Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért azzal a kérdéssel kezdik az ismerkedést, hogy mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze, de ezt most azért kérdezhetik, mert túlzottan anyagiasak lehetnek? Mert pl ha valaki azt írja erre a kérdésre, hogy én bizony segédmunkás vagyok, akkor az gondolom már nem olyan vonzó, mintha valaki azt írná, hogy vezérigazgató vagyok.

Tudom, hogy fontos a megélhetés, csak olyan fura, hogy általában ezzel a kérdéssel indítanak egyből.



2020. máj. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
96%

#18

De ebben mi a bonyodalom?

"Jelenleg xyz vadakat terelő juhászként dolgozok, amúgy eredetileg történész a végzettségem, és szeretnék majd visszatérni a szakmámba."

Nem értem, miért lenne megoldhatatlan egy ilyen szituáció.

2020. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

#21

Megoldható ez a szituáció persze, nem is erről van szó, csak azokkal van baj, akik ezt nem tudják elfogadni, meg kényelmetlen nekik a helyzet.

2020. máj. 20. 14:28
 23/60 anonim ***** válasza:
96%

Tabu témák:


Munka -> pénz, kereset

Szabadidő eltöltés -> pénz, kereset

Utazás -> pénz, kereset

Kultúra -> pénz, kereset és még sznob is.


Javasolt témák: Kinél dugjunk az első randin

2020. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
1%
Bolond nők, ezen kívül nem találtok témát? Rengeteg mindenről ellehet beszélni, még ezt is a férfiakra kenitek. Ja és igen rohadtul nem érdekel, hogy takarítónő vagy, vagy orvos. A sztriptíztáncos más téma. Engem az érdekel hogy ő maga milyen ember. És azok nem ebből a kérdésekről derülnek ki, persze ti mondom csak érdekből szerettek meg férfiakat (mit tett le az asztalra???!!! persze a genetikan felül), nehéz is elmagyarázni.
2020. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
1%

Hmmm...tehát akkor férfiként simán megkérdezhetem a lányt az ismerkedés elején, hogy:


"Figyejé má' ide, he, mija anyámbó van neked BMW X6M terepjáród 22 évesen?"


Mert ez érdeklődés?


Engem férfiként beriaszt a "GOLD DIGGER ALARM", ha a csaj a munkámról kérdez.

Meg hatalmas IQ kell ám, hogy rám nézzen és lássa, hogy TAXI + öltöny + Omega óra + ráér délelőtt + jó helyre hozott kombóból levonja, hogy nem takarítok.

2020. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, de ismerkedésnél elég fontos megtudni, hogy mivel szokta, szereti tölteni valaki a szabadidejét.


"Engem az érdekel hogy ő maga milyen ember. "

És szerinted semmi összefüggés nincs az ember és munkája között?


Másrészt nekem meg olyan férfi nem is kellene, akinek teljesen mindegy, hogy a másik mit tanult, mit dolgozik.


"csak érdekből szerettek meg férfiakat"


Milyen érdekből? Honnan jön ez le neked? Párommal mindketten mérnökök vagyunk, igaz, más területen, és az érdeklődési körünk is nagyon hasonló.


Persze, hogy a pasik közül ez sokakat nem érdekel, ami érdekli őket, az azonnal látszik. Tovább már mindegy.

2020. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
94%
És még visszatérve a témára, pont, hogy a férfiak azok, akik kérés és kérdés nélkül elkezdenek menőzni a (talán nem is létező) pénzükkel, mert azt hiszik, hogy akkor a randi helyszínén azonnal rájuk mászunk.
2020. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
93%

Azért, hogy kiírhass egy kérdést az "anyagias nőkről".

Egyébként mit dolgozol? :)

2020. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
94%
Es megis mirol kerdezzem, ha nem alapinfokrol. Persze nyilvan kerdezhetek hobbirol is de ha valakinek ilyen rugora jar az agya ebben is talal vmi sertot. Talan nem nekem kell kellemetlenul ereznem magam hogy alapkerdeseket kerdezek hanem a masiknak lerendezni magaban hogy ez neki valamiert komplexusokat hoz fel. Pl en utalom ha a ferfiak megkerdezik hogy mi a legnagyobb szenvedélyem? Tipikusan sok erdeklodesi teruletem van de semmiert se rajongok (max japan kulture irant de azt sem elvakult rajongas szintjen). Most lehet hogy en ettol sz..rul erzem magam hogy nem tudok erre mit mondjak mas a fentieket de ez nem a kerdezo hibaja, hogy feltett egy artatlan kerdest...
2020. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is nagyon alap ez a téma. Én eleve nehezen tudok idegenekkel beszélgetni, így a munka/tanulás pont olyan, ami tök jók beindít egy beszélgetést. Semmi köze a pénzhez, nem is értem ez hogy lehet kamutéma. Szerencsére nem is randiztam olyannal, aki ezt személyes sértésnek vette volna, az eddig randipartnereim és párjaim mind szerettek a munkájukról mesélni.
2020. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!