Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nőknek fontos az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nőknek fontos az, hogy a párotok rendelkezzen érettségivel?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok és nincs érettségim, viszont van 1 szakmám. Ezt eddig nem tudta a párom, nem került szóba a 3 éves kapcsolatunkban soha. Tegnap egy beszélgetés alatt feljött a téma, hogy szerinte aki nem rendelkezik érettségivel, az buta és nem állja meg a helyét az életben, nem fog annyit keresni mint akinek van érettségije. Erre én mondtam neki, akkor hogy létezik az, hogy én érettségi nélkül egy szakmával keresek 450000 Ft.-ot nettóban, te meg csak 230000 Ft.-ot irodai asszisztensként érettségivel? Na itt derült ki, hogy én nem rendekezem azzal a bizonyos papírkával, azóta pedig csak ezen lovagol, mert szerinte márpedig ez egy alapvető műveltségnek számít, nem is érti miért nem mondtam el neki, mikor ismerkedtünk, akkor tuti nem jött volna össze velem. Teljesen ledöbbentem. Mielőtt nem jött volna fel a téma, nem volt semmi baj, jól kijöttünk egymással mindig, szeretem őt és ő is engem, de most teljesen úgy kezel mint egy idiótát és ez nagyon rosszul esik. Nekem anno eszemben sem volt, hogy közöljem vele, nincs érettségim, nem gondoltam hogy ez ilyen nagy dolog, sohasem foglalkoztam vele, szükségem sem volt rá soha.
2020. ápr. 5. 09:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%

20.-nak.


Nálunk (autóipar) van sok műszaki diplomás srác.

Prolibak viselkedésre, mint a melósok!

Ráadásul a gépészeti oktatásban mitől művelődne ki?

2020. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
36%

Én sem jönnék össze nem diplomással...de!

A ti esetetekben az van, hogy ha eddig nem tűnt fel neki, akkor nincs köztetek akkora különbség a végzettség ellenére sem. Tudom, van olyan diplomás, aki remekül kijön az eladó, fodrász vagy autószerelő párjával, mert amit a párkapcsolattól elvárnak az mindkettejüknek így elég. Én többet várok el, de észre is veszem, ha valaki nem diplomás. Ha pedig nem veszem észre, akkor nem számít a diploma, az illető eléggé művelt.

Amúgy az a gáz, hogy te sem azon buktál ki, hogy nem értékeli a műveltségedet amit az érettségi hiánya ellenére kialakítottál, hanem azon, hogy te többet keresel.

Tudom, hogy nem hiszitek el, de abszolút hidegen hagy, mennyit keres a másik, ha el tudja magát tartani. Inkább jönnék össze egy tanárral vagy könyvtárossal, mint egy pénzt hajtó szakmunkással, ha az illető nem rendelkezik azzal a műveltséggel ami nekem fontos.

Ha rendelkezik, üsse kavics. Ám ez ritka.


A helyedben szakítanék a lánnyal. Bár eddig megfeleltetek egymásnak úgy tűnik, de ha ezen utólag kiakad akkor ő az érettségi ellenére is elég felszínes. Az elmúlt 3 évet nézze, ne a papírt.

2020. ápr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%

"Ebben a pillanatban mondtam volna neki, hogy "akkor pont itt az ideje, hogy hazaköltözz az anyádhoz"


Vagy forditva.

