Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért azzal a kérdéssel kezdik az ismerkedést, hogy mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze, de ezt most azért kérdezhetik, mert túlzottan anyagiasak lehetnek? Mert pl ha valaki azt írja erre a kérdésre, hogy én bizony segédmunkás vagyok, akkor az gondolom már nem olyan vonzó, mintha valaki azt írná, hogy vezérigazgató vagyok.

Tudom, hogy fontos a megélhetés, csak olyan fura, hogy általában ezzel a kérdéssel indítanak egyből.



2020. máj. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
12%

Meló = megélhetés = Lesz-e lóvéd a csajra? Ennyi.


(Egyik ismerősömnek 5 lakása van, amiket kiad. Mikor meghallják, hogy nem dolgozik, akkor megkapja a "Dolgatlan, lusta, semmirekellő." jelzőket. így inkább az "Ingatlankiadó cégem van." dumát tolja. Egy másik haverom őr, na őt le sem köpik, mert nem jutnak el odáig, hogy elmondhassa, hogy azért őrködik 24/48-ban, mert így van ideje úszóedzésre járni, meg tanulni a fősulin.)

2020. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
96%

Ha te ennyire rá vagy pörögve, hogy biztos a pénzedre hajtanak, akkor bármit kérdezhetnének, belemagyaráznád, hogy a csaj biztos aranyásó.

Pl. ha azt kérdezné: "mi a hobbid?" paráznál, hogy "biztos arra kíváncsi, drága hobbim van-e". Ha azt kérdezné: "Merre nyaraltál legutóbb? Mit csináltál hétvégén?" Abban is csak azt látnád, hogy az anyagi lehetőségeid után kutat.

2020. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
25%

Válaszolók!


Akkor ha valaki, aki korábban diplomás, komoly melót végzett, de a vírus miatt kirúgták, és most melós lett, mondjuk futár, security, árufeltöltő,...akkor ők senkik lettek, ugye? Hiszen miért nem ment a kirúgás után IT, orvos, vagy hasonló melóba.

2020. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
31%
Nem nehéz a recept: tanuljátok meg magatokról a sz#rt aranyként tálalni.
2020. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Miért, téged nem érdekelne, mivel foglalkozik valaki?

Engem igen, mert jó eséllyel megtudom, mi érdekli, hogy vélhetően milyen társadalmi rétegbe tartozik, vélhetően mihez ért, és alapot adhat közös témáknak.

2020. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
9%
Mert a pénzre mennek, státuszra, hatalomra. Érdekes a férfiakat nem érdekli mit dolgozik a másik (legalábbis nem az elején) , van e lakása, milyen autója van, hol nyaral stb. Egyértelmű hogy az anyagiakat mérik fel.
2020. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
18%

Férfiként én sosem kérdezem a nőtől, hogy mivel foglalkozik.


Egyrészt nem érdekel a melója. Nem vagyok a pénzére szorulva.

Másrészt, nem vagyok hülye. Látom, amikor megismerem, hogy ő az aki kihozza a kávémat, így 99%, hogy ő pincér, és nem rendőr, vagy sebész.

Harmadrészt a munka NEM egyenlő az emberrel. Az csak pénzszerzés ma legtöbb esetben. Barátom programozó. Rühelli. De mióta a motoron széttört a térde, már nem tud a régi HIVATÁSának élni. Természetvédelmi őr volt, nemzeti parkban, majd 10 évig. Természet, állatok, fegyver, terepjáró, motor,...most meg a panel és az iroda. :(

2020. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Fentebb volt egy két válasz azzal kapcsolatban, hogy valakinek a munkája arról árulkodik, hogy mi az érdeklődési köre, meg hogy miért azt a munkát választotta. Itt csak akkor van gond, ha valaki olyan melót végez, amit kényszerből kell csinálnia, undorodik tőle, és hát ilyenkor ez nem hiszem, hogy feltétlenül az érdeklődési köréről árul el valamit. Lehet, hogy az illető pl történész, csak nem a szakmájában dolgozik, mert nem vették fel a szakmájához passzoló helyre.
2020. máj. 20. 14:22
 19/60 anonim ***** válasza:
97%

"Érdekes a férfiakat nem érdekli mit dolgozik a másik (legalábbis nem az elején)"


Lehet, hogy csak én vagyok, de biztos nem ismerkednék tovább olyannal, aki baxxik arra, hogy mivel foglalkozom. Akinek totál mindegy, hogy gyereksebész vagyok, vagy sztriptíztáncosnő, az valószínűleg csak egyszer (vagy rendszeresen) qrni akar, aztán éljük tovább külön az életünket.

2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
95%

Akik szerint ez csak a pénzről szól, azoktól őszinte kíváncsiságból hadd kérdezzem meg: szerintetek akkor ehelyett mi lenne elfogadható téma?

(Csak azért, mert ennyi erővel más témából is bőven lehet a vagyoni helyzetre következtetni... Van amiből jobban is, mint hogy kinek mi a foglalkozása..)

2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!