Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája a nők nagyrész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája a nők nagyrészének a "gyúrós" pasikkal?

Figyelt kérdés

Sok kérdésben látom hogy "össze sem jönnék gyúrós pasival" de nem értem miért? :)


A gyúrós alatt nem azt kell érteni hogy testépítő.

Meg azt is sokszor látom, hogy arra hivatkozik sok nő hogy a gyúrósokkal nem lehet kajálni egy rendeset. De ez pl. egyáltalán nem igaz. Bárki beletud illeszteni simán az étrendjébe bármit, legyen ez akár palacsinta is, akár napi szinten is... Pláne ha csak hobbiból űzi.


Meg nem annyira értem hogy sok nőnek miért nem tetszik az izmos test? A férfiaknak is az izmos, kerek női lábak, fenekek jönnek be, hogy lehet hogy a nőknek nem a szép kidolgozott formás karok jönnek be hanem a 10cm kerületű etióp gyerek karok? Meg sokszor a nők egy olyan képről itélik meg hogy "ez már túl sok" amikor éppen edzésben van az illető, az izmai kb. másfélszeresésre nőnek, bevannak feszítve, vér van bennük, az erek kidüllednek, erőlködik az illető, stb...


Erről a fizikumról mi a véleményetek, ez még nem "túl sok"? [link]


Ez a kép is már úgy készült, hogy bevoltak durranva az izmai, és pont jók voltak a fény viszonyok. Szóval normál állapotban ez még annyira se durva. Szerintem ez pont a tökéletes fizikum, de ez csak az én véleményem.



2020. febr. 18. 22:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
51%
Legyen. :D
2020. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
0%
Amen!
2020. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az olyan férfitest a legszebb, ami úgy izmos, hogy közben nem vaskos, duzzadt. A karok kerülete kisebb mint a fejé, a has lapos, tónusos. Néhány kocka halványan kirajzolódik, de inkább csak terhelésre, megfeszüléskor látszanak jobban. Híres példaként csak a Dávid-szobor ugrik be :D. De itt van mondjuk ez a srác (remélem megnyitható): [link]


Az ilyen testről azt képzelem, hogy nem csak erős, de ruganyos, gyors, használható. A duzzadó izomkolosszus testről pedig azt, hogy olyan mint valami tank. Vagy a Terminátor. Felemeli a mamutot az utánfutóra egészben, de levadászni nem ő fogja.


A kérdésben linkelt kép szerintem is kb. a kettő határán van. Sőt, ha nem befeszített, bedurrant állapotban mutatná a pasit, még talán egész jó is lenne.


Csak ismételni tudom a többieket: a túl kigyúrt test (mondjuk amiben már a többi "gyúrós" is teljesítményt lát) természetellenesnek hat. A hatalmas karok, dudorodó hasizmok közt futó mély barázdák láttán az az érzésem, ilyen test sosem tudna használattól (futás, mászás, kúszás, cipekedés stb) kialakulni, ilyet csak "csinálni" lehet, mű, természetellenes. Szerintem ilyesmit érezhetnek a pasik, mikor szabályos félgömb alakú melleket látnak egy nőn. Tudom, hogy a műmell mű, az izom meg igazi, de jobb hasonlatot sajnos nem tudok mondani.

2020. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Ja, utolsó vagyok, a képen természetesen az "utána" állapotot kell nézni :D
2020. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nagyon jó a link. Sajnáljuk felpumpált gyúrós csávók, de az igazán feszes és arányos nők többsége nem titeket keres, hanem a gyors, izmos, ügyes fiúkat. Nektek meg jut a sok műnő.
2020. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy tapasztalom, szeretik az izmos férfiakat, csak ezt tényleg nem szabad összekeverni a felpumpált testekkel. Én is konditeremben szereztem meg az izmaim nagy részét, mégse szólt meg soha senki, hogy gyúrós vagyok

20F

2020. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, pontosan. Nem a konditeremmel van a baj, vagy a gyúrással, hanem azzal ha valaki amorf lesz tőle.
2020. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

#43

Amit linkeltel, az kb a tokeletes ferfitest. Igazabol meg az elotte kep is nagyon bejon!!

2020. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönne az a test Kérdező, amit linkeltél.


Nekem a sportolás a hobbim, heti 5-6-szor csinálok valamit: futás, úszás, spinning, crossfit. Ülőmunkát végzek, napi 8-9 órát ülök, ehhez mérten napi 1 óra mozgás szerintem nem sok, ráadásul imádom, ez a hobbim, ez kapcsol ki és tölt fel lelkileg is.


Szóval egy ilyen test mögött rengeteg munka van. Mivel én is sportolok, így át tudom érezni, hogy mit is jelent ez. Számomra talán az a legvonzóbb, ha valaki elszántan, kitartóan tud végezni egy tevékenységet, hosszan fent tudja tartani a motivációját, tud áldozatokat hozni a céljaiért. Én ezt nagyon nagyra értékelem.


Hozzáteszem, hogy SOSEM volt ilyen gyúrós pasim, mert természetesen nem ez az elsődleges szempont egy hosszú távú kapcsolatban.

2020. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Helló!

A környezetemben sokan jó csajnak mondanak, illetve én is csinosnak, ápoltnak tartom magam. Mindezek mellett egyszer volt igazán kisportolt testű, izmos pasim. Szerintem túl sokat gondolt magáról, és miután véget ért a dolog, bevonzott egy cicababát, aki ugyan szép, de legalább nem okos. Szóval ezzel csak annyit akarok mondani, hogy nyilván megnézem ezeket a pasikat, megmozgatják a fantáziámat, illetve tisztelem azt a munkát, amit beletesznek a megjelenésükbe. Viszont nem egy ilyen férfival képzelek el komoly kapcsolatot. A jelenlegi barátom sem ilyen, messze nem.

2020. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!