2020. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Még jó hogy..n
2020. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
36%
A huszasnak látom fáj az igazság! Majd ha megtudod enni a műveltséged, meg az autód is megjavul a műveltségedtől, a tetőd se fog beázni és a konnektorodban is lesz villany a műveltségedtől majd akkor gyere ide pofázni, addig meg nyugodtan feldughatod a seggedbe a diplomád mert az egyszeri ember mindig is megvolt a diplomás nélkül de a diplomás nélkülünk éhendöglene! Csak nézzétek meg régen egy sokszor írni/olvasni nemtudodó paraszt mennyi mindenhez értett és az mennyi diplomának/szakmának felelne meg? Legalább 10! ;)
2020. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó: el vagy te kicsit tévedve. Senki nem állította azt, hogy ne lenne szükség nem diplomás emberekre. Senki nem állította, hogy a nem diplomás emberek rossz emberek. Senki nem állította, hogy nem értékesek, nem érnek annyit, mint egy diplomás. De itt párkapcsolatról van szó az pedig akkor szokott harmonikusan működni, ha a felek hasonló szinten vannak. Ha nem így van, az sokszor felesleges feszültséget kreál. Főleg ha a férfi nem diplomás és sokszor ezt úgy kompenzálja hogy szidja a diplomásokat, lenézi őket, ezzel együtt ugye a párját is. Ez szánalmas. Maradjon mindenki annál, aki hozzá illik. Ebben nincs lenézés, de amit te itt lenyomtál, abban jócskán akad.
2020. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Soha nem kezdenék diplomás nővel...
2020. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
21%
Miért ne lenne? Kicsit kezd idegesítő lenni,hogy ha csak az ismerőseim közt is maradok nem egy van aki büfészakos doplomás és konkrétan butának tart, csak annyi a különbség, hogy ő nem kap sehol munkát a diplomájával és soha nem is fog annyit keresni mint én egy egyszerű szakmunkás! Nagyon sok nő szintén ezen a szellemi szinten ragadt, hogy akinek nincs az hülye, értéktelen,stb stb stb stb!
2020. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van elvárása.. képzeld el, ha kiderülne, hogy pl nincsenek fogai, műfogsora van, csak sosem jött szóba, hisz átlagos a szája kívülről, benned fel sem merült, hisz huszonéves, mindenkinek(a többségnek) saját fogai vannak.


Hirtelen elkezdenéd érezni a porcelán fogakat csókolózásnál, azt kezdenéd figyelni, melyiken látszik, hogy hamis, hogyan rág vele, hogyan mossa, megreped e, ha valami keményet rág.. Teljesen kikészítene. Azon lovagolnál, hogy vesztette el a fogait, mosta e rendesen, miket eszik, a gyerekek is örökölhetik e a rossz génállományt, vagy csak peche volt valamiért..


Ez egy gyászfolyamat, a tökéletes partnert gyászolja most, hagyj neki időt, hogy változzon a világképe, hogy rájöjjön, hogy az eltemetett érték önmagában annyira nem is fontos. Mint a fogak valódisága. Én kiakadnék a műfogakon és az érettségin is, mert így nevelkedtem, ilyeneket tapasztaltam.. majd tapasztalatok másfélét is, és akkor változik majd, mit gondolok.


Egyébként én csinálnék/csinálok mindenféle vizsgát/feladatot, hogy tudjam, képes vagyok e rá. Nem elég, hogy úgy gondolom le tudnék úszni 10 hosszt, kell hozzá a bizonyíték, hogy képes vagyok rá. Mellesleg másoknak sem nagyon hiszem el, ha azt mondják képesek valamire, mondjuk egy 150 kilós ember hiába mondja nekem, hogy le tudja úszni, ha még a sétánál is kifullad.. A papír egy biztosíték egy elért eredményről vadidegenek, kétketőd számára is.


Legutóbb egy angolul makogni tudó ember mondta nekem, hogy középszinten beszél angolul, nem hittem el, kitöltött egy tesztet, hát tényleg nem tudott, csak az alapnál kicsit jobban.

2020. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Na az ilyen primitív, tahók miatt, mint az 51%-os, nem kezdek diploma nélküli férfiakkal. mert azt hiszik, nekik nincs szükségük senkire, ellenben a diplomások rájuk vannak utalva. Azt azért megkérdezném, szerinted milyen lenne a világ mérnökök nélkül? Szerinted mit épít a 8 általánost végzett kőműves úgy magától? Milyen gépeket, járműveket használsz?

De 51%-os az élet császára, mert megtanult pár alapdolgot.

2020. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!