Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a férfi-nő barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a férfi-nő barátságnak bármilyen fizikai interakció nélkül?

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek hogy két ellentétes nemű ember jó viszonyban van egymással pl. iskolában, munkahelyen, és időnként elbeszélgetnek, az teljesen rendben van, hanem a több éves "szoros" baráti kapcsolatokról, amikor a két fél gyakran közös programokat szervez egymással kettesben, pl séta, filmnézés, vásárlás stb. Bármiféle fizikai interakció nélkül.


Én személy szerint soha nem vágytam lány barátra, megvan az oka hogy az emberek többsége miért barátkozik inkább a saját nemével. Nem kell feltétlen a szexre vagy a csókra gondolni (habár az is egy opció), de ha pl, nincs ölelkezés, kézen fogva sétálás, összebújás vagy hasonlóbb apró dolgok, akkor mi értelme? Ha egy nő nem vonzódik hozzám fizikailag, és barátilag nem nyújt többet mint egy azonos nemű, akkor nem kérek a "barátságából".

Nem kell itélkezni, ez csak az én véleményem.


Kort, nemet írjatok.



2020. aug. 18. 16:37
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Azért nem válaszolt mert nem tud, mivel a lelke mélyén tudja hogy igazam van, csak a női természet nem engedi belátni hogy tévedett, ahogy téged sem.
2020. aug. 19. 00:18
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Válaszoltam a főkérdésedre érdemben, "drága", de szándékosan hagyod figyelmen kívül a hozzászólásomat, sőt, le is pontozol, biztos ami biztos, mert hát ez jár annak, aki nincs veled egy állásponton.

Még egyszer leírom: semmi értelme azzal a "statisztikával" jönnöd, ami a fejedben él, mert nem "a nők" szoktak barátkozni "a férfiakkal", hanem egyetlen adott nő egyetlen adott férfival. Ha nem vonzódnak egymáshoz szexuálisan, akkor az embert látják a másikban, nem pedig "a férfit" vagy "a nőt". Az az ember pedig vagy szimpatikus nekik, vagy nem, vagy megtalálják egymással a közös hangot, vagy nem. Ennyire egyszerű. Tökmindegy, hogy erre (szerinted) mennyi esély van. Létező jelenség.

Azt tudom nyújtani egy férfinak barátként, amit a nőtársaimnak is. Meghallgatom őket, ha meg akarják osztani velem az örömüket vagy bánatukat, tanácsokat adok nekik a személyes problémáik megoldásában, szórakoztatom őket az idétlen fekete humorommal, elmegyek velük programra, ha vágynak a társaságomra, illetve elbeszélgetek velük történelemről, politikáról, irodalomról, filozófiáról, társadalmi problémákról (engem leginkább az ilyesféle témák foglalkoztatnak). Egyébként szeretem is őket, csak nem szerelemmel, ölelkezni is szoktam velük, de nem azzal a szándékkal, hogy felizgassam őket.

Ha te már el is döntötted előre, hogy minden nő egyforma természetű, akkor nincs miről beszélnünk, mert alapjaiban tér el a világképem a tiédtől.

2020. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Tiszteletben tartom a véleményed. Nem minden nő egyforma csak van bennük egy közös alaptermészet ahogy a férfiakban is, persze kivételek mindíg vannak.


" Azt tudom nyújtani egy férfinak barátként, amit a nőtársaimnak is" Nálam itt kezdődik a probléma és itt is fejeződik. Én nem akarom hogy egy nő úgy tekintsen rám mint egy "barátnőjére" vagy egy olyan "férfira" akinek levágták a nemi szerveit (mert ha nem vonzódsz hozzá akkor ez a helyzet). Ha nem úgy néz rám mint férfira, és nincs meg a vonzalom/szimpátia akkor részemről ennyi. Nem azt mondom hogy egy nőnek értéktelen a személyisége, de nekem ez kevés ahhoz hogy hosszútávon tartsuk a kapcsolatot.

2020. aug. 19. 00:55
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez a te hozzáállásod, másnak meg pont elég a személyiség ahhoz, hogy valakivel beszélőviszonyban akarjon maradni, függetlenül attól, hogy melyikük milyen nemű. Mi nem vagyunk képesek átprogramozni téged azért, hogy bele tudj ebbe helyezkedni.

Egyébként ez a "nem akarom hogy egy nő úgy tekintsen rám mint egy "barátnőjére" vagy egy olyan "férfira" akinek levágták a nemi szerveit" kijelentés kicsit úgy hangzik, mintha alapjáraton sem éreznéd magad elég férfiasnak. Ha tényleg így van, és komplexusos vagy emiatt, akkor nem olyan meglepő, hogy el vagy zárkózva egy olyan kapcsolattól, amiben nem férfinak érezheted magad, "csak" embernek.

2020. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
36%
Micsoda ocsmány tahók írnak ide és nőnek tekintik magukat, szánalmas.
2020. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!