Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emancipált nők! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emancipált nők! Mit szóltok hozzá, hogy nem kelletek a férfiak többségének? Az alábbi szavazás és kérdés bizonyítja.

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Úgy tűnik, sok emancipált nő egyedül fog maradni.



2020. aug. 12. 12:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Menten a kardomba dőlök. Megyek is gyorsan a konyhába, csinálok egy szendvicset.
2020. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod inkább maradok egyedül , de boldog ,független önálló akarattal és élettel mint egy olyan kapcsolatban ahol a férfi nem tekint engem egyenrangúnak kijelenti : mert nő vagyok csak az én dolgom a háztartás vezetése stb Nekem nincs szükségem hímsoviniszta , szexista férfira . Nem szeretem ha egy férfi helyettem akar döntést hozni “uralkodni “ akar felettem mert úgy gondolja megteheti mert ő a férfi a “családfő “ soha nem mennek bele ilyen kapcsolatba . Eddig egy férfi próbálta ezt megtenni velem uralkodni akart felettem konkrétan hazicselednek akart használni. Szerencsere időben észrevettem a jeleket és számítottam vele. Szóval ha úgy nem kellek egy férfinak sem hogy egyenlően ,egyenrangúan bánjon velem , szeressen, tiszteljen akkor maradok inkább egyedül. Nincs szükségem ilyen “férfira” gyereket meg úgy sem szeretnek szülni.
2020. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem: ha sok nő egyedül marad, akkor sok férfi is. Férfitöbblet, férfitöbblet...
2020. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellek olyannak, aki nem kell nekem. Ebben mi a tragédia?
2020. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy citromdíjas kérdés. Nagyon jót röhögtem, köszi 😂

Erre az oldalra nem kellenek emancipált nők, egyedül is tök jól be tudjátok égetni magatokat 🤣

Egyébként szerintem én nem vagyok az, simán normális nő vagyok,és az itt nyivakoló hímek is hidegen hagynak, úgyhogy nem érint, de jól szórakoztam.

2020. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

c'est la vie :)


Nem vagyok férfi, hogy agyvérzést kapjak azon hogy x emberből hánynak kellek, és hánynak nem.

2020. aug. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
4%
Az emanciált nőhöz papucs pasi dukál! Csak a nyugati kultúrákban van ez a nagy emancipáció. Tőbbek között ezért is van az a sok leszbi, meg homo. Eltorzult e a dolog. Felszabadították a nőket, de sokan visszaélnek vele. Már nem a család, a gyerekek a fontos, hanem a karrier, főnökösködés, a pénz. Általában kevés a jó női főnök!
2020. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#17

Jah, az ókorban is a nagy feminizmus miatt volt gyakori és elfogadott a homoszexualitás!

A mihaszna fehérnépnek meg van képe, hogy nem keltetőként él, hanem önálló céljai vannak!

Micsoda világ... :(((

2020. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"Már nem a család, a gyerekek a fontos, hanem a karrier, főnökösködés, a pénz."


Tehát akkor a férfiaknak soha nem volt fontos a család.

2020. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
17 Legalább teljesen véletlenül valami okosat is mondtál életedben először, a család és a gyerek valóban nem fontos.
2020. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!