Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája a nők nagyrész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája a nők nagyrészének a "gyúrós" pasikkal?

Figyelt kérdés

Sok kérdésben látom hogy "össze sem jönnék gyúrós pasival" de nem értem miért? :)


A gyúrós alatt nem azt kell érteni hogy testépítő.

Meg azt is sokszor látom, hogy arra hivatkozik sok nő hogy a gyúrósokkal nem lehet kajálni egy rendeset. De ez pl. egyáltalán nem igaz. Bárki beletud illeszteni simán az étrendjébe bármit, legyen ez akár palacsinta is, akár napi szinten is... Pláne ha csak hobbiból űzi.


Meg nem annyira értem hogy sok nőnek miért nem tetszik az izmos test? A férfiaknak is az izmos, kerek női lábak, fenekek jönnek be, hogy lehet hogy a nőknek nem a szép kidolgozott formás karok jönnek be hanem a 10cm kerületű etióp gyerek karok? Meg sokszor a nők egy olyan képről itélik meg hogy "ez már túl sok" amikor éppen edzésben van az illető, az izmai kb. másfélszeresésre nőnek, bevannak feszítve, vér van bennük, az erek kidüllednek, erőlködik az illető, stb...


Erről a fizikumról mi a véleményetek, ez még nem "túl sok"? [link]


Ez a kép is már úgy készült, hogy bevoltak durranva az izmai, és pont jók voltak a fény viszonyok. Szóval normál állapotban ez még annyira se durva. Szerintem ez pont a tökéletes fizikum, de ez csak az én véleményem.



2020. febr. 18. 22:17
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki heti 2-3x leszalad a kondi terembe, az okés. Kell a mozgás. Rendben van.


AMi nincs nekem rendben, mikor az a pasi életének a központja gyúrás, másról nem is tud beszélni, és csak a teste érdekli, a szellemi, intellektuális fejlődése nem, beszűkült minden mással kapcsolatban.

2020. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
78%
A linkelt kép a nagyon maximum, amit látni szeretnék a saját barátomon.
2020. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Hogy értsd,miről beszélek: Nekem az első képen lévő Channing Tatum nevű úriember (fogalmam sincs, ki az) izommennyisege bőven elég. A teteje meg kb. a 7. képen látható Zac Efron. Ehhez képest az általad linkelt kép sok.

3-as voltam

2020. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
61%

"kerek női lábak..." ettől kész voltam.

Amúgy jó az a fizikum, de határeset. Ettől izmosabb már nem tetszetős a nők többségének.

2020. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a csajok, akiknél feljött a téma, azt mondták, h ez nekik túl kidolgozott, túl szálkás természetellenesnek hat és nem látják szépnek. Ennél tovább én sem jutottam a nyomozásban :)
2020. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
83%

A képen lévő nekem is sok picit, de tudom, hogy itt le van szálkásítva, tömegelés alatt totál máshogy néz ki, akkor lehet még vonzóbb is a legtöbb nő számára. Nekem személy szerint jobban tetszik a vékonyabb, szálkás alkat, de nyilván, ha nem lenne párom, egy hozzá hasonló kaliberű férfi udvarolna, és normális lenne, akkor abszolút nem lenne ellenemre. Az sem zavar, hogy odafigyel a kajára, én is, mivel sportolok, csak nem vagyok szálkás (még). Párom verseny szinten sportolt 10 évig, azóta csak bele-bele kap ilyen-olyan edzésekbe (TRX, súlyemelés, kettlebell, crossfit), most nem végez ilyen megterhelő edzést, de továbbra is sportol azért. Kicsit összeesett emiatt izomzatban, és lehet perverz, de jobban tetszik. Úgy is szexinek találtam, így még inkább. Nyilván, ha újra kipattintaná magát, az sem zavarna, mert őt szeretem, és ha meghízna, akkor is szeretném (csak az egészsége miatt aggódnék, így azért bizonyos testzsírszázalék felett diétára fognám). És amúgy, ő soha nem figyelt a kajára. Evett amit akart, sokszor túlette magát, aztán sírt, hogy fáj... Mióta együtt élünk sokkal egészségesebben eszik, nem zabálja szét magát. Na meg le is szálkásodott, bezzeg nekem nehezen megy (az élet igazságtalan). És nem is beszélünk folyton ilyenekről, maximum, amikor kitaláljuk, mi legyen a kaja, bár tény, hogy sok aktív programunk van. Máskor meg egész hétvégén csak vásárolni megyünk ki, ugyanúgy fetrengünk másnaposan, és dobjuk kukába a napot, ha kicsit többet ittunk a kelleténél. Ezt csak a korábbi kommentelőknek írtam, mert aki tényleg csak hobbi szinten csinálja, mert élvezi, az azért nem külön állatfaj. Ha pedig már rutin, akkor észre se veszed, hogy most éppen tömegel, vagy szálkásít, mert felnőtt ember, oda tud figyelni magára, nem fog erről dumálni naphosszat.

