Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért azzal a kérdéssel kezdik az ismerkedést, hogy mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze, de ezt most azért kérdezhetik, mert túlzottan anyagiasak lehetnek? Mert pl ha valaki azt írja erre a kérdésre, hogy én bizony segédmunkás vagyok, akkor az gondolom már nem olyan vonzó, mintha valaki azt írná, hogy vezérigazgató vagyok.

Tudom, hogy fontos a megélhetés, csak olyan fura, hogy általában ezzel a kérdéssel indítanak egyből.



2020. máj. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
93%

#40

Nyilván azért tettem fel többedjére a kérdést hogy akkor meló helyett mi lenne jó téma, mert nincs más témám.

De választ meg azóta se kapok hiába kérdezgetem, szóval úgy tűnik hogy csak ez a téma létezik egyesek szerint, de ez meg nem jó. Szóval ez van.

¯\_(ツ)_/¯

2020. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
8%

39-es igen mert ezen kívül nem lehet semmiről sem beszélni. A munkád meghatározó mindent. Ha én mondjuk árufeltöltő vagyok (nem vagyok), akkor egy szar senkiházi gondolom, buta, proli akit nem érdekel semmi igaz? Nem lehet filmekről, kultúráról, zenéről, autókról, emberekről, tudomanyrol, történelemről, aktuális fqqzságokrol, egyáltalán bqqqzki a másikról beszélni?


Engem az érdekel az előttem lévő lány milyen ember, mi a története, hogy áll hozzá ehhez, ahhoz a témához, mennyire nőies stb. lehet én vagyok beteg akkor úgy latszik...

2020. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ti ketten elbeszéltek egymás mellett.


A 40.választ (is) író személy azt kérdezi, hogy milyen más téma lenne egy első randin odaillő, míg a 41.választ (is) író személy pedig azt nehezményezi, hogy sokan azért kérdeznek a munkáról, mert nem a jóindulatú érdeklődés hajtja őket, hanem az, hogy ez alapján törjenek pálcát feletted, és soroljanak be valami előítéletektől hemzsegő "kategóriába".


Mindkét dolog teljesen jogos, szerintem addig nincs baj a munkával, mint témával amíg a kérdezőt a jóindulatú érdeklődés hajtja és nem pedig az, hogy "hmmmm, akkor ebből próbáljuk kikövetkeztetni, hogy milyen a személyisége" (rosszabb esetben az anyagi helyzete)


Csak munkakör, állás alapján nem lehet egy ember személyiségét kikövetkeztetni. Néhány kivétellel talán, a politikusok többsége elég kapzsi, az önkéntes tűzoltók általában hősiesek, de még ezek sem igazán működnek.

2020. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
82%

43.


Jó, ezt elcsesztem, a 41. és a 42.választ (is) író, a helyes.

2020. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Hát, gold digger vagy nem, de engem érdekel, hogy az az ember, akivel ismerkedek és potenciális partner lehet, hogy ő mivel tölt 40+ órát egy héten :D Nekem bizony a kva anyámat, i guess
2020. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
39%

"szerintem addig nincs baj a munkával, mint témával amíg a kérdezőt a jóindulatú érdeklődés hajtja"


Edricus fején találtad a szöget. Ez a problémám, ha a jóindulatú lenne a kérdés és nem számító akkor nem zavarna a kérdés. De látod az egyik hölgy már kidobná a párját, ha nem mérnök lenne. Nem véletlen van ellenszenvem, előítéletem. Ott van nagymamám takarítónő, konyhásnő volt, mert az anyja betegesen vallásos volt és nem engedte tanulni, attól még nagyon intelligens és aranyos ember. Fordítva nincs ez a megértés, de nem csak ebben, úgy alapvetően semmiben. A legtöbb nőt nem érdekli a történeted, csak az hogy mi van az asztalon meg a genetika. Ez az ami kiabrandito. Ha van kivétel, mert van nyilván, a rossz tapasztalatok miatt általánosítasz.

2020. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
És azt honnan állapítjátok meg, hogy érdeklődik vagy pénzt les a randipartner ? :D Valahogy ígyis-úgyis rákédez.
2020. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
38%

47.


Szerinted ezt nem lehet megállapítani abból, hogy miután elmondod, utána mit kérdez és/vagy hogyan reagál?


Ha jóindulatúan kérdezget, hogy milyen is ez, esetleg 1-1 a munkaspecifikus belekérdezése teljesen pozitív, az illető érdeklődik.


Ha ilyeneket kérdez, hogy "és mennyit keresel" "mennyit kereshetsz maximum" "mik a karrierlehetőségeid" stb. ott már komolyabb problémák vannak.

2020. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Épp társkeresőzöm rövid ideje, és tőlem nem kérdezték. Olyanra volt példa, hogy a hölgy leírta, mivel foglalkozik, erre nyilván én is, hiszen ismerkedés. Direktben nem volt erre példa.

És nem azért, mert mielőbb lekoptatnak. Kevés időm van ezzel foglalkozni, így, mikor belépek, vár egy-egy levél, szóval én alig kezdeményezek, nincs rá szükség.

Nekem is a hagyományos modell tetszik, ha a férfi ír elsőnek, de az említettek szerint véletlenül más van.

2020. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Szerinted egy nő nem tudja úgy feltenni a kérdéseit, hogy a pénzedről kapjon információt, míg te meg a munkájáról való érdeklődésnek vedd végig? :D
2020. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!