Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért azzal a kérdéssel kezdik az ismerkedést, hogy mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze, de ezt most azért kérdezhetik, mert túlzottan anyagiasak lehetnek? Mert pl ha valaki azt írja erre a kérdésre, hogy én bizony segédmunkás vagyok, akkor az gondolom már nem olyan vonzó, mintha valaki azt írná, hogy vezérigazgató vagyok.

Tudom, hogy fontos a megélhetés, csak olyan fura, hogy általában ezzel a kérdéssel indítanak egyből.



2020. máj. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
1%

"És szerinted semmi összefüggés nincs az ember és munkája között?"

Nincs


"mivel szokta, szereti tölteni valaki a szabadidejét."


A munka nem szabadidő, az emberek 90%-a kényszerből csinálja.


"Másrészt nekem meg olyan férfi nem is kellene, akinek teljesen mindegy, hogy a másik mit tanult, mit dolgozik."


Ezt mondanád ha mosogatnal is?


"Párommal mindketten mérnökök vagyunk, igaz, más területen, és az érdeklődési körünk is nagyon hasonló."


Ha a párod mondjuk arufeltolto lenne, mert magánéleti problémák, családi problémák miatt nem tudott tanulni, vagy szimplán úgy alakult az élete kitudja miért, akkor gondolom le se szartad volna igaz?



" pont, hogy a férfiak azok, akik kérés és kérdés nélkül elkezdenek menőzni a (talán nem is létező) pénzükkel, mert azt hiszik, hogy akkor a randi helyszínén azonnal rájuk mászunk."


Nyilván minden alap nélkül csinálják. Csak úgy viccből nem? Azért csinálják mert nincs semmi ratio benne, nem igaz?

2020. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
98%

"Ezt mondanád ha mosogatnal is?"


Akkor valószínűleg nem, mert más helyzetben lennék, de akkor nyilván más körökből ismerkednék.


"Ha a párod mondjuk arufeltolto lenne, mert magánéleti problémák, családi problémák miatt nem tudott tanulni, vagy szimplán úgy alakult az élete kitudja miért, akkor gondolom le se szartad volna igaz?"


Bingo!

Tudod, hogy olyan valaki, amilyen, abban jelentős része van annak, hogy mit tanult, mivel foglalkozott, hogyan töltötte a megelőző 10-20-30 akárhány évet.

Én ugyan nem ismerkedtem volna vele, de más, őhozzá hasonló helyzetben lévő nők igen.


Nehogy már egy orvos, mérnök, jogász stb. szemére vesd, hogy nem akar tanulatlan emberekkel ismerkedni.

2020. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
94%

Én még mindig várom, hogy ha ez nem "legál" téma, mert biztos csak a pénzre kíváncsi a csaj, akkor milyen téma lehetne engedélyezett.

Nem költői kérdésnek szántam. :)

2020. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
95%

Mert ez egy baromi fontos kérdés? Ráadásul megtudod, hogy mivel tölti az illető az élete jelentős részét.

Nem azért, de bárkivel is találkoztam életemben, akivel úgy alakult hogy, hosszasan elbeszelgettunk, szóba került a munka. Rakerdez az ismerősöd ismerőse, az új szomszéd, a volt óvónőd, akit nem láttál 20 éve. Alap kérdés, nem kell mindenen hisztikézni....

2020. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
25%
Jó esetben ez csak töltelék-kérdés, ha tényleg "érdekli" az nagyon nem jó hír a tejfogaidnak. Nekem a munka sosem volt több, mint a kötelező rossz, egyetlen célom pedig nem a munkával kapcsolatos, inkább művészet. Ennek elérésén kívül szarok a munkára, nekem nem is menne az az egymás fúrása, lefelé taposás - felfelé nyalás, állandó tülekedés, belviszályok... NEM. Kerülöm messzire az ilyesmit. Bejárok egy rövidített munkaidőben, kapok annyit, hogy túléljek és marad időm a célomra, ami vagy bejön, vagy nem. Ha bejön, a munka úgysem releváns, mert elértem amit szerettem volna, ha nem, akkor meg vár a proletár-nyakkendő.
2020. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
22%

És ha az a válasz, hogy:


"Semmivel. Nem szorulok rá."


Na akkor mi van?

2020. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
1%

"Én ugyan nem ismerkedtem volna vele, de más, őhozzá hasonló helyzetben lévő nők igen."


Ezt mond el neki is, aztán várom a reakciókat. Remélem kidob. Sok férfi húzza ám a száját a hozzáállásotok miatt. És nem csak a sikertelen emberek. A felszínes picsákat senki sem szereti.


" tudod, hogy olyan valaki, amilyen, abban jelentős része van annak, hogy mit tanult, mivel foglalkozott"


Szerintem nincs. Én egy életre megbántam már hogy egyetre mentem, külföldön már egy ház árát összekerestem volna "aljamunkával" is... Azt meg főleg nem várom el, hogy a párom egyetemista, diplomás legyen, sőt taszitanak az ilyen nők, mint te.

2020. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
8%

"Én még mindig várom, hogy ha ez nem "legál" téma, mert biztos csak a pénzre kíváncsi a csaj, akkor milyen téma lehetne engedélyezett."


Legál téma lehetne, ha nem úgy állnátok hozzá ahogy. De mivel nem mindegy ilyenkor mit mondasz, és csak a számítás megy... Ha valaki rögtön ilyen kérdéseket rak fel akkor mehet a francba. Akkor is ha sikeres vagy, normális férfi nem foglalkozik ilyen felszínes nőkkel.

2020. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
93%

#38

Tehát akkor az ideális randi az, hogy nem beszélgetünk semmiről, csak bámuljuk egymást aztán dugunk?

Vagy ezt hogy kellene elképzelni? :DDDDD

2020. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
1%

39.-nek.


Elég nyomorult, beszűkült életed lehet, ha a melódon kívül nincs témád.

Ráadásul kötve hiszem, hogy olyan fantasztikusan izgalmas munkád van, hogy ne ásítoznék pár perc múlva.


Kivéve, ha te valami Dzsémszbond vagy!

2020. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!