Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emancipált nők! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emancipált nők! Mit szóltok hozzá, hogy nem kelletek a férfiak többségének? Az alábbi szavazás és kérdés bizonyítja.

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Úgy tűnik, sok emancipált nő egyedül fog maradni.



2020. aug. 12. 12:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%

#17 el kellene fogadni hogy nem minden ,nő , férfi gondolkozik abban hogy gyereke egyen hogy annak éljen szerencsere nem is kötelező . Nem a gyerektől lesz valami család , van egy párom ő és én már egy családot alkotunk. Nem értem mi a baj azzal , igen vannak emberek akiknek vannak céljai karriert akar építeni stb amibe nem fér bele a gyerek mert nem vágyik rá.

Én sem szeretnék gyereket nem érzem azt hogy ettől kevesebb lennék

2020. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
20%
Nekem pedig nem kéne olyan férj, aki úgy gondolja, hogy a nemek egyenlőek. Nő vagyok, kezeljen is úgy. Ő legyen férfi, és úgy is fogom kezelni.
2021. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
11%

Ugyanugy gondolom mint az utolso...

Nekem taszito ha egy ferfi pl takarit. Keressen penzt, az a dolga.

2022. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%
na ezt is ffi írta :D
2022. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
13%
Gyere nezz alam akkor
2022. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!