Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a férfi-nő barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a férfi-nő barátságnak bármilyen fizikai interakció nélkül?

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek hogy két ellentétes nemű ember jó viszonyban van egymással pl. iskolában, munkahelyen, és időnként elbeszélgetnek, az teljesen rendben van, hanem a több éves "szoros" baráti kapcsolatokról, amikor a két fél gyakran közös programokat szervez egymással kettesben, pl séta, filmnézés, vásárlás stb. Bármiféle fizikai interakció nélkül.


Én személy szerint soha nem vágytam lány barátra, megvan az oka hogy az emberek többsége miért barátkozik inkább a saját nemével. Nem kell feltétlen a szexre vagy a csókra gondolni (habár az is egy opció), de ha pl, nincs ölelkezés, kézen fogva sétálás, összebújás vagy hasonlóbb apró dolgok, akkor mi értelme? Ha egy nő nem vonzódik hozzám fizikailag, és barátilag nem nyújt többet mint egy azonos nemű, akkor nem kérek a "barátságából".

Nem kell itélkezni, ez csak az én véleményem.


Kort, nemet írjatok.



2020. aug. 18. 16:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Nem a nemi szerve alapján válogatom meg a barátaimat. A legjobb barátom férfi, cirka 20 éve. És nem azért a barátom, mert tetszik, vagy mert férfi. Hanem mert jó ember és jól érzem magam a társaságában. Azért nem a párom, mert nem vonzódunk egymáshoz. De ettől még lehetünk barátok.


"Ha egy nő nem vonzódik hozzám fizikailag, és barátilag nem nyújt többet mint egy azonos nemű, akkor nem kérek a "barátságából"."


Ez úgy hangzik, mintha a punci hátrány lenne, de vonzalom esetén hajlandó vagy elfogadni. Elég szánalmas, hogy ez alapján méred az emberek barátságát.

2020. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van egy fiú barátom. Nem is tudnám elkepzelni az életem már nélküle. Olyan törődést és megértést kapok tőle amit egy lány barátnőmtol sem. Nincs benne irigység hogy hogyan öltözködom, ki vagyok, mit csináltam. Sosem ítél el. Bármit el tudok neki mondani. S ez úgy van oda vissza.

A lány barátok sokszor sajnos hajlamosak irigykedni. Volt olyan esetem is amikor azt kaptam ne öltözzek ki mert fél hogy meg tetszem a fiujanak. Sokszor nem érdekelte mi van velem csak mert nekem jobban ment a sorom. Számomra a fiú barátom egy nagy kincs.

22l

2020. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Mert jobban hiányzik valami női aspektus, látásmód az életedből amit nem kaptál meg rokonoktól, és jólesik egy nővel baráti szinten jóba lenni. Védelmezni néha, megismerni a világát. Vagy ha ő volt az első befutó barátságban. Pl épp csak számodra érdektelen férfiak voltak a közeledben de szükséged volt barátra és ő alkalmas.
2020. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%

Ilyesmi általában csak akkor létezik-létezhet, ha gyerekként barátkoznak össze és ott sem igazán barátságnak nevezném, hanem valamiféle fogadott testvéri viszonynak, és ez meg is áll abban az aspektusában, hogy egymásra sosem fognak "úgy" tekinteni, holott az ilyen személyeknél előfordul, hogy látták már egymást levetkőzne is (nem szándékosan, hanem 20 év alatt sok furcsa szituáció létrejön)


Ez a fajta kapocs jön létre ha az egyik fél teljesen inaktív szexuálisan (aszexuális vagy kizárólagosan a saját neméhez vonzódik) és a másik számára sem érdekes ő külsőre vagy viselkedésre.


De rendesen 2 felnőtt ellenkező nemű ember akik közül legalább az egyik vonzónak tartja a másikat, akár külsőre, akár viselkedésre - nem fog működni. Hosszabb távon nem.

2020. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
11%

Nekem férfi barátaim sincsenek. Nőkkel meg szexelek, nem barátkozom.


40 F.

2020. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy nem nyújt semmi "extrát", még lehet egy nagyon jó barát. Te is azt írod, hogy így egyenértékű egy azonos neművel. Akkor mégis miért mondod, hogy ennek nincs értelme, miért kerül mégis hátrányba?
2020. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
6-os, pont azért mert nem egyenértékű. Egy azonos neművel álltalában több a közös téma, és jobban kijöttök barátilag.
2020. aug. 18. 16:57
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

"Egy azonos neművel álltalában több a közös téma, és jobban kijöttök barátilag."


Ezzel ellentétes tapasztalataim vannak. Nem bírom a nőket, folyton kavarnak, kibeszélnek másokat, sokszor nem elég racionálisak nekem, nőként.

2020. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
13%

A barátság érzése az őskorból fakad, amikor a férfiak többtonnás mamuttal, kardfogú tigrissel, ellenséges hordákkal hadakoztak. Nekik nagyon nem volt mindegy, hogy a mellettük lapuló torzonborz alak megvédi-e a seggüket, ha bajba kerülnek. A nők ebben az időben gyűjtögettek. Nekik a másik nő nem társat, nem hátvédet jelentett, hanem konkurenciát.

A férfi-nő barátság legtöbbször női oldalról működik. Ennek a fent jelzett az evolúciós oka van; a nők ugyanis nem alkalmasak barátnak. Sok mindenben jobbak nálunk, sok mindenben labdába se rúghatunk mellettük, de barátnak csapnivalóak.

2020. aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
89%
:DDDDDDDDDDDDD Mindig megdöbbenek, mennyi itt a szociopata! :D
2020. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!