De a szélsőségek mindig is taszítóak voltak a többség számára, akármiről is legyen szó. De pusztán az, hogy valaki edzeni jár, nem feltétlenül szélsőséges. Ha pedig nem az, akkor sokak számára vonzó lesz.

2020. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
50%
Fúj, nagy a melle a srácnak. Minek ekkora mell neki? És a karjai is túl nagyok, főleg ehhez a gyógyegér fejhez, már bocsánat. Miért nem maradhat valaki arányos testfelépítésű? Különben meg az nem jó ha a felsőtest túledzett, de pl az izmos hát és láb tetszik.
2020. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, hogy pl arra gondolnak, hogy természetellenes, ahogy kinéz, vagy hogy pl mondjuk a "hiányzó okosságát" akarja az izmaival kompenzálni. Pl hogy nem túl okos, nem túl intelligens, nem túl bölcs, nem túl értelmes, nem túl érzelmes; tehát lehet, hogy arra gondolnak, hogy az izmaival akar 1-2 belső tulajdonságot kompenzálni, pótolni. De egyébként én nem szeretnék általánosítani, és ez csak egy felvetés volt, hogy lehet akár ez is. De pl ha mondjuk valaki túl izmos, az már lehet kellemetlen, mert természetellenes hatású is. Meg lehet még pl valaki ilyen "bájgúnáros" "pojáca". Ezek jutottak még az eszembe, de nem akarok senkit megsérteni, meg általánosítgatni sem akarok, hogy ezt biztos mindenki így gondolja meg így is van, tehát nem akarom ezt így konkrétan kijelenteni, pláne nem általánosítva, és bocsi, ha valamit nem jól fogalmaztam, de szeretek nagyon mindenkit.
2020. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
90%
Hát jó kérdés, sokan leirtak a választ. Ha valaki ilyen szinten gyúr vagy edz, tök mindegy.. Annak ekorul forog az élete, fontos a külcsín. Nem megyünk moziba drágám tudod hogy 6-tól edzésem van... Ahhh.. Ha olyan csajjal jön össze, akinél ez szintén központi téma (pld. Hodi Pamela) akkor tök szerencse.
2020. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 Andi80018 ***** válasza:
87%

Az átlag nőtől a testépítés elég távol áll. Nagyon kevesen tolerálják, hogy heti 4-5-ször jár a delikvens edzeni, "dobozol", és valóban sokat foglalkozik a külsejével, ami elengedhetetlen, ha komolyabban végzi. Ez egy életforma, amit szintén, a nők nagy része nem ért meg. Valahol függőség, de legalább nem az egészségtelen fajta, persze most a naturálról beszélünk. Mondjuk én se értem, miért nem tetszenek az izmok a lányoknak, max akkor néz ki hülyén, ha valaki aránytalan. Mondjuk azért nem mondanám, hogy Angelovok tömkelege mászkálna az utcán, kevés a szépen kidolgozott izomzatú, arányos férfi.

Az tény, hogy aki tényleg komolyan testépít, vagy olyan hölgyet tud választani, aki szintén edz, vagy sportol valamit, vagy jól tolerálja ezt az életvitelt. Mondjuk speciel én nem értem, miért nem tetszenek a lányoknak a szépen kidolgolzott izmok, szerintem sok a sztereotípia is ezen a téren.

2020. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!