Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme a férfi-nő barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a férfi-nő barátságnak bármilyen fizikai interakció nélkül?

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek hogy két ellentétes nemű ember jó viszonyban van egymással pl. iskolában, munkahelyen, és időnként elbeszélgetnek, az teljesen rendben van, hanem a több éves "szoros" baráti kapcsolatokról, amikor a két fél gyakran közös programokat szervez egymással kettesben, pl séta, filmnézés, vásárlás stb. Bármiféle fizikai interakció nélkül.


Én személy szerint soha nem vágytam lány barátra, megvan az oka hogy az emberek többsége miért barátkozik inkább a saját nemével. Nem kell feltétlen a szexre vagy a csókra gondolni (habár az is egy opció), de ha pl, nincs ölelkezés, kézen fogva sétálás, összebújás vagy hasonlóbb apró dolgok, akkor mi értelme? Ha egy nő nem vonzódik hozzám fizikailag, és barátilag nem nyújt többet mint egy azonos nemű, akkor nem kérek a "barátságából".

Nem kell itélkezni, ez csak az én véleményem.


Kort, nemet írjatok.



2020. aug. 18. 16:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%
#7 Ha a lányokkal nem találsz annyi közös témát és nem jössz ki velük olyan jól, annak semmi köze a nemükhöz, egyszerűen csak rossz emberekkel barátkozol.
2020. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

8-as pont erről van szó. Ha már te nőként nem vágysz lány barátra akkor egy férfi miért végyna rá pont ezek miadt? :D

Elhiszem hogy te ilyen téren más vagy, de ha nekem lenni egy ilyen gondolkodású lány barátom, és vonzódnék is hozzá, akkor nem tudnák rá csak barátként tekinteni.

2020. aug. 18. 17:07
 13/35 anonim ***** válasza:
36%
+ még annyit, hogy haverság, cimboraság simán lehet ellentétes nemű emberrel, akár hosszabb távon is, mindenféle mellékzönge nélkül. De mély lelki barátság nem. Egyszerűen ez így egy paradoxon. Ha később nem is, akkor mindenképp problémává válik, mikor az egyikőtök összejön valakivel szerelemből, mert onnantól jön elő egy amolyan "22-es csapdája", ahol A állítás kizárja B-t és fordítva.
2020. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
11-es nem azt mondom hogy nincs közösvtéma, csak nyílván nem annyi. A másik meg hogy én nem barátként akarok egy nőre tekinteni.
2020. aug. 18. 17:12
 15/35 anonim ***** válasza:
61%
Írigykedsz?:DD
2020. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
72%

"Sok mindenben jobbak nálunk, sok mindenben labdába se rúghatunk mellettük, de barátnak csapnivalóak."


Most írta le ez a spermamarci, hogy nem tud nőre emberként, barátként tekinteni, és megint a nők vannak ekézve? Hihetetlen bsszus.

2020. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%
Most hogy kezdd el magyarázni a barátság szépségét egy ösztönlénynek....?
2020. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
63%

A férfiaknak semmi, mert nem lesz belőle dugás és a lánybarátot nem fenyegetheti, hogy főzzön-mosson rá és takarítsa a lakását.

A nők azt hiszik, van értelme, mert jót feltételeznek a férfiakról, amíg rá nem jönnek, hogy ocsmány féreg mind.

2020. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
25%

Tipikus női reakció, kedves 16-os. A mondat első felét figyelmen kívül hagyni, és csak az "ekézésre" figyelni.

Megsúgom, imádom és nagyra becsülöm a nőket. Nagyon igaz pl. a mondás, hogy minden sikeres férfi mögött egy erős nő áll. Remek társak tudnak lenni, ha a pasi megtanul "nőül", ha megtanulja, hogy férfi és nő agyműködése és lelkivilága ég és föld. De tartom, amit mondtam; barátnak csapnivalóak.

S mivel te nő vagy, tehát ellenállhatatlan kényszert érzel, hogy tiéd legyen az utolsó szó, tessék, mondj valamit, és rád hagyom.

2020. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es, én tudok parancsolni az ösztöneimnek, szóval evvel nagyon mellé lőttél. Én most leginkább az érzelmekről beszélek. Elhiszem hogy neked nehéz megérteni hogy egy férfi többre vágyik egy nőtől a jópofizáson túl, de ez az igazság. Ti nők az érzelmeiteknek, és a pillanatnak éltek, csak nálatok ez nagyon labilis (tisztelet a kivételnek).
2020. aug. 18. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!