért került a mondatba mert sejthető mennyi időt tud a kondi és az egyetem mellett vele tölteni. Nekem ez nem kéne. Emellett a srác egy hegyomlás ami engem inkább megijeszt mint beindít.

Ami a linkelt pasit illeti a kar és mell izomzata szép de engem zavar ha az ember hasa gyakorlatilag domborzati térkép. A lapos enyhén izmos has tetszik.

A nőknek (ha ugyan lehet így fogalmazni) nincs baja az izmos pasikkal. De ez a fajta izomzat nem természetes. Vagy szerinted csak fahordással futással meg mászással ki lehetne hozni a testből ezt? Vagy kizárólag saját súlyos edzéssel? Ha jól sejtem nem. Az a természetes amit a természetben meg lehet csinálni.

Ezért is tetszik sokaknak jobban a sportoló testalkat (tudom hogy a gyúrás is sport mielőtt valaki bele kötne de gondolom érthető mire gondoltam) mert nem ennyire rajzoltak az izmok viszont "hihetőbb" természetesebb ha úgy tetszik. Nem napi 4 órában a kondi gépeken jöttek létre.

Ahogy írták a verseny sport és a kondi is egy élet stílus amihez legjobban az tud alkalmazkodni aki benne él. Én külsősként (amellett hogy a túlságosan kontúros izmok eleve nem tetszenek) nem tudnék mit kezdeni azzal hogy mindig második vagyok. Arról nem is beszélve hogy közel se fontos annyira a sport a mozgás az életemben hogy ne legyen ez idővel vita tárgya. Az ismerősöm is tesz rendszeresen megjegyzéseket a párjára mert nem edz nem úgy ahogy azt szerinte "kell" nem elég kitartó stb.

Őszintén kell ez? Ezért kell a hasonszőrűeket megkeresni. Emellett ahogy írták is nagyon sok nő nem veti meg az egyéjszakást ilyen férfiakkal és akinek trófea kapcsolat kell épp ilyen pasikra vágyik hisz velük lehet menőzni. Mert amíg nem kell egy ilyen életvitelt elviselni addig vonzó ez a test. De egy kapcsolatot én biztos nem tudnék így fönn tartani.

Viszont ha csak a testet nézzük nekem az egyik hozzászóló által linkelt Zac Efron az etalon. Az a számomra tökéletes alkat.

2020. febr. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
19%
Én pont, hogy azt látom, hogy a Tökös Macsó Tsávókkal nincs bajuk a nőknek...
2020. febr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
31%
Biztos van olyan nő, akinek ez nem tetszik. De rengeteg van akinek igen. Amelyiknek nem tetszik hagyni kell. Amúgy is akinek tetszik az maga is sportoló, jótestű csajszi, azokkal kell foglalkozni. Most képzelj el egy kövér, alacsony pasit, az kinek tetszik? Ezerszer inkább ez a test, mint egy tohonya. Különben meg aki eljut egy komolyabb szintre, az olyan önfegyelemmel és akaraterővel rendelkezik, ami egy átlagos emberben nincs.
2020. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
57%
Jól néz ki. És pont ezért, ha valaki ilyen jól néz ki, mellé még okos is, akkor nehéz lehet megtartani...
2020. febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
64%

Ah, nekem egyszer volt egy hasonló pasim, de megőrültem mellette. Beleszólt, hogy mit főztem magamnak, miért éppen azt vagy amazt ittam, miért nem valami teljesen mást? Miért nem ettem táplálékkiegészítőket? Miért nem ettem kapszulás vitaminokat?


Teszem hozzá, borzasztóan gyenge immunrendszere volt, és télen folyton elkapott minden betegséget, míg én soha, hiába tömte a kapszulás vitaminjait.


Én is sportoltam, úgy ismerkedtünk meg, hogy ő meg pár haverja kitelepült egy szabad placcra edzeni az én lovas útvonalam mellé és többször ellovagoltam mellettük, aztán elkezdtünk dumálni, aztán kialakult valami pár hónapos kapcsolatféle. De nekem sok volt az ő életmódja.

2020. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
83%

Engem csak az alábbi zavar velük kapcsolatban:

Ha állandóan pózolnak és a tükör előtt illegetik magukat, ill. ha úgy vonulnak, mintha 1-1 görögdinnye lenne a hónuk alatt.

2020. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!