Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így elszállva magától egy 64-65 kilós nő?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, bár neki párja van és azt gondolja, csak haverkodni akarok neten, állítása szerint semmit nem akar. Csak arcképet kaptam tőle, egész alakosat nem küldött. Viszont, 170 centis magassághoz 64 kiló körüli, és azt gondolja magáról, hogy vékony, férfiak tömegei csorgatják rá a nyálukat, a barátjának pedig az ő alkata az ideál. Kicsit céloztam, hogy ha tényleg az a célja és az énképe, hogy ő karcsú, fullos baba, akkor ez kicsit sok lesz, de állítása szerint ő edz és max. 1-2 kiló zsírfelesleg van rajta. Miért vannak ilyen nyilvánvalóan max. közepes nők is így elszállva?

2020. nov. 19. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
78%
#70 te óriási fogalomzavarban szenvedsz. Az összes, de kivétel nélkül az összes lány a linkeden vékony, van amelyik nagyon is vékony. De nem izmosak, nem sportosak, nem formásak. De vékonynak nagyon is azok, valamelyik már túlságosan is.
2020. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
29%

"valakinek az jön be, ha valaki full vékony alapból, úgy hogy nem sportol érte. Pici fenék, pici cici, stb. Ezzel nincsen semmi gond."

De, van vele, illetve velük gond. Általában nem is kicsi. Minimum egy enyhe pedofil hajlam, de többnyire egyéb pszichés zavarok is. Tapasztalatból írom, rám csak ezek részéről volna kereslet + a "mindegy, csak lyuk legyen", züllött alakok részéről.

2020. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
27%

Alacsony is vagy utolsó? Mert én is voltam 50 kiló alatt, de mellé 170 centi plusz magassarkú, elegáns ruha, és mindennek látszottam, csak gyereknek nem:)


Az, amit te tapasztalsz, inkább a személyednek szólhat. Nem azt mondom, hogy nincs tele a világ beteg emberekkel, de önmagában a vékonyság(pláne ha 170 feletti magassággal párosul) nem vonzza őket.


Érdemes mondjuk a mohito üzlet modelljeit megnézni, egyik sem anorexiás, mind simán vékony és nőnek látszanak, egy kettő pedig még tekintélyparancsolónak is látszik. A magasság és a vékonyság együtt nem egy kislányt juttat az ember eszébe akkor sem, ha kicsi a melle és a feneke.


Egyébként nem te vagy az a nő, aki itt hangoztatja, hogy "ocsmány feje van, hiába vékony" -idéztem, nem én szemétkedek-, ezért nem talál kapcsolatot?


Talán nem a külsőd vonzza be őket, hanem a testtartásodon, öltözködéseden, viselkedéseden látszik, hogy "könnyű préda vagy"..

2020. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
10%

73: Kereken 170 cm vagyok.

Valószínűleg én vagyok, akire gondolsz, mert tényleg kegyetlen ronda a fejem, és a gebeségem miatt így nem egész 30 évesen is már jó aszott, ráncos mellé. Max. emiatt nem keltek már annyira gyerek-hatást. Előtte viszont abszolút. A pedofil hajlamúakat pont ez "vonzotta be". A többi legalja alakot meg szimplán csak a rondaság.

2020. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!