Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája a nők nagyrész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája a nők nagyrészének a "gyúrós" pasikkal?

Figyelt kérdés

Sok kérdésben látom hogy "össze sem jönnék gyúrós pasival" de nem értem miért? :)


A gyúrós alatt nem azt kell érteni hogy testépítő.

Meg azt is sokszor látom, hogy arra hivatkozik sok nő hogy a gyúrósokkal nem lehet kajálni egy rendeset. De ez pl. egyáltalán nem igaz. Bárki beletud illeszteni simán az étrendjébe bármit, legyen ez akár palacsinta is, akár napi szinten is... Pláne ha csak hobbiból űzi.


Meg nem annyira értem hogy sok nőnek miért nem tetszik az izmos test? A férfiaknak is az izmos, kerek női lábak, fenekek jönnek be, hogy lehet hogy a nőknek nem a szép kidolgozott formás karok jönnek be hanem a 10cm kerületű etióp gyerek karok? Meg sokszor a nők egy olyan képről itélik meg hogy "ez már túl sok" amikor éppen edzésben van az illető, az izmai kb. másfélszeresésre nőnek, bevannak feszítve, vér van bennük, az erek kidüllednek, erőlködik az illető, stb...


Erről a fizikumról mi a véleményetek, ez még nem "túl sok"? [link]


Ez a kép is már úgy készült, hogy bevoltak durranva az izmai, és pont jók voltak a fény viszonyok. Szóval normál állapotban ez még annyira se durva. Szerintem ez pont a tökéletes fizikum, de ez csak az én véleményem.



2020. febr. 18. 22:17
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
38%
Nekik tényleg kis péniszük van,és felse áll?
2020. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
64%
Valahogy számomra nagyon primitív, ha valaki elsősorban a külsőségek miatt sportol. Nem azért, mert élvezi pl a focit vagy a biciklizést és örömmel csinálja, nem azért, hogy egészséges legyen, nem azért, mert annyira elhivatott lenne, hogy az olimpián vagy ilyen-olyan versenyeken szeretne eredményeket elérni vagy le szeretné futni a maratont, hanem azért, hogy "jól" nézzen ki és izmos legyen. Bármilyen "hétköznapi", fehérje zabálást nem igénylő, normál diéta mellett végezhető sport, de még csak sima napi szintű fizikai munka mellett is izmos lesz az ember (nyilván nem lesznek akkora izmai, mint a linkelt csávónak), egészséges lesz, jobb esetben még élvezi is. Nekem személy szerint mindig a vékonyabb, átlagosabb, enyhén szálkás testalkatú férfiak tetszettek, nem csak az etióp gyerek és a felfújt lufi létezik. Egyszer régebben valaki feltett egy kérdést, hogy mit gondolnak a nők a hosszútávfutókról és a linkelt képekre kb 99%-ban olyan válaszok jöttek, hogy tetszenek nekik, mert ők is izmosak voltak, valószínűleg egy gramm zsír nem volt rajtuk, de nem voltak hegynyi méretűek.
2020. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt "gyúrós" exem. Képes volt elmenni a randink közepén, miközben ott voltam nála, két órára, mert "most edzeni kell menni". Nincs mese, ha edzeni kell, akkor edzeni kell, én üljek ott a lakásán egyedül, és oldjam meg. Miközben heti 2x találkoztunk átlag 4-5 órákra nagyon maximum. Nyilván egy elemből általánosítani túlzás lenne, de ez nekem azért elég elrettentő tapasztalat volt. Tudom, bunkó faxkalapok minden társadalmi rétegben bőven vannak, ez nem a "gyúrósok" kiváltsága, de valahogy róluk olyan könnyű elképzelni, hogy többen vannak köztük a felszínes alakok, akik így állnak hozzá, hogy a nő csak várjon nyugodtan, nem fogja az ő kedvéért átalakítani a heti edzéstervét.


Én amúgy bevallottan egy lusta disznó vagyok. Túrázni még elmegyek szívesen, meg nyáron az akármilyen vízben nagyon szívesen úszok, de azért ezeket nem nevezném sportolásnak. A magam részéről egy ideális este úgy néz ki, hogy összebújva ülünk a kanapén, tömjük a fejünkbe a pizzát, vedeljük hozzá a sört és valamilyen szuper sorozatot nézünk közben. Így kb minden este akár. Ebbe nem fér bele, vagy csak nagyon nehéz beleilleszteni egy olyan életmódot, amit megkövetel akár csak egy szálkás testalkat is, nemhogy egy ténylegesen kigyúrt.


