Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így elszállva magától egy 64-65 kilós nő?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, bár neki párja van és azt gondolja, csak haverkodni akarok neten, állítása szerint semmit nem akar. Csak arcképet kaptam tőle, egész alakosat nem küldött. Viszont, 170 centis magassághoz 64 kiló körüli, és azt gondolja magáról, hogy vékony, férfiak tömegei csorgatják rá a nyálukat, a barátjának pedig az ő alkata az ideál. Kicsit céloztam, hogy ha tényleg az a célja és az énképe, hogy ő karcsú, fullos baba, akkor ez kicsit sok lesz, de állítása szerint ő edz és max. 1-2 kiló zsírfelesleg van rajta. Miért vannak ilyen nyilvánvalóan max. közepes nők is így elszállva?

2020. nov. 19. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
96%

Na pontosan ezért nem ismerkedem ezen az oldalon senkivel, mert koncentráltan ilyen nyomorékok vannak fent, aki nekem tenné a szépet és nyalna közben meg ilyen kérdéseket irogatna ki hogy beképzelt vagyok meg hogyan rombolja az önbizalmam a sajátja alá.

Itt a férfiak 80% ilyen lelibeteg nyomorék szűz anyuci kedvence. Aztan megy a csodálkozás h vissza se írok. 😯

2020. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hanyas meret de miert ne lehetne szép? Mi az hogy mindenhonnan kitűnő? Valami plazacica? Mert akkpr jobb is hogy nem olyan.

Nagyon visszataszító stílusod van. Miert ne lehetne a barátjának ő az ideálja? És amugy is mit fröcsögsz? Teged mit zavar? Arra nem gondoltal hogy az altalad leírt csodanő esetleg meg masnak nem tetszik...

2020. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
90%
#20 Khm, bocsika, S és M-es az még. Én már csak tudom, hidd el nekem.😉 L-es pólóban én alszom, mert az fedi a fenekem is.
2020. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki 170 cm és S-es ruhát hord, valószínűleg nagyon vékony, lapos. És ezzel nem szeretnék bántani senkit sem.

De neked egy ilyen lány tűnik ki? Mivel?

A melles, fenekes, nőies alak a kitűnő szerintem, nem egy fiús alkat, amit te elképzelsz. :D

Mert a 170cm/s-es ruha kombó bizony az.

Sok nőd még nem lehetett. Akinek van egy kis melle, kapásból nem tud ilyen magassághoz S-es ruhát hordani, akkor sem, ha lapos a hasa.

Minimum M-L.

De amúgy meg kit érdekel, mekkora a ruhamérete? Ez alapján megítélni valakit...

De biztos egy XS-es fiuka vagy 😂

2020. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom, hogy kik az utóbbi 2-3 évben a válaszolók, de sokkal jobbak vagytok, mint a régebbiek, akik csak fikázni szoktak és együtt shamelni a kérdezővel.😊
2020. nov. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
100%
#24 Nő vagyok ennyi cm körül. Ahol én vásárlok, ott nagyobb méretű az S-es póló, de pl egy Tallyban már M-eset kell vennem, hogy beleférjek. Szerintem aztól is függ, hogy német vagy kínai az a póló.
2020. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi baja a kérdezőnek, nem azzal van a gondja, hogy önbizalma van. Azzal, hogy azt hiszi ilyen arányokkal vékony.


Nem az! Ilyen arányokkal fitnessmodell sem vékony.


Az én testzsírom 20% alatt van, 170 centihez 54 kiló vagyok és XSes méretet hordok és van rajtam felesleg.


Nekem is volt ilyen ismerősöm, tapadtak a testére az Ses ruhák a H&M ből, a többi bolt, ahol csak az M ment rá, az is tapadva, az “el van számozva”. Ő vékony és nincs rajta zsír, de két dudor volt rajta szemből egymás alatt, mintha 4 melle lett volna(egyik a hasa).


Emlékszem hogy mérte a derekát, hogy 60 centi legyen, alul fölül körbevonta a zsír, eltűnt benne a szalag, úgy meghúzta szorosra, de “a csontot kell mérni, a bordáknál, az adja a homokóra alakot.


Vannak ilyen emberek, irritálnak engem is, pláne mivel ha valaki vékonynak nevezett, vagy én magam annak, akkor közölte, hogy “te nem vékony vagy, hanem gebe/anorexiás/csontos”


Még ami jó volt, hogy 40es lába volt, szemmel làthatóan 2-3 centivel nagyobb, szélesebb, hosszabb, 39es cipőt hordott, amit előtte vizes zoknival kitàgított, hogy beleférjen a lába és csak nejlonharisnyával ment bele és közölte, hogy “ez a cipő el van számozva, egyébként 38as”


Szerintem kifogott egy személyiségzavaros nőt a kérdező, de ő tehet róla, hogy ilyenekkel áll le.

2020. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt tartom undorítónak, hogy olyannal ismerkedsz, akinek párja van.

Én 165 cm vagyok, 65 kiló, arányosan oszlik el és kébzeld jól is érzem magam és sose volt ez nekem hátrány. Nem is akarok fogyni, nekem így jó és a páromnak is.

Miért ne lehetne önbizalma? Fáj ez neked?

Itt neked nincs semmi tartásod.

N

2020. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
100%

170 cm-hez tökéletes a 64 kg, mondom ezt 176 cm magas lányként és 58 kg-sen. Te se láttál még igazi nőt, pláne a méretekkel nem vagy tisztában, mert azok elsősorban a magasságra vonatkoznak, hiszen nekem is szinte minden ruhám L-s.

24/L

2020. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

27 ha neked az anorexias a vekony es a a csinos akkpr valóban kevesen közelítik meg. A te testkeped sem normalis.

Ha meg a masik jól erzi magát es csinosnak az mit zavar?

2020. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!