Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így elszállva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van így elszállva magától egy 64-65 kilós nő?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel, bár neki párja van és azt gondolja, csak haverkodni akarok neten, állítása szerint semmit nem akar. Csak arcképet kaptam tőle, egész alakosat nem küldött. Viszont, 170 centis magassághoz 64 kiló körüli, és azt gondolja magáról, hogy vékony, férfiak tömegei csorgatják rá a nyálukat, a barátjának pedig az ő alkata az ideál. Kicsit céloztam, hogy ha tényleg az a célja és az énképe, hogy ő karcsú, fullos baba, akkor ez kicsit sok lesz, de állítása szerint ő edz és max. 1-2 kiló zsírfelesleg van rajta. Miért vannak ilyen nyilvánvalóan max. közepes nők is így elszállva?

2020. nov. 19. 10:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőm 165 centi és olyan 65 kg. Nem a legvékonyabb lány, de nem is nevezném ducinak vagy kövérnek. Van feneke, van melle, van combja ez tény, de arányosak az idomai és esztétikusan van elosztva rajta. Persze, nem top modell, de ezt nem is elvárás vele szemben. Nekem így is tetszik, feláll rá, tehát teljesítette a külsővel kapcsolatos elvárásaimat.
2020. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
94%

Tessék, egy random oldalról:

[link]


Lásd oldal közepe, póló/kabátnál 165-175 cm 60-70 kg, S.

De amúgy nem súlyfüggő, hanem mell, derék, csípő cm-ben. Igen, simán lehet S-es méret, bár már csak a magassága miatt is valószínűbb az M-es, de ettől függetlenül lehet ilyen adatokkal jó alakú nő.

2020. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
88%
2020. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
95%

Te szerencsétlen, a 17o fentihez nem sok a 64 kiló.


Az a bajod, hogy te is dugni akarsz vele, csak ő nem akar.

2020. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
90%

"Az én testzsírom 20% alatt van, 170 centihez 54 kiló vagyok és XSes méretet hordok és van rajtam felesleg."


Na persze. 18.7-es BMI-vel. Keress fel szakembert, mert testkepzavarod van.

2020. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanilyen magas vagyok, ugyanennyi kiló. Látszanak a kockák a hasamon, izmos, feszes a combom a, karjaim, huszonpár százalék a testzsírom. Magasról leszarom, hogy kinek mi az egyéni definíciója a vékonyról, aki engem kövérnek vagy akár teltnek tart, azt méltán röhögöm pofán. :)


Fordítva ülsz a lovon, ha azt hiszed, hogy a testsúly bármit jelent.

2020. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
100%
Miért, csak akkor lehet jó nő valaki, ha "S-es, vagy XS-es"? Vagy 90-70-90? A te agyadat sok minden elborította, közöttük a média, hogy azt sem tudod, milyen egy bármilyen nő, közöd meg végképp nem lesz egyhez sem még közelről sem, jelzem, nagyon helyesen. Te valami lakótelepi ragyás nyomorék lehetsz, aki nem tudja elfogadni, hogy sosem lesz nője, de a szapulás helyett inkább nézz magadba és fejlessz az undorító jellemeden. Persze, ha anyu megengedi.
2020. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
89%

Nos, az az igazság, hogy nem tévedett nagyot a lány.

Az orvostudomány szerint 170 cm magassághoz 62.75 kiló lenne az ideális tömeg. Ez tényleg 1-3 kiló plusszt jelent csak ahhoz, ami most van neki.

Egy másik érdekes dolog, hogy bizonyos emberek sokkal nehezebbek, mint aminek kinéznek. Tapasztaltam már olyat, hogy egy átlagos külsejű nő, aki 165 körüli magasságú elmondta, hogy 70 kiló fölött van. Nem látszik rajta egyáltalán. Csontszerkezete miatt lehet (mert nem izmos).


Viszont, hogy az a csaj miért van elszállva magától? Csodálkozol? Van pasija és te meg itt udvarolsz neki. Persze, hogy azt gondolja, ő a teremtés csúcsa...

2020. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
21%

Senki sem mondja, hogy akkor lehet szép. Akkor lehet vékony, illetve az alatt.


Én vagyok az xses, kb úgy nézek ki, mint a fekete bikinis 55 kilós csaj és igen, szerintem ő átlagos alkat, a képek közül meg egyetlen egy utolsó 9összefogott hajú csaj volt vékony, 46 kilóval. A többiek sportos(NEM VÉKONY)testalkatúak és férfiakat megszégyenyítő válluk és combjuk van, amit én nem találok vonzónak(nőként), de ami jobb, bele sem fér az átlag méretekbe, mert feszül a gatya a vádliján egy nagy gömböcben, vagy a vállán/hátán.


Az ismerős, akiről írtam nem így nézett ki, hanem náluk is nagyobb(és zsírosabb)volt. A képeken inkább átlagos méretű- sportos nők szerepelnek nagyrészt, szerintem és az internet szerint meg ilyenek a vékony nők:

[link]


Vékonyak, ami kevés zsírt, kevés izmot jelent. Ha kevés zsír van és sok izom, az nem vékony, hanem sportos, izmos alkat, vállban/karban/combban s-m kellene nekik, derékban, csípőben meg xs.

2020. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
18%

hopp, megtaláltam, egy az egyben ilyen a testem és lehet látni a bugyinál, ahol bevág, hogy kevés, de van rajta egy kis plusz zsír, illetve az alkarja szélesedik, a felkarja meg "puha", a melltartó hónalj részénél is látszik az egy-két kilónyi felesleges zsír. Nem azt mondom, hogy nem szép, nem vékony, hanem hogy lehetne jobb, de már közel van.


[link]

2020. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!