Mondjuk szerencsére nekem inkább a mackós alkat az, ami bejön, amin látom, hogy van izom is ott valahol, nem egy cingár kis pókhasú Homer Simpson, de azért az az izom jó alaposan be van borítva puha meleg zsírréteggel, amihez kényelmesen hozzá lehet bújni az említett kanapén döglés során, akár párna nélkül is. Így nem okoz problémát olyan pasit találnom, aki inkább velem tömi a fejét nyugodtan és kényelmesen, és nem az edzőteremben izzad.


Nekem amúgy esztétikailag is "túl sok" az, amit linkeltél, nekem is jobban tetszenek az olyan izmok (most elvonatkoztatva az életmódbeli összeférhetetlenségektől), amik valamilyen konkrét sport nyomán alakultak ki, pl tök sokáig másztam sziklát, az a testalkat, ami a sziklamászó pasiknak van, szerintem ideális. Egészségügyileg nézve is, meg esztétikailag is.

2020. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
20%
Azért itt sok nő fordítva ül a lovon. "Volt ilyen párom, ezt csinálta, azt csinálta, ilyeneket evett, folyton csak edzett blablabla" nem kell olyan emberrel együtt lenni, akivel a felfogásotok, az életstílusotok ennyire különbözik. Abból úgy is csak sértődés és szakítás következik. Nyugi, egy úszónak, vagy egy birkozónak is az edzés, kajálás, pihenés háromszögben zajlik az élete+versenyek, de ez egy átlagos, a végletekig primitív nőnek az agyában feldolgozhatatlan információ. Ezért nem is átlagos nőjük van a komoly sportolóknak, legtöbbször maga is sportoló. Némelyik nő annyira buta, primitív, hogy azt hiszi hogy majd az ő két szép szeméért abba hagyjuk a sportot, meg majd zabáljuk vele a pizzát meg a chipset a kanapén, hagy legyen jó nagy a durrantó, meg dörzsölődjenek azok a combok. Amúgy Norbinak 1000%-ban igaza volt.
2020. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
14%
A #34;es igazi,igazavan Norbinak.
2020. febr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
75%

Mert ez inkább csak optikai tuning. Vannak gyúrós ismerőseim, de egy ágyat nem bírtak lehozni az emeletről mert remegett a kezük és a lábuk, ellenben a nemgyúrós, szálkás pasival, aki simán elbírta.


De amíg én nőként felásom a kertet hátul (jó, a vége felé szenvedek), addig a gyúrós ismerőseim pár lapátolástól kész vannak, "bedurrannak az izmaik", és amikor a többiek kiröhögték, akkor mindig volt valami béna magyarázat: lábnapot tartottam, 120 kilót nyomkodtam ki fekve, fáj a vállam, kijött az aranyerem" stb.


Nekem személy szerint nincs bajom a gyúrással, esztétikus és tetszik is, de maximum csak megnézem. Valamiért a gyúrás nem függ össze a jó fizikai erőnléttel (legalább is én így tapasztaltam), egy cementes zsákot azért nem bírnak el.


Kb olyan, mint a csúnyább nőknél a smink. Optikai tuning.

2020. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
15%
Hát kedves előző, már meg is jelentél:) hogy értsd: a végletekig buta, primitív nő:) gondolom a szálkás ismerős is letud guggolni 150 kilóval egy párszor:) megy a húzódzkodás is szélesfogással:) nézd már meg swarcinak a régi videóit mekkora súlyokat emelnek:) az hogy neked ilyen műmájjer ismerőseid vannak az a te bajod.
2020. febr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
74%

37! Azt, hogy ki a végletekig buta és primitív, már csak az írásképed alapján se feszegessük! ;)


Elhiszem, hogy el vagy ájulva magadtól és nyomod a recsit a tükörképedre, de próbáld meg az IQ-dat is felpumpálni az egód szintjére és olvasd el még egyszer (értelmezd) az írásom!

2020. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
9%
Hogy válaszoljak is az alap kérdésre: savanyú a szőlő. Egy jótestű férfinek nem kell egy lepukkant, löttyedt nő. Ezért azt mondják, hogy nekik nem jönnek be a kigyúrt pasik. Tudja hogy sosem lesz az övé, ha valami csoda, vagy botlás miatt mégis beakad egy kigyúrt,sportos férfi,akin minden ruha jól áll, folyamatosan retteghet hogy mikor cspja le a kezéről egy feszes, jó testű csaj. Na ez a bajuk. Érdekes, a jó csajoknak nincs bajuk az eddző férfiakkal:)
2020. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod az irásképpel? Szerintem teljesen rendben van. Nyilván nem irodalmi nyelven íródott, de az internetes fórumok kommunikációjának szerintem megfelel. Az iq-mat ne feszegessük szerintem:) nálam minden ok!
2020. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!