Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért azzal a kérdéssel kezdik az ismerkedést, hogy mit dolgozol?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek persze, de ezt most azért kérdezhetik, mert túlzottan anyagiasak lehetnek? Mert pl ha valaki azt írja erre a kérdésre, hogy én bizony segédmunkás vagyok, akkor az gondolom már nem olyan vonzó, mintha valaki azt írná, hogy vezérigazgató vagyok.

Tudom, hogy fontos a megélhetés, csak olyan fura, hogy általában ezzel a kérdéssel indítanak egyből.



2020. máj. 20. 13:31
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
Aki dolgozik, annak nincs ideje pénzt keresni. 🙃 Feleld ezt!
2020. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
97%

Ironikus módon az itteni válaszok alapján úgy jön le, mintha pont azok gondolodnának inkább sztereotípiákban, és írják le a másikat egy ártatlan kérdés alapján, akik nem akarják hallani ezt a munkás kérdést.

Ha azt mondod hogy árufeltöltő vagy, az esetek egy részében nem történik más, csak megtudja a beszélgetőpartnered, hogy mivel töltesz napi 8 órát.

Ha ez probléma neki, akkor ugyanúgy probléma lesz akkor is, ha csak a 3. randin mondod el.

Véleményem szerint amíg nem tudod a másikról a legalapvetobb dolgokat sem, addig borzasztóan sekélyes lehet csak a beszélgetés.

Ne merjen rakerdezni a nő a mindennapjaid legmeghatározóbb részére, vagy arra, hogy mik a terveid a jövőre nézve, csak ott ragadjon le a beszélgetés, hogy melyik a kedvenc 80as évekbeli rockegyüttesetek, vagy épp melyik magyar humoristán tudtok a legjobban röhögni? Kihagynám... Ezek jó témák későbbre, amikor már kialakult egy erős kép a másikról,de önmagában ez csak felszínes ismerkedés.

2020. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
54%

50.


Ha ilyet tesz, akkor még egy önmagát megjátszó álnok valaki, ilyet nem is kívánok megismerni jobban. Amúgy ez is feltűnne.

2020. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
10%

52.


A baj az, ha valakinek szar munkája van az nem jut sokkal tovább...

2020. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Szerintem a pasik a saját komplexusaikat vetítik ki a nőkre.

Valójában nem a nők fixálódnak arra, hogy mennyit kerestek meg mit dolgoztok, hanem ti.

Ha nem zavarna a munkátok/keresetetek, akkor nem tulajdonítanátok ekkora jelentőséget egy teljesen természetes és normális kérdésnek.

2020. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
71%

55.


Mondjuk akkor már csak az a kérdés, hogy komolyan nem zavarja az illetőt, hogy a fizetésem szinte éppen csak elég az adott pénzügyi hónapra?


Az a baj, hogy a többséget sajnos zavarja. Van akit a kapzsiság hajt (ők vannak kevesebben), de a többséget az előítéletek tántorítanák el, mert a szegénységgel szemben olyan előítélet-sereg van, hogy nem férne ki ide (sem).

2020. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, és tőlem is megkérdezik ezt első körben a hobbival együtt. Most akkor a férfiak is aranyásók, vagy a te készülékedben van a hiba, hogy egy normális kérdésre megsértődsz.
2020. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
81%

És mi van akkor, ha valaki elmondja, hogy mivel foglalkozik, de azt is, hogy nem akar beszélni róla?


Ráadásul nem is lehet belőni belőle a csajoknak az anyagi szintet!


Pl.: Órás. Van a vidéken cserélem az elemeket a kínai kvarcórákban, meg van a Hantos Laci szint.

Rendőr. Van a rendőrségi fogdaőr 20. csicska, a TEK kommandós, meg van a közel milliós fizut kapó főtiszt is.

2020. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
85%

"Mondjuk akkor már csak az a kérdés, hogy komolyan nem zavarja az illetőt, hogy a fizetésem szinte éppen csak elég az adott pénzügyi hónapra?"


Dehogynem, mert én nem akarlak eltartani - ahogy engem sem kell, és ha csak arra van pénzünk, hogy itthon ülünk, az nem nagyon élet. Mert én fizetném neked a nyaralást is, de szerintem te pont az vagy, aki ezt nem venné jó néven, és nem szexizmusból, hanem csak mert normális ember vagy.


A témához meg, szerintem aki gyakorlott aranyásó, az nem hülye, és más módon is ki tudja deríteni, mennyit keres a másik. De aki meg profi aranyásó, és úgy szop, mint egy porszívó, annak örömmel is adják a férfiak a pénzüket.

2020. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%

Kb. úgy kérdezed ezt, mintha azt kérdeznék meg tőled a randin, hogy mi a legnagyobb gyerekkori traumád, vagy hogy milyen betegségek miatt voltál már kórházban. A foglalkozásban semmi különleges nincs, ugyanúgy alaptémák, mint mondjuk az érdeklődési kör, vagy a hobbik.


Ahogy előttem is írták, a munka sokat el tud árulni valakiről, sőt, az is, hogy milyen a hozzáállása a munkájához. Hasznos lehet abból a szempontból, hogy be tudom lőni az érdeklődési körét, esetleg ha az enyémhez hasonló, akkor máris van közös pont, amiről lehet beszélgetni, ha pedig különböző, akkor kérdezhetek róla, hogy jobban megismerjem. Abban pedig nincs semmi szégyen, ha bevallod, hogy most nem éppen azzal foglalkozol, amivel szeretnél, de reméled, hogy egy nap az is sikerül. Lehet, hogy a csajt pont az fogja érdekelni, miért lettél történész, és egy tök jó beszélgetés alakul ki kettőtök között. :)

2020. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!