Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a férfi-nő barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a férfi-nő barátságnak bármilyen fizikai interakció nélkül?

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek hogy két ellentétes nemű ember jó viszonyban van egymással pl. iskolában, munkahelyen, és időnként elbeszélgetnek, az teljesen rendben van, hanem a több éves "szoros" baráti kapcsolatokról, amikor a két fél gyakran közös programokat szervez egymással kettesben, pl séta, filmnézés, vásárlás stb. Bármiféle fizikai interakció nélkül.


Én személy szerint soha nem vágytam lány barátra, megvan az oka hogy az emberek többsége miért barátkozik inkább a saját nemével. Nem kell feltétlen a szexre vagy a csókra gondolni (habár az is egy opció), de ha pl, nincs ölelkezés, kézen fogva sétálás, összebújás vagy hasonlóbb apró dolgok, akkor mi értelme? Ha egy nő nem vonzódik hozzám fizikailag, és barátilag nem nyújt többet mint egy azonos nemű, akkor nem kérek a "barátságából".

Nem kell itélkezni, ez csak az én véleményem.


Kort, nemet írjatok.



2020. aug. 18. 16:37
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
18-as, én kérek elnézést hogy nem az a legfőbb vágyam hogy egy nő lelkiszemetesnek használjon, és hogy cserébe ne kapjak se törődést, se szeretetet. Itt most nem a mosásról, és a takarításról van szó.
2020. aug. 18. 18:23
 22/35 anonim ***** válasza:
88%
Jaj szegény lelkiszemetes lesz. Hát te sem vagy több két bitnél, mondjuk ha a lelkiszemetességen kívül más témát nem tudsz elképzelni, akkora franci se akarna veled barátkozni tényleg. Unalmas életed lehet, ha nincsenek dolgok amit szívesen megbeszélsz akár férfival, akár nővel.
2020. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
22 te miről beszélsz? Látom mivel nem tudsz visszakontrázni ezért elkezdesz személyeskedni, terelni a témát, és ökörségeket írni. Mondtam hogy egy nővel el lehet beszélgetni, de álltalában egy azonos nemüvel több a közös téma, mivel jóesetben egy rugóra jár az agyunk. Egy szóval se mondtam hogy egy férfival nem tudok elbeszélgetni. Szerintem vegyél új szemüveget drága. Ja és nem leszek lelki szemetes, pont erről van szó ;)
2020. aug. 18. 18:54
 24/35 anonim ***** válasza:
76%

Írtad, hogy egy nőre nem AKARSZ barátként tekinteni, akkor mi itt a kérdés? Magadban kell megkeresned a magyarázatot. Van, aki akar.

Ez pont egy olyan téma, ahol tök fölösleges leírnod, hogy "általában több a közös téma egy azonos neművel", mert a barátság egyén és egyén közötti kapcsolat, nem pedig a férfiak egészének a nők egészével való kapcsolata. Nyilván az adott nőnek és adott férfinak van egymással éppen elég közös témája, máskülönben nem lennének barátok.

2020. aug. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
64%
A 60 éves Miquel kolléga válaszait meg csak az vegye komolyan, aki szintén a "férfi és nő két külön faj" paragidma fénykorában nevelkedett, és azóta sem unt rá.
2020. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Az itt a kérdés, hogy te mit tudsz nőként nyújtani egy férfi számára mint barát? Ha nincs se szex, se csók, se érzelmek, se szeretet, sem semmilyen testi kontaktus amit már a kérdésemben felsoroltam akkor mégis mit? Mi az ami miadt megérné egy férfinak az hogy a barátod legyen? Ahogy már a kollega is megmondta előttem a nők csapnivaló barátok, és álltalában a nő számára kedvez a barátság mert úgy intézi hogy egyoldalú legyen, persze nyílván vannak kivételek de hosszú távon nincs értelme. Ha pedig az a kaliber vagy akihez vonzódnék akkor meg aztán végképp értelmetlen, kivéve persze ha titokban többet akarnék tőled, de nem próbálkoznék be rögtön mert pl. barátod van, vagy te nem találnál vonzónak elsőre. De tudod akkor már az ember úgy van vele hogy inkább talál magának rendes barátnőt, ha pedig az már megvan akkor minek lány barát?
2020. aug. 18. 23:24
 27/35 anonim ***** válasza:
84%
Egy férfi mit tud nyújtani számodra mint barát? Ha nincs se szex, se csók, se érzelmek, se szeretet, sem semmilyen testi kontaktus, akkor mégis mit?
2020. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
76%
#27 a kérdező nem tud ezeken túlmenően gondolkodni.
2020. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Látom sarokba szorítottalak drága mivel már nem tudsz előjönni eredeti szöveggel, de akkor engedd meg hogy megadjam neked a kegyelem döfést ;) Két heteró férfi, és két heteró nő ugyebár nem vonzódnak egymáshoz, ezért ez nem akadályozza meg őket hogy igaz barátok lehessenek. Ez csak egy apró ok a sok közül. Mivel mondhatni egy világ ezért sokkal nagyobb az esély arra hogy több közös érdeklősési körben mozognak. Nem vágynak egymásra szexuálisan ezért mi maradt? A barátság/haverság. És ha már egy csomó nő is inkább férfiakkal haverkodna mint nőkkel (köszönhető a női természetnek) ahogy az egyik előző válaszoló is mondta, akkor szerintem nem kell tovább magyaráznom. A természet nem arra teremtette meg a férfit és a nőt hogy barátok legyenek.


Ja egyébként még nem válaszoltál arra hogy mit tudsz nyújtani egy férfi számára mint barát ;) Have a good night.

2020. aug. 19. 00:00
 30/35 anonim ***** válasza:
60%
reménytelen eset vagy drága, azért nem válaszolt
2020